گواهینامه های جدید با هدف تعالی در بین اپراتورهای تور آشپزی و راهنماهای گردشگری ارائه می شود

لندن، 22 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – اکنون زمان آن فرا رسیده است که صنعت سفر برنامه ریزی کرده و خود را برای از سرگیری گردشگری آماده کند. به همین منظور ، انجمن جهانی سفر غذایی (WFTA) برنامه های صدور گواهینامه خود را برای تورگردانان و راهنمایان گردشگری که می خواهند به حرفه ای سفرهای آشپزی معتبر تبدیل شوند ، گسترش داده است. صدور گواهینامه در این مناطق با اطمینان خاطر به مسافران عاشق غذا که بهترین انتخاب را برای برنامه های آینده تعطیلات خود داشته اند ، به گردانندگان تور آشپزی و راهنمایان گردشگری یک مزیت رقابتی می دهد.

وقتی مسافران دوباره برای رزرو سفر آماده شوند ، بیشتر از هر زمان دیگری بصیر خواهند بود. آماده شدن برای موج بعدی مسافران عاشق غذا پوشیدن ماسک یا ارائه ژل الكلی نیست. این در مورد ارائه بالاترین سطح حرفه ای به مسافران طلبکار و حتی مضطرب است. علاقه مندان به غذا به دلیل بالاترین استانداردهای تعالی که از آنها پیروی می کنند ، انگیزه می گیرند تا با راهنمایان گردشگری دارای مجوز آشپزی و مجریان تور رزرو کنند. به عنوان مثال ، یک راهنمای گردشگری دارای گواهی آشپزی اطلاعات دقیق در مورد فرهنگ آشپزی و میراث منطقه را می داند. آنها همچنین ممکن است بسیاری از سرآشپزهای منطقه ، باریستاها ، تولیدکنندگان شراب یا شراب سازان را بشناسند ، با داستان ها و نمونه های زیادی که باعث می شود تورهای آشپزی آنها به یاد ماندنی شود.

مدیر اجرایی WFTA گفت: “در نحوه ارائه تورهای آشپزی در سراسر جهان تناقض گسترده ای وجود دارد.” اریک ولف. “در حالی که بسیاری از شرکتها راهنماهای آموزش دیده حرفه ای را ارائه می دهند ، بیمه معتبری را حفظ می کنند و روشهایی را برای شرایط اشتباه پیش می برند ، هنوز بسیاری از شرکتهای تور و راهنمایان گردشگری هستند که هیچ یک از این آماده سازی یا آموزش را ندارند. بالاترین استانداردهای تعالی صنعت ما. “

گواهینامه هایی برای راهنمایان گردشگری آشپزی و همچنین مجریان تور آشپزی موجود است. علاوه بر این ، WFTA از طریق شرکایی مانند فدراسیون جهانی انجمن های راهنمای جهانگردی و فدراسیون اروپایی انجمن های راهنمای جهانگرد کار می کند تا اطمینان حاصل کند که راهنمایان اعضای آنها از استانداردهای تعالی آشپزی انجمن پیروی می کنند.

راهنماهای گردشگری آشپزی و اپراتورهای تور دارای مجوز را می توان در بستر جدید انجمن انجمن WorldFoodTravelMarket.com یافت.

راهنماهای گردشگری و مجریان تور می توانند گزینه های جدید آموزش و صدور گواهینامه را در اینجا کشف کنند:

https://academy.worldfoodtravel.org

درباره آکادمی سفر جهانی غذا

آکادمی جهانی سفر غذایی ، بخش آموزش و صدور گواهینامه انجمن سفر جهانی غذا است. آکادمی بیش از یک دهه است که آموزش و پرورش را در زمینه گردشگری غذا و نوشیدنی ارائه می دهد. از آن زمان ، بیش از 1000 متخصص گواهینامه سفر آشپزی دریافت کرده اند.

درباره انجمن سفر جهانی غذا (WFTA)

WFTA یک سازمان غیرانتفاعی است که در سال 2001 توسط مدیر اجرایی فعلی آن تأسیس شد اریک ولف. این کشور به عنوان مرجع برجسته جهان در جهانگردی غذایی شناخته شده است (گردشگری آشپزی و جهانگردی غذا). ماموریت WFTA حفظ و ترویج فرهنگ های آشپزی از طریق مهمان نوازی و گردشگری است. هر ساله ، این سازمان به حدود 200000 متخصص در 150+ كشور خدمات ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، به www.WorldFoodTravel.org مراجعه کنید.

SOURCE انجمن جهانی سفر غذایی

لینک های مربوطه

https://worldfoodtravel.org