گوگو اعلام کرد که توافق نامه فروش تجارت هواپیمایی تجاری خود را به اینتلست به مبلغ 400 میلیون دلار وجه نقد می گذارد

شیکاگو، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت گوگو (NASDAQ: GOGO) (“گوگو”) امروز اعلام کرد که برای فروش تجارت تجاری هواپیمایی تجاری (CA) خود به Intelsat S.A. (OTC: INTEQ) (“Intelsat”) به توافقنامه قطعی منعقد کرده است 400 میلیون دلار به صورت نقدی ، منوط به تعدیل عرف.

هیئت مدیره گوگو معامله را تأیید کرده است. اینتلست انتظار دارد که با استفاده از پول نقد در دست وام و وام های تحت معامله ، این معامله را تأمین کند 1 میلیارد دلار تسهیلات اعتباری بدهکار در اختیار دارد و از ذی نفعان اصلی اقتصادی و همچنین تأیید دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه شرقی ویرجینیا، بخش ریچموند ، برای تکمیل این کسب. معامله ، که انتظار می رود قبل از پایان سه ماهه اول 2021 بسته شود ، همچنان تحت شرایط بسته شدن عادی و مصوبات نظارتی خاص است.

وی گفت: “به دنبال یک روند بررسی استراتژیک رقابتی ، اطمینان داریم که این معامله ارزش کامل تجارت CA را برای سهامداران باز می کند.” Oakleigh Thorne، رئیس و مدیرعامل گوگو. “ترکیب CA ، پیشروترین ارائه دهنده اتصال پرواز ، با Intelsat ، بزرگترین اپراتور ماهواره ای جهان ، منجر به ایجاد تجارت پیشرو IFC به صورت عمودی در جهان می شود ، با منابع و مقیاس اضافی برای ادامه رشد و نوآوری به عنوان تقاضا برای هوای تجاری سفر بهبود می یابد. “

“با ارزش های مشترک و تعهد روشن برای همکاری با تیم CA برای رشد تجارت ، اطمینان داریم که Intelsat شریک مناسب است. من از تلاش های تیم CA – به ویژه در چند ماه گذشته بسیار سپاسگزارم. اعلامیه امروز گواهی است به استحکام کاری که آنها ایجاد کرده اند ، “تورن گفت.

گوگو ، که به عنوان یک شرکت دولتی باقی خواهد ماند ، از عواید حاصل از معامله برای بهبود وضعیت بدهی خالص خود استفاده خواهد کرد و به سرمایه گذاری در فرصت های رشد مانند Gogo 5G ادامه خواهد داد. با انعطاف پذیری بیشتر مالی ، از جمله هزینه پایین سرمایه در طول زمان ، گوگو جدید برای افزایش مقیاس و سودآوری بخش هواپیمایی تجاری (BA) خود که در یک بازار جذاب و کم نفوذ قرار دارد ، موقعیت بهتری خواهد داشت.

تورن گفت: “این معامله گوگو قوی تر و متمرکزتر را ایجاد می کند ، با ضرورت استراتژیک منحصر به فرد برای خدمت به بازار هواپیمایی تجاری با بهترین اتصال به پرواز و سرگرمی در جهان.” “بازار BA به روند بهبودی شدید و روند رشد تقاضای قوی خود ادامه می دهد و بخش BA ما از موقعیت فوق العاده ای برخوردار است که ارزش تولید بلند مدت را در این صنعت به وجود می آورد.”

به عنوان بخشی از معامله ، گوگو توافق نامه 10 ساله خدمات شبکه را منعقد می کند که براساس آن Intelsat دسترسی انحصاری به خدمات Gogo ATG برای بازار CA در آمریکای شمالی، با حداقل ضمانت درآمد 177.5 میلیون دلار.

اینتلست قصد دارد تجارت CA را به عنوان یک واحد تجاری مستقل و به رهبری رئیس فعلی CA اداره کند جان وید. تجارت CA در ادامه خواهد یافت شیکاگو.

BDT & Company به عنوان مشاور مالی اصلی Gogo ، J.P. Morgan و Morgan Stanley & Co. LLC به عنوان مشاور مالی و Debevoise & Plimpton LLP به عنوان مشاور حقوقی خدمت کردند.

درباره گوگو

گوگو شرکت اینترنتی پرواز است. ما پیشروترین ارائه دهنده جهانی محصولات و خدمات اتصال باند پهن برای هواپیمایی هستیم. ما راه حل های نوآورانه شبکه ای را که هواپیماها را به اینترنت متصل می کند طراحی و تولید می کنیم و نرم افزارها و سیستم عامل هایی را توسعه می دهیم که راه حل های قابل تنظیم را برای و توسط شرکای هواپیمایی خود امکان پذیر می کنند. پس از اتصال ، ما قابلیت اطمینان پیشرو در صنعت را در سراسر جهان فراهم می کنیم. مأموریت ما این است که با هوشمندتر کردن هواپیماها به هواپیما کمک کنیم تا جلوتر برود ، بنابراین شرکای هواپیمایی ما عملکرد بهتری دارند و مسافران آنها شادتر سفر می کنند

محصولات و خدمات گوگو بر روی هزاران هواپیمایی که توسط شرکتهای هواپیمایی تجاری پیشرو جهانی و هزاران هواپیمای خصوصی از جمله بزرگترین اپراتورهای مالکیت جزئی خریداری می شوند ، نصب می شوند. دفتر مرکزی گوگو در است شیکاگو، با امکانات اضافی در برومفیلد ، کولو، و مکانها در سراسر جهان. با ما در gogoair.com ارتباط برقرار کنید.

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر

برخی از افشاگری ها در این بیانیه مطبوعاتی شامل بیانیه های آینده نگرانه به مفهوم قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. این بیانیه های آینده نگرانه شامل ، بدون محدودیت ، بیانیه هایی در مورد چشم انداز تجارت ، صنعت ، استراتژی تجاری ، برنامه ها ، اهداف و انتظارات ما هستند در مورد موقعیت بازار ما ، گسترش بین المللی ، فناوری های آینده ، عملیات آینده ، حاشیه ، سودآوری ، کارآیی های آینده ، هزینه های سرمایه ای ، نقدینگی و منابع سرمایه ای و سایر اطلاعات مالی و عملیاتی. وقتی در این بحث استفاده می شود ، کلمات “پیش بینی” ، “فرض” ، “باور” ، “بودجه” ، “ادامه” ، “می تواند” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “برنامه ریزی” ، “” پتانسیل “،” پیش بینی “،” پروژه “،” باید “،” اراده “،” آینده “و منفی این اصطلاحات و عبارات مشابه برای شناسایی اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی است.

اظهارات آینده نگر انتظارات فعلی ما را در مورد رویدادها ، نتایج یا نتایج آینده منعکس می کند. این انتظارات ممکن است محقق شود یا نشود. اگرچه اعتقاد داریم انتظارات منعکس شده در گزاره های آینده نگر منطقی است ، اما نمی توانیم به شما اطمینان دهیم که این انتظارات درست بودن آنها را ثابت می کند. برخی از این انتظارات ممکن است مبتنی بر پیش فرض ها ، داده ها یا قضاوت هایی باشد که نادرست بودن آنها ثابت می شود. وقایع ، نتایج و نتایج واقعی ممکن است به دلیل انواع خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عوامل ، از نظر انتظارات ما تفاوت اساسی داشته باشد. اگرچه شناسایی همه این خطرات و عوامل امکان پذیر نیست ، اما این موارد شامل توانایی ما در ارزیابی و پیگیری موثر فرصت های استراتژیک است.

اطلاعات اضافی در مورد این عوامل و سایر عوامل را می توان در زیر عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال پایان یافت 31 دسامبر 2019، همانطور که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) در تاریخ ثبت شده است 13 مارس، 2020 ، گزارش سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020، همانطور که در SEC در تاریخ ثبت شده است 11 مه 2020، و گزارش سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 30 ژوئن 2020، همانطور که در SEC در تاریخ ثبت شده است 10 آگوست 2020.

هر یک از این عوامل یا ترکیبی از این عوامل می تواند به طور مادی بر وضعیت مالی ما یا نتایج آینده عملیات تأثیر بگذارد و می تواند بر صحت صحت اظهارات آینده نگرانه موجود در این گزارش تأثیر بگذارد. اظهارات آینده نگر ما تضمین کننده عملکرد آینده نیست و شما نباید بیش از حد به آنها اعتماد کنید. همه اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ ساخته شده صحبت می کنند و ما هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی یا بازنگری علنی اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن ، متعهد نمی شویم.

ارتباط با سرمایه گذاران:


ارتباط با رسانه ها:

ویل دیویس


برایان لاک ، اندی دوبرستاین و لیندسی چارلز

+1 312-517-5725


Sard Verbinnen & Co

[email protected]


[email protected]
منبع گوگو

لینک های مربوطه

http://www.gogoair.com