ABI Research از MiX Telematics به عنوان یک رهبر جهانی در ارزیابی تلفیقی تجاری سال 2020 خود نام می برد

BOCA RATON ، فلوریدا، 7 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – MiX Telematics (JSE: MIX) (NYSE: MIXT) ارائه دهنده پیشرو جهانی راه حل های مدیریت ناوگان متصل به عنوان نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) ، مفتخر است اعلام کند که توسط تیم بسیار محترم در ABI Research به عنوان یک رهبر جهانی برتر در ارتباط از راه دور ناوگان شناخته شده است.

فروشنده تجارت تلفیق تجاری ABI تحقیق رتبه بندی رقابتی ، خدمات و ارتباطات داده ها را برای سیستم های مدیریت ناوگان (FMS) نصب و فعال تجزیه و تحلیل می کند ، براساس هزینه های دوره ای خدمات. این مطالعه توانایی جهانی را ارزیابی می کند و اشتراک های telematics مصرف کننده را حذف می کند. تمرکز بر روی 11 بزرگترین و استراتژیک ترین ارائه دهندگان صنعت است که همگی براساس دسته های اصلی – نوآوری و اجرا امتیاز می گیرند.

“MiX Telematics به طور مداوم به یکی از متنوع ترین پایگاه های مشتری در صنعت ، با کسب بالاترین رتبه برای پوشش جغرافیایی ، همراه با تمرکز بر نوآوری با سرمایه گذاری زیاد در تحقیق و توسعه ، ارزش افزوده است. مهمتر اینکه ، حفظ مشتری با ناوگان بزرگ شرکت خود نشان دهنده سطح بالای خدمات. ” سوزان بردسلی، تحلیلگر اصلی ، حمل و نقل کالا و تدارکات ، تحقیقات ABI.

MiX Telematics به عنوان یک رهبر جهانی در هر دو دسته نوآوری و پیاده سازی معرفی شده است. ارائه دهندگان خدمات نوآورانه telematics نمرات بالایی را برای نظارت بر وسایل نقلیه ، سیستم عامل های باز ، توسعه فناوری و تجربه مشتری دریافت می کنند. در مورد دسته بندی پیاده سازی ، MiX Telematics در پوشش عمودی ، مشارکت ها ، قدرت مالی و گزینه های گسترده و مقیاس پذیر SaaS که ارزش گسترده و ملموسی را برای مشتریان به ارمغان می آورد ، به طور باورنکردنی امتیاز خوبی کسب کرد.

“تیم جهانی ما در طول سال گذشته برای رسیدن به این افتخار فوق العاده سخت کار کرده است. قدردانی و شناخت ما نه تنها به کارمندان خودمان ، بلکه به مشتریان گرامی و شرکای کانال ما که همه در راستای یک هدف مشترک تلاش کرده اند ، گسترش می یابد. چارلز تسکر ، مدیر عامل گروه MiX Telematics ، پاسخ می دهد.

درباره MiX Telematics

MiX Telematics یک ارائه دهنده پیشرو در بازار جهانی است و راه حل های مدیریت دارایی های تلفن همراه را ارائه می دهد که به عنوان SaaS به بیش از سه چهارم میلیون مشترک در بیش از 120 کشور ارائه شده است. محصولات و خدمات این شرکت به ناوگان سازمانی ، ناوگان کوچک و مصرف کنندگان راهکارهایی برای بهره وری ، ایمنی ، انطباق و امنیت ارائه می دهد. MiX Telematics در سال 1996 تاسیس شد و دارای دفاتر در آفریقای جنوبی ، انگلستان ، ایالات متحده ، اوگاندا، برزیل ، مکزیک ، استرالیا و امارات متحده عربی و همچنین شبکه ای از بیش از 130 شریک ناوگان در سراسر جهان. سهام MiX Telematics به طور عمومی در بورس ژوهانسبورگ (JSE: MIX) و در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: MIXT) معامله می شود. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.mixtelematics.com.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

ملانی استروهایزن –
مدیر برند و ارتباطات (بین المللی) – MiX Telematics
[email protected]

SOURCE MiX Telematics