Acura Sweeps Michelin Raceway Road Atlanta

این برد اولین “رفت و برگشت آخر هفته” Acura در دو فصل و نیم رقابت چند کلاسه برای تولید کننده در مسابقات قهرمانی IMSA WeatherTech SportsCar است. و به طور موقت Acura ، Meyer Shank Racing و ترکیب راننده تمام فصل Farnbacher و McMurry را در بالای مسابقات قهرمانی امتیاز GTD قرار می دهد.

تیم آکورا پنسکه
در مقابل پنالتی مسابقه زودهنگام به دلیل یک جفت تخلف در خط پیت در اولین دور از پیت استپ ، کاستروونوز و تیلور در یک ساعت از کسری یک دور به زمین بازیافتند تا در پایان دور برتری را بدست آورند. ساعت دوم این دو در دو ساعت آخر در # 7 Acura Team Penske ARX-05 خود به نبرد برای پیروزی مسابقه پیوستند. با گذشت بیش از یک ساعت از زمان ، تیلور برای عبور از هم تیمی خود از ترافیک کم استفاده کرد دان کامرون در شماره 6 آکورا و در نهایت برتری 14 ثانیه ای را نسبت به زمین ایجاد کنید.

شماره 6 ARX-05 کامرون و خوان پابلو مونتویا یک مسابقه به همان اندازه ضعیف داشت ، در تماس با شروع مسابقه باعث چرخش کامرون شد. با بهبودی سریع ، کامرون تنها 30 دقیقه مانده به مسابقه به مقام دوم رسیده بود. این دو تا آخرین لحظات مسابقه در جستجوی پیروزی بودند ، وقتی که تماس با یک فراری کلاس GTD که پس از لغزش از مسیر به مدار بازگشت ، منجر به آسیب زیادی به شماره 6 Acura شد و روز آنها پایان یافت.

این حادثه منجر به احتیاط کامل شد و برتری هفت ثانیه ای Castroneves را پاک کرد. اما او و تیلور برای دومین برد متوالی 2020 ، پس از پیروزی ماه گذشته خود در Road America ، دو دور آخر مسابقه پرچم سبز را پشت سر گذاشتند.

مسابقه Meyer Shank Racing Acura NSX GT3 Evo
در بخش GTD همیشه رقابتی برای اتومبیل های مبتنی بر تولید ، Farnbacher ، McMurry و مسابقه استقامت علاوه بر این Michimi در یک نبرد معمولی چند تولید کننده برای پیروزی در کلاس غلبه کرد ، با یک دو برابر قوی در پایان با دفاع از قهرمان Farnbacher مهر و موم پیروزی برای سه گانه Acura NSX GT3 Evo ، که همچنین اولین پیروزی سال 2020 را برای مک موری 22 ساله در 150 سالگی خود رقم زد.هفتم شروع مسابقه IMSA.

در اواخر این فصل ، سه قهرمانی در پایان سکوی قهرمانی همراه با Acura اکنون با هشت امتیاز در مسابقات قهرمانی تولید کنندگان GTD پس از شش مسابقه در سال 2020 پیشرو است. Farnbacher و McMurry با 12 امتیاز پیگیری عنوان قهرمانی رانندگان هستند و Meyer Shank Racing نیز دارای 12- امتیاز قهرمانی تیم ها.

شماره 57 مسابقه هاینریچر با MSR Acura of آلوارو پارانته، میشا گویخبرگ و ترنت هندمن پس از یک جفت گشت و گذار خارج از دوره در ساعت آغازین با مشکلات اولیه مواجه شد. چرخش اضافی در ساعت دوم منجر به آسیب دیدن بدنه جلوی شماره 57 آکورا شد ، اما این سه نفر با استقامت در رده ششم ایستادند.

بعد
مسابقات قهرمانی ورزشی WeatherTech 2020 در مسابقات اتومبیلرانی Mid-Ohio طی سه هفته و در مسابقات اتومبیلرانی Acura Sports Challenge در Mid-Ohio در تاریخ 26-27 سپتامبر.

محتوای رسانه های اجتماعی و پیوندهای ویدئویی Acura Motorsports این هفته در مسابقات Grand Prix IMSA TireRack.com در Michelin Raceway Road Atlanta در فیس بوک (https://www.facebook.com/HondaRacingHPD) و توییتر موجود است (https://twitter.com/HondaRacing_HPD) فیلم های YouTube را که توسط رسانه دیجیتال CoForce تولید شده است ، می توانید در اینجا پیدا کنید: https://www.youtube.com/HondaRacingHPDTV.

نقل قول ها
تد کلاوس (رئیس جمهور ، توسعه عملکرد هوندا) در مورد پیروزی مضاعف امروز آکورا: “این یک روز عالی برای Acura و HPD و برای همه همکاران سخت کوش برنامه های IMSA ما ، رانندگان عالی و تیم های همکار ما است. این همچنین یک پاداش عالی برای[افسرمارکAcura[AcuraBrandOfficer]جون ایکدا، که پیشگام بازگشت Acura به رقابت IMSA بوده است ، زیرا اثبات می کنیم این برند خانه Precision Crafted Performance است. به همه در Acura Team Penske و Meyer Shank Racing تبریک می گویم ، و بیایید این موضوع را ادامه دهیم زیرا در اواخر این ماه به مسابقه “خانگی” خود در Mid-Ohio برویم. “

ریکی تیلور (# 7 Acura Team Penske ARX-05) برنده مسابقه ، 2دوم پیروزی متوالی سال 2020: “ما تمام سال مبارزه می کردیم ، امروز فقط یک خلاصه داستان از فصل ما بود. از یک دور پایین و یک کابوس کامل شروع مسابقه بیرون می آییم ، اما همه ما اشتباه کرده ایم و بهبودی هلیو بسیار درخشان بوده است. او عصبانی است ، نگاه کن! او خیلی سخت جنگید. ما به جبهه برگشتیم ، و او در پایان کار را آسان کرد. Acura ، HPD و Team Penske ، این یک ترکیب عالی است. “

هلیو کاسترونوز (# 7 Acura Team Penske ARX-05) برنده مسابقه ، 2دوم پیروزی متوالی سال 2020: “متأسفانه من در آغاز اشتباه کردم. دوست دارم فکر کنم مثل یک جوان 20 ساله رانندگی می کنم ، اما گاهی اوقات من نیز یک جوان 20 ساله اشتباه می کنم! خوشبختانه ، [team president] تیم سیندریک همیشه باحال است و تمام تماس های مناسب را برای برگرداندن ما به مسابقه برقرار کرده است و ما زرد گرفتیم [caution flag] که به نفع ما بود سرانجام ، ما به لطف این پسر پیش افتادیم [Taylor]. این فقط یک کار عالی از همه بود: Acura ، HPD و Team Penske. عزیزم ، دو تا پشت سر هم ، بیایید بیشتر بیشتر برویم. “

ماریو فارنباخر (# 86 Meyer Shank Racing Acura NSX GT3 Evo) برنده GTD ، اولین برد سال 2020 ، پس از شش مسابقه هدایت مسابقات قهرمانی رانندگان GTD را بر عهده دارد: “این پیروزی برای ما بسیار راحت است ، چیزی است که ما بسیار به آن نزدیک شده ایم اما فقط نتوانسته ایم به آنجا برسیم. خدمه امروز در پیت استپ ها واقعا الاغ خود را کار کردند. ما در طول مسابقه واقعا بدشانس بودیم [season opening] رولکس 24 و ما به تدریج سخت کار کرده ایم تا بتوانیم امتیازات قهرمانی را جمع کنیم. اکنون ، برای رسیدن به پیروزی ، احساس خوبی است. افراد زیادی در پشت صحنه HPD ، Acura ، MSR کار می کنند که همه به ما کمک کرده اند تا به اینجا برسیم. “

مت مک موری (# 86 Meyer Shank Racing Acura NSX GT3 Evo) برنده GTD ، اولین برد سال 2020 ، مسابقات قهرمانی رانندگان GTD را پس از شش مسابقه هدایت می کند ، و 150 قهرمان می شودهفتم شروع مسابقه در مسابقات IMSA امروز: “امروز بچه های MSR فقط همه کارها را درست انجام دادند و خدمه بسیار عالی عمل کردند – همه ایستگاه های چاله ما بسیار سریع بودند. شینیا [Michimi] مسابقه را بسیار قدرتمند آغاز کرد و مرا در موقعیت خوبی قرار داد برای زمانی که مجبور شدم سوار ماشین شوم و ماریو کاملاً کار را تمام کرد. کسب پیروزی در شروع مسابقه 150 ام نیز احساس بسیار خوبی است. با تشکر فراوان از همه افراد MSR ، HPD و Acura که امروز یک ماشین عالی به ما هدیه دادند. “

مایک شنک (مالک تیم ، Meyer Shank Racing): “این از بسیاری جهات برای ما یک پیروزی بزرگ بود. ما تا رسیدن به یک پیروزی بسیار نزدیک شده ایم [this year] و ما فقط نمی توانستیم آن را عملی کنیم. بنابراین این برد ، به خصوص در یک مسابقه استقامتی ، واقعاً برای ما خوب بود. این برد ما را در مسابقات قهرمانی نیز موقعیت خوبی قرار می دهد. ما با نتایج نهایی خود که در طولانی مدت به ما کمک می کند ، سازگار بوده ایم. شینیا با توجه به اینکه از ژانویه در ماشین نباشد کار بزرگی انجام داد. مت در هر مسابقه پیشرفت های خود را نشان می دهد و ماریو آنچه را که باید انجام می داد انجام داد تا در پایان آن را به خانه برگرداند. من واقعاً به این بچه ها افتخار می کنم ، خصوصاً خدمه ای که امروز آن را از پارک در ایستگاه های حفره خارج کردند. من امروز واقعاً از نتیجه کار خوشحالم. “

IMSA WeatherTech SportsCar Championship Rolex 24 در Daytona
جریان: Michelin Raceway Road Atlanta (مسیر جاده 2.54 مایل) برازلتون ، گاو
آب و هوا: مسابقه روشن ، گرم ، مرطوب ، 83 درجه فارنهایت شروع می شود

5 نمونه برتر ، نتایج Acura:

Ps

رانندگان

تیم

شاسی

دور / یادداشت

1

هلیو کاسترونوز / ریکی تیلور

تیم آکورا پنسکه

Acura ARX-05

273 دور

2

جون بوماریتو / هری تینکنل / رایان هانتر-ری

مزدا تیم جوست

مزدا RT24 P

983/0 ثانیه

3

فیلیپه نصر / فیلیپه آلبورگورك / پیپو درانی

اکشن اکسپرس

کادیلاک DPi VR


4

خوآو باربوسا / سباستین بوردای / تریستان ووتیر

موتورهای JDC

کادیلاک DPi VR


5

رایان بریسکو / رنگر ون در زند

مسابقه وین تیلور

کادیلاک DPi VR


6

خوان پابلو مونتویا / دان کامرون

تیم آکورا پنسکه

Acura ARX-05


5 نتیجه برتر GTD ، Acura:

Ps

رانندگان

تیم

شاسی

دور / یادداشت

1

ماریو فارنباخر / مت مک موری / شینیا میچیمی

مسابقه Meyer Shank

Acura NSX GT3

245 دور

2

برایان فروشندگان / مدیسون اسنو / کوری لوئیس

پل میلر مسابقه

لامبورگینی هوراکان

+451/2 ثانیه

3

پت لانگ / رایان هاردویک / جان هیلن

رایت موتوراسپرت

پورشه 911 GT3R


4

گار رابینسون / لاسون آشنباخ / بن کیتینگ

Riley Motorsports

مرسدس-AMG GT3


5

جک هاکس ورث / مایکل دی کواسادا / دان. مراد

AIM Vasser-Sullivan

لکسوس RC F GT3


7

آلوارو پرانته / میشا گویخبرگ / ترنت هندمان

مسابقه Meyer Shank

Acura NSX GT3


SOURCE Acura Motorsports