AerCap Holdings N.V اعلام کرد قیمت 1.5 میلیارد دلار کل مبلغ اصلی اسکناس های ارشد

DUBLIN، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – AerCap Holdings NV (“AerCap” یا “شرکت”) (NYSE: AER) امروز اعلام کرده است که شرکت فعالیتهای سرمایه گذاری AerCap Ireland (“AICDAC”) و AerCap Global Aviation Trust (“AGAT” و ، با هم با AICDAC ، “صادرکنندگان”) ، هرکدام از شرکتهای تابعه کاملاً متعلق به شرکت ، قیمت اسکناس های ارشد خود را قیمت گذاری می کنند که متشکل از مبلغ اصلی اصلی 900000000 $ 3.150٪ از اسناد عالی مربوط به سال 2024 (“2020 یادداشت”) و مبلغ اصلی 600،000،000 دلار مبلغ 4.625٪ یادداشتهای ارشد سررسید 2027 (“یادداشت های 2027” و همراه با یادداشت های 2024 ، “یادداشت ها”). یادداشت ها به طور کامل و بدون قید و شرط به صورت ارشد و بدون ضمانت توسط شرکت و سایر شرکت های تابعه شرکت تضمین می شوند. صادرکنندگان قصد دارند از خالص درآمد حاصل از یادداشت ها برای تأمین بودجه پیشنهادهای مناقصه نقدی قبلاً اعلام شده توسط AGAT (“پیشنهادات مناقصه”) برای خرید یادداشت های خاصی که قبلا توسط صادرکنندگان صادر شده و پرداخت هزینه ها و هزینه های مربوط به آنها استفاده کنند. در صورت عدم اتمام پیشنهادات مناقصه ، یا در عوض سود خالص حاصل از یادداشت ها بیش از مبلغ مورد نیاز برای تأمین بودجه پیشنهادهای مناقصه و پرداخت هزینه ها و هزینه های مربوطه است ، صادر کنندگان قصد دارند از عواید باقیمانده برای اهداف عمومی شرکت استفاده کنند.

شرکت BNP Paribas Securities ، اوراق بهادار اعتباری Agricole (ایالات متحده ) شرکت ، Credit Suisse اوراق بهادار (ایالات متحده آمریکا) LLC ، Goldman Sachs & Co. LLC و RBC Capital Markets، LLC به عنوان مدیر مشترک اداره کتاب برای پیشنهاد عمومی پذیرفته شده خدمت می کنند.

شرکت بیانیه ثبت (شامل دفترچه) در فرم F-3 را برای پیشنهاد پذیره نویسی که این ارتباط به آن مربوط می شود ، به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ارائه داده است. بیانیه ثبت نام به طور خودکار پس از تشکیل پرونده قابل اجرا است 6 آوریل 2018. سرمایه گذاران باید دفترچه راهنمای همراه با تاریخ 6 آوریل 2018 را بخوانند ، ضمیمه نامه اولیه مقدماتی مربوط به پیشنهاد مورخ 23 سپتامبر 2020 و سایر اسنادی که شرکت برای کسب اطلاعات کاملتر در مورد شرکت و این پیشنهاد در SEC ثبت کرده است. این اسناد را می توانید با مراجعه به EDGAR در وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov به صورت رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید از طریق: BNP Paribas Securities Corp. ، توجه: سندیکا میز ، 787 خیابان هفتم ، نیویورک، نیویورک 10019 یا از طریق تلفن رایگان در 1-800-854-5674 اوراق بهادار Credit Agricole (ایالات متحده آمریکا) Inc. ، توجه: سندیکای درآمد ثابت ، خیابان 1301 قاره آمریکا ، نیویورک، نیویورک 10019 یا با تلفن رایگان در 1-866-807-6030 اوراق بهادار Credit Suisse (ایالات متحده آمریکا) LLC ، توجه: بخش Prospectus ، 6933 Louis Stephens Drive ، موریسویل ، کارولینای شمالی 27560 یا با تلفن رایگان در 1-800-221-1037 Goldman Sachs & Co. LLC ، خیابان 200 غربی ، نیویورک، نیویورک 10282 یا با تلفن رایگان در 1-866-471-2526 یا RBC Capital Markets، LLC ، توجه: گروه مدیریت معاملات ، خیابان 200 ویسی ، نیویورک، نیویورک 10281 یا با شماره تلفن 1-866-375-6829 به صورت رایگان

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا خرید یا درخواست پیشنهادی برای فروش یا خرید اسکناس یا سایر اوراق بهادار نیست و همچنین پیشنهاد ، درخواست ، خرید یا فروش این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی در این کشور وجود ندارد. که چنین پیشنهادی ، درخواست ، خرید یا فروش غیرقانونی است قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این ایالت ها یا حوزه های قضایی.

درباره AerCap
AerCap با داشتن یکی از جذاب ترین کتاب های سفارش در صنعت ، رهبر جهانی لیزینگ هواپیما است. AerCap با راه حل های جامع ناوگان تقریباً به 200 مشتری در حدود 80 کشور جهان خدمات ارائه می دهد. AerCap در بورس اوراق بهادار نیویورک (AER) فهرست شده و دفتر مرکزی آن در دوبلین با دفاتر در شانون، لس آنجلس، سنگاپور، آمستردام، شانگهای، ابوظبی، سیاتل و تولوز

اظهارات رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه ها ، تخمین ها و پیش بینی های خاصی در رابطه با عملکرد و رویدادهای آینده است. این اظهارات ، برآوردها و پیش بینی ها “گزاره های آینده نگر” است. در برخی موارد ، عبارات آینده نگر را می توان با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “ممکن است” ، “ممکن” ، “باید” ، “انتظار” ، “برنامه” ، “قصد” ، “برآورد” “” تشخیص داد. پیش بینی ، “” باور “،” پیش بینی “،” بالقوه “یا” ادامه “یا منفی آن یا تغییرات در آن یا اصطلاحات مشابه. تمام اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی موجود در این بیانیه مطبوعاتی اظهارنظرهای آینده نگرانه است و براساس مفروضات و پیش بینی های مختلف زمینه ای است و در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیات شناخته شده و ناشناخته است و ممکن است شامل پیش بینی عملکرد مالی آینده ما باشد در مورد استراتژی های رشد و روند پیش بینی شده در تجارت ما. این اظهارات تنها پیش بینی های مبتنی بر انتظارات و پیش بینی های فعلی ما درباره وقایع آینده هستند. عوامل مهمی وجود دارد ، از جمله تأثیرات و واکنشهای مرتبط با آن ، همه گیر Covid-19 ، که می تواند باعث شود نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای ما از نتایج ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده متفاوت باشد. یا در اظهارات آینده نگرانه ضمنی است. در نتیجه ، ما نمی توانیم به شما اطمینان دهیم که اظهارات آینده نگرانه موجود در این بیانیه مطبوعاتی صحیح یا درست است. با توجه به این خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیات ، عملکرد آینده یا رویدادهایی که در بیانیه های آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی توصیف شده است ، ممکن است رخ ندهد. بر این اساس ، شما نباید به گفته های آینده نگر به عنوان پیش بینی نتایج واقعی اعتماد کنید و ما هیچ مسئولیتی را در قبال صحت یا کامل بودن هر یک از این گزاره های آینده نگر بر عهده نمی گیریم. ما به استثنای قانون مورد نیاز ، هیچ تعهدی در قبال بروزرسانی اظهارات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، به عهده نداریم و نخواهیم داد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد AerCap و اضافه شدن به لیست توزیع ایمیل ما ، لطفاً به سایت www.aercap.com مراجعه کرده و ما را در توییتر دنبال کنید www.twitter.com/aercapnv.

SOURCE AerCap Holdings N.V.

لینک های مربوطه

www.aercap.com