AFWERX چالش مجدد انرژی را برای وزارت دفاع اعلام می کند

لاس وگاس، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – AFWERX ، کاتالیزور نوآوری نیروی هوایی ایالات متحده ، با اعلام Reimagining Energy for DoD Challenge ، به دنبال راه حل هایی برای ایجاد آینده تولید ، انتقال ، استفاده و ذخیره انرژی انعطاف پذیر است. وزارت دفاع (وزارت دفاع) در حال حاضر بزرگترین مصرف کننده انرژی در جهان است. با کاهش تقاضا و اتکا به نفت و نوسازی زیرساخت های انرژی ، نیروی هوایی ایالات متحده می تواند روش مصرف انرژی را بهبود بخشد ، پایداری را افزایش دهد و با اثرات بعدی تغییر اقلیم و کاهش سوخت های فسیلی سازگار بماند.

این یک فرصت باورنکردنی برای همکاری وزارت دفاع با صنایع نوآورانه و دانشگاهی برای شناسایی ، تأمین بودجه و راه اندازی استراتژی های جدید انرژی از هم اکنون تا سال 2045 است. چالش در حال جستجو برای راه حل هایی است که می توانند بلافاصله اجرا شوند ، راه حل هایی که نیاز به پیشرفت بیشتری دارند و همچنین ایده های مهتاب که ممکن است تا سال 2045 اجرا نشود.

سرهنگ اظهار داشت: “اختلال در بخش انرژی در حال حاضر اتفاق می افتد. نوآوری باورنکردنی در نحوه تولید ، انتقال و ذخیره انرژی اتفاق می افتد. وزارت دفاع باید با کسانی که این اختلال را در صنعت و دانشگاه ایجاد می کنند شریک شود تا اطمینان حاصل شود که ما مزیت رقابتی خود را حفظ می کنیم.” چارلز بریس-بوئیس، تیم فناوری اخلال گر نیروی هوایی.

Reimagining Energy for the DoD Challenge افراد مناسب از صنعت ، دولت و دانشگاه را برای شناسایی راه حل های زیرساخت انرژی پایدار برای وزارت دفاع جمع خواهد کرد. اهداف چالش استفاده از همه منابع انرژی برای استفاده نظامی مانند باد ، خورشیدی ، حرارتی ، آبی ، هسته ای و هیدروژن و افزایش اثر بخشی مأموریت و کیفیت زندگی است ، در حالی که وابستگی ما به سوخت های فسیلی را کاهش می دهد. اهداف آرزوی ما حذف همه وابستگی به سوخت های فسیلی و دستیابی به DoD منفی کربن است.

دوباره تجسم انرژی برای چالش وزارت دفاع شش موضوع خاص را در بر می گیرد:

  • تولید انرژی دائمی و سیار
  • انتقال و توزیع انرژی
  • ذخیره و ذخیره انرژی ثابت
  • تجهیزات جنگی و عملیاتی جدید به سوخت های فسیلی وابسته نیست
  • در دسترس بودن داده ها برای بهبود برنامه ریزی و تصمیم گیری
  • فرهنگ انرژی ، سیاست و آموزش

“من به دو دلیل واقعاً از این چالش هیجان زده هستم. اول ، این روش نحوه مصرف ، ذخیره ، توزیع و استفاده از وزارت دفاع را تغییر می دهد ، که منفعت استراتژیک دارد و همزمان به کره زمین سود می برد ، با توجه به هدف منفی کربن دوم ، این چالش همزمان با حوزه تمرکز تحقیقات نوآوری در مشاغل کوچک (SBIR) اجرا می شود که فرصت زیادی را برای مشاغل کوچک در ایالات متحده برای دریافت بودجه دولت برای حمایت از این طرح ایجاد می کند. ” مارک رولند، عملگر نوآوری برای AFWERX.

فراخوان آزاد برای یافتن راه حل های چالش انرژی دوباره تصور می شود 2 سپتامبر 2020. پنجره ارسال تا زمانی که باز بماند 1 اکتبر 2020. تیم هایی که راه حل های خود را توسط 14 سپتامبر دعوت خواهد شد برای شرکت در یک رویداد در 17 سپتامبر جایی که آنها برای بهبود ارسال های خود بازخورد دریافت می کنند. در یک جلسه پرسش و پاسخ و همچنین یک فرصت شبکه و همکاری شرکت کنید. ارسال ها از سراسر جهان پذیرفته می شود ، هر دو سازمان داخلی و بین المللی و افراد تشویق می شوند که در آن شرکت کنند. بررسی اجمالی چالش و جزئیات ارائه راه حل پیشنهادی در سایت afwerxchallenge.com/energy در دسترس است. پیش نمایش فیلم اطلاعاتی برای اطلاعات بیشتر در اینجا.

درباره AFWERX

AFWERX در سال 2017 تأسیس شد ، محصول نیروی هوایی ایالات متحده است که مستقیماً توسط وزیر سابق نیروی هوایی پیش بینی شده است هدر ویلسون. چشم انداز او از AFWERX – برای حل برخی از سخت ترین چالش های نیروی هوایی از طریق نوآوری و همکاری در میان متخصصان برتر موضوع کشور ما. AFWERX به عنوان یک کاتالیزور برای از بین بردن رویکردهای جدید برای جنگجو از طریق اکوسیستم در حال رشد مبتکران عمل می کند. AFWERX و نیروی هوایی ایالات متحده متعهد به بررسی راه حل ها و مشارکت های مناسب برای تقویت بیشتر نیروی هوایی هستند ، که می تواند منجر به نمونه سازی های اضافی ، تحقیق و توسعه و قراردادهای تولید بعدی شود.

مخاطبین رسانه ای:

تریسی اسکندر / ماکنزی کومبز

[email protected]

پرونده های مرتبط

AFWERX اعلام مجدد فراخوان چالش انرژی برای فراخوان ورودی جهانی اعلامیه مطبوعاتی Fnl (9.2.20) .pdf

تصاویر مرتبط

image1.jpg

لینک های مربوطه

وب سایت AFWERX Challenge

منبع AFWERX

لینک های مربوطه

https://afwerxchallenge.com