AFWERX EngageSpace ، رویداد برتر همکاری در صنعت فضا را اعلام می کند

لاس وگاس، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – AFWERX ، کاتالیزور نوآوری نیروی هوایی ایالات متحده ، اعلام کرد که ثبت نام اکنون برای مشغول کردنفضا رویداد مجازی. برای این رویداد مجازی دو روزه به AFWERX ، نیروی هوایی ایالات متحده ، نیروی فضایی ایالات متحده و بنیاد Frontier Space بپیوندید 29-30 سپتامبر 2020.

این رویداد با فرمت بسیار تعاملی و شرکت کنندگان متنوع ، برای ایجاد انقلابی در نحوه عملکرد اکوسیستم فضایی ، برچیدن دیوارهای بین بخش ها و بستن “شکاف باورپذیری” برای آنچه در فضا امکان پذیر است ، طراحی شده است.

مشغول کردنفضا دقیقاً نوعی از رویداد است که برای کمک به رفع شکاف دانش ، جستجوی بودجه برای شرکت های کوچک و همسو سازی منافع صنعت و دولت برای اطمینان از اینکه آمریکا برتری فناوری و ابتکاری خود را در حوزه فضایی حفظ می کند ، لازم است. ” رایان پنینگتون، معاونت مشاغل فضایی و مرکز سامانه های موشکی.

AFWERX مشغول کردنفضا فرصتی منحصر به فرد برای برقراری ارتباط با بهترین و درخشان ترین و دیدن آینده مرز جدید است. از بین 800 شرکتی که راه حل های خود را به چهار چالش AFWERX متمرکز در فضا ارائه داده اند ، 178 شرکت برای نمایش راه حل های خود و ارتباط با کارشناسان فضایی ، خریداران احتمالی دولت و علاقه مندان از سراسر جهان انتخاب شده اند. برخی از این شرکت ها به سمت فرصت های مالی برای نمونه سازی و توسعه با نیروی هوایی یا نیروی فضایی ایالات متحده پیش می روند.

این رویداد دارای فرصت های بسیار جذاب برای ارتباط ، آموزش و نوآوری با سایر حاضران همفکر ، رهبران صنعت ، مبتکران فردی ، دانشگاهیان ، سرمایه گذاران و همچنین رهبران نظامی و دولتی خواهد بود. کل این رویداد برای تغییر و سرعت بخشیدن به صنعت و امکان خریداران دولتی برای پیگیری امیدوار کننده ترین راه حل های نوین در مورد شدیدترین و تهدید کننده ترین سناریوهای فضایی طراحی شده است.

وی گفت: “بنیاد فضایی مرز از حمایت از این رویداد مشترک که به شما کمک می کند تا بازیگران اصلی که به طور فعال اقتصاد فضایی نسل بعدی را ایجاد می کنند حمایت کند ، خوشحال است.” میگان کرافورد، رئیس هیئت مدیره بنیاد Space Frontier و شریک عامل SpaceFund. “مشغول کردنفضا برای شرکت های نوپا ، صنعت مستقر و دولت ایالات متحده ارزش ایجاد می کند و اطمینان حاصل می کند که آمریکا به هدایت بشریت به منظومه شمسی ادامه می دهد. ”

ثبت نام برای مشغول کردنفضا رویداد را با مراجعه به https://engage.space/.

درباره AFWERX

AFWERX در سال 2017 تأسیس شد ، کاتالیزور نوآوری برای نیروی هوایی است و برخی از سخت ترین چالش های نیروی هوایی را از طریق نوآوری و همکاری در میان متخصصان برتر موضوع کشور ما حل می کند. AFWERX به عنوان راهی برای رها کردن رویکردهای جدید برای جنگجو از طریق اکوسیستم در حال رشد مبتکران عمل می کند. AFWERX و نیروی هوایی ایالات متحده متعهد به بررسی راه حل ها و مشارکت های مناسب برای تقویت بیشتر نیروی هوایی هستند ، که می تواند منجر به نمونه سازی اضافی ، فرصت های تحقیق و توسعه و قراردادهای تولید بعدی شود. # ماAFWERX هستیم # مبتکرانهAFAFWERXusairforce

مخاطبین رسانه ای:

تریسی اسکندر

[email protected]

پرونده های مرتبط

AFWERX اطلاعیه مطبوعاتی رویداد مجازی EngageSpace را اعلام کرد (9.9.20) fnl

تصاویر مرتبط

afwerx-engspace-logo.png
آرم AFWERX EngageSpace
آرم AFWERX EngageSpace

لینک های مربوطه

تصاویر با وضوح بالا AFWERX EngageSpace در اینجا موجود است

برای رویداد مجازی EngageSpace در اینجا ثبت نام کنید

ویدیو مرتبط

منبع AFWERX