Agora برای آوردن سرمایه کم بازاریابی و سرمایه گذاری به صنعت خودرو BHPH

آرلینگتون ، تگزاس، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Agora Data، Inc. ، ارائه دهنده راه حل مالی فناوری پیش بینی وام ، از آغاز پیش بینی شده خود ، AgoraCapital ، خبر داد. با AgoraCapital ، فروشندگان اتومبیل Buy Here Pay Here (BHPH) به منابع مالی کم هزینه از طریق بازارهای سرمایه دسترسی خواهند داشت. این رویکرد پیشگامانه روش دیگری است که Agora به ارائه دانش صنعت و راه حل های مالی برای کمک به فروشندگان BHPH در دستیابی به اهداف خود ، کاهش خطر ، رشد تجارت و صرفاً درآمد بیشتر کمک می کند.

گفت: “تاکنون ، این گزینه مالی بسیار پیچیده توسط نمایندگی های BHPH غیرقابل دستیابی بود.” استیو بورک، مدیر عامل ، Agora Data. “با AgoraCapital ، ما نمایندگی های BHPH را به بازارهای سرمایه متصل می کنیم. فناوری جمع آوری منابع ما همراه با دانش صنعت عمیق ما و فناوری پیش بینی وام AI ، تحول آفرین است و به طور خاص برای فروشنده BHPH طراحی شده است که نتیجه آن دسترسی آسان به سرمایه با عبارات بسیار جذاب است. “

AgoraCapital این امکان را برای جامعه فروشندگان BHPH فراهم می کند تا بتوانند با وام دهندگان بزرگتر و گروه های فروشنده ای که دارای امکانات اعتباری زیادی با هزینه کم بودجه هستند ، رقابت کنند. این علاوه بر مزایای دیگری است که جامعه BHPH از طریق بستر فناوری انحصاری Agora با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین که برای بهبود ارزیابی وام و نتایج عملکرد طراحی شده است ، دریافت می کند.

وی گفت: “AgoraCapital تأثیر مثبتی برای این گروه خاص از كارآفرینانی خواهد داشت كه می خواهند تجارت خود را گسترش دهند.” کریس هاوک، مدیر درآمد / مدیر حقوقی ، Agora Data. “AgoraCapital با تهیه ابزار و بودجه لازم برای فروش و تحقق پتانسیل مورد نظر خود ، به نمایندگی ها قدرت می بخشد. نمایندگی های BHPH در سراسر کشور هرگز این نوع منابع مالی را برای بهینه سازی تجارت خود در دسترس نداشته اند.”

درباره Agora Data، Inc. آگورا در حال بازآفرینی امور مالی اتومبیل برای فروشندگان BHPH و شرکت های مالی است. این شرکت در سال 2017 توسط بهترین تیم متخصص در کلاس با تجربه از سازمان های برتر مالی و فناوری تاسیس شده است ، با موفقیت چندین میلیارد داده عملکرد تاریخی وام را با تجربیات مدیران ارشد در امور مالی اتومبیل ترکیب کرده است تا فناوری و مدل سازی پیش بینی وام AI-Infused خود را توسعه دهد. . توسعه یک پلت فرم آسان برای استفاده Agora با داشبوردهای عملی امکان دسترسی مستقیم به بازار اتومبیل BHPH دست دوم را فراهم می کند که فروشندگان ، خریداران برتر و وام دهندگان بازار سرمایه را با فرصت های رشد و دسترسی به سرمایه منجر به نتیجه می کند. www.agoradata.com. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا با شماره تلفن (877) 592-4672 یا [email protected].

مخاطب: شلی واندون
682-282-4130
[email protected]

تصاویر مرتبط

image1.png

SOURCE Agora Data، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.agoradata.com