AirNet دریافت نامه نقص از Nasdaq را اعلام کرد

پکن، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت AirNet Technology ، که قبلاً با نام AirMedia Group Inc شناخته می شد (“AirNet” یا “شرکت”) (Nasdaq: ANTE) ، یک ارائه دهنده راه حل در پرواز در زمینه اتصال ، سرگرمی و چندرسانه ای دیجیتال در چین، امروز اعلام كرد كه نامه اطلاعيه مورخ 16 سپتامبر 2020 (“نامه نقص”) از بخش صلاحیت های فهرست گذاری سهام شرکت Nasdaq (“Nasdaq”) که اعلام می کند این شرکت دیگر برای ادامه لیست به دلیل ادامه لیست لیست Nasdaq فهرست 5550 (b) (1) مطابقت ندارد به عدم موفقیت در حفظ حداقل 2.5 میلیون دلار در حقوق صاحبان سهام در فرم 20-F شرکت برای سال مالی به پایان رسید 31 دسامبر 2019، این شرکت تقریباً ارزش سهام منفی سهامداران را گزارش کرد 19 میلیون دلار. نزدک همچنین مشخص کرد که این شرکت گزینه های ارزش بازار اوراق بهادار ذکر شده یا درآمد خالص حاصل از ادامه فعالیت ها را برای ادامه لیست ، برآورده نمی کند.

کمبود نامه منجر به حذف فوری سهام عادی شرکت از طرف سهام سپرده گذاران آمریکایی در بازار سرمایه نزدک نمی شود. این شرکت 45 روز تقویمی از تاریخ نامه کمبود یا تا زمان مهلت دارد 2 نوامبر 2020، برای ارائه مجدد انطباق با حداقل استاندارد سهامداران سهامداران ، برنامه ای (“برنامه انطباق”) به Nasdaq ارائه دهد. اگر طرح انطباق توسط Nasdaq پذیرفته شود ، ممکن است یک دوره انطباق تا 180 روز تقویمی از تاریخ نامه نقص نامه به شرکت داده شود تا مطابقت آن را اثبات کند. با این حال ، از آنجا که Nasdaq قبلاً به شرکت اطلاع داده است که دوره انطباق قیمت پیشنهادی آن منقضی می شود 10 دسامبر 2020، برنامه انطباق همچنین باید طرحی را برای رفع حداقل نیاز قیمت پیشنهادی تا آن تاریخ تنظیم کند.

مدیریت شرکت در حال جستجوی گزینه های مختلف موجود برای جلب مجدد انطباق و حفظ لیست ادامه دار خود در بازار سرمایه نزدک است. این شرکت در نظر دارد برنامه انطباق را در اسرع وقت ارائه دهد.

این اعلامیه مطابق با قانون Nasdaq Listing 5810 (b) ، که مستلزم افشای سریع دریافت اعلان کمبود است ، اعلام شده است.

درباره AirNet

در سال 2007 وارد شده و دفتر مرکزی آن در پکن، چین، AirNet راه حل های پرواز را برای اتصال ، سرگرمی و چندرسانه ای دیجیتال در داخل ارائه می دهد چین. AirNet با همکاری شرکای خود ، از طریق شبکه ای از ماهواره ها و چراغ های مستقر در زمین ، به هواپیمایی های چینی با ارتباطات اینترنتی یکپارچه همه جانبه نیرو می بخشد ، سرگرمی های تعاملی و پوشش اخبار جدید را به مسافران هواپیمایی ارائه می دهد و تبلیغات متناسب با برداشت از مشتریان را برای مشتریان شرکت فراهم می کند. مسافران برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به آدرس http://ir.ihangmei.com مراجعه کنید.

بیانیه بندر امن

این اطلاعیه شامل گزاره های آینده نگرانه به معنای بندهای بندر امن قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 است. این اظهارات آینده نگرانه را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار می رود” ، “” پیش بینی کرد ، “” پیش بینی می کند ، “هدف” ، “آینده” ، “قصد دارد” ، “برنامه” ، “معتقد است” ، “به احتمال زیاد” ، “تخمین می زند” ، “ممکن است” ، “باید” و عبارات مشابه ، و شامل ، بدون محدودیت ، اظهاراتی در مورد توسعه بیماری همه گیر COVID-19 و تأثیر آن بر عملیات تجاری شرکت. این شرکت همچنین می تواند در گزارش های سالانه خود به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، در گزارش های سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مطالب مکتوب و در اظهارات شفاهی ارائه شده خود ، اظهارات کتبی یا شفاهی آینده نگرانه ارائه دهد. افسران ، مدیران یا کارمندان اشخاص ثالث. اظهاراتی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله اظهاراتی در مورد اعتقادات و انتظارات شرکت ، گزاره هایی آینده نگر هستند. اظهارات آینده نگر بر اساس انتظارات فعلی مدیریت و شرایط فعلی بازار و عملکرد استوار است و شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است که پیش بینی همه آنها دشوار است و بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند ، که ممکن است باعث نتایج واقعی ، عملکرد یا عملکرد آن شود. دستاوردها با آنچه در گزاره های آینده نگر تفاوت اساسی دارد. خطرات و عدم اطمینان بالقوه شامل موارد زیر است ، اما محدود نمی شود: توانایی آن در دستیابی و حفظ سودآوری. توانایی آن در بهبود مستمر راه حل ها و خدمات خود را قادر می سازد اتصال پرواز. توانایی آن در رقابت موثر در برابر رقبای خود. رشد مورد انتظار در هزینه های مصرف کننده ، سطح متوسط ​​درآمد و سطح هزینه های تبلیغاتی ؛ رشد صنعت اتصال پرواز در چین؛ و سیاست های دولت موثر بر صنعت اتصال پرواز در چین. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات ، عدم قطعیت ها یا عوامل در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گنجانده شده است. این شرکت هیچ تعهدی در قبال بروزرسانی هرگونه اظهارنظر آینده نگرانه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا موارد دیگر ، به استثنای موارد مورد نیاز در قانون ، متعهد نمی شود.

SOURCE AirNet Technology Inc.

لینک های مربوطه

http://ir.ihangmei.com/