Anyplace and Rentals United Partner به عنوان تنها بازار مسکن در سراسر جهان که برای اقامت میان مدت و بلند مدت بهینه شده است

سانفرانسیسکو، 22 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – هرجای دیگر ، یک بازار انعطاف پذیر مسکن و Rentals United ، یک راه حل مدیریت کانال ، امروز همکاری خود را اعلام کردند ، این یک صنعت برای بازار اقامت میان مدت و بلند مدت است. با مشارکت با Rentals United ، Anyplace با بیش از 2000 مدیر املاک که از Rentals United استفاده می کنند ارتباط برقرار خواهد کرد.

این مشارکت در زمانی صورت می گیرد که مصرف کنندگان به دلیل تأثیر COVID-19 تصمیم به اقامت طولانی مدت در کوتاه مدت دارند و 50٪ از مستاجران Anyplace اقامت خود را پس از 30 روز تمدید می کنند.

ما از همکاری با Rentals United بسیار هیجان زده هستیم ،“استیو ساتورو نایتو” بنیانگذار و مدیرعامل Anyplace گفت. “این اولین ادغام مدیر کانال ما در بستر Anyplace است و این یکپارچه سازی نه تنها می تواند فرآیند رزرو نرم تری را برای مشتریان فراهم کند بلکه خصوصیاتی را که قبلاً از Rentals United استفاده می کنند به سیستم عامل ما می آورد.

از طریق این مشارکت ، Anyplace به مدیران و اپراتورهای املاک حمل و نقل سریع و فوری ، امکان فروش در بازار اختصاص داده شده برای اقامت میان مدت و بلند مدت و دامپزشکی ، واجد شرایط بودن و بازدید از مهمانان برای خواص آنها را ارائه می دهد.

جیمز باروزمدیر عامل Rentals United می گوید: “Rentals United به شدت متنوع در استراتژی های توزیع برای مدیران املاک ، خصوصاً در این اوقات دشوار اعتقاد دارد. مشارکت با Anyplace سپس مجموعه کاملی از ارتباطات مورد نیاز مشتریان را برای موفقیت فراهم می کند.

با اتصال پلت فرم مدیریت کانال Rentals United با Anyplace ، این همکاری مستقیماً نیازهای فعلی صنعت اجاره را با یک فرآیند جدید و یکپارچه برای مدیران املاک که به دنبال توسعه تجارت خود با اقامت طولانی هستند ، برطرف می کند.

درباره هر مکان

Anyplace یک بازار مسکن انعطاف پذیر است ، تنها بازار متمرکز بر مراقبت از کل مراحل بررسی و رزرو ، از جمله چک های اعتباری و پیشینه است. هر مکان با ارائه 30+ روز اقامت ، به مدیران و اپراتورهای املاک در سراسر جهان کمک می کند تا برای مدت زمان بیشتری تختخوابهای خالی را با مستأجرانی با کیفیت بالا پر کنند. هر مکان در 28 کشور در بیش از 100 شهر موجود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر مکان ، به هرجایگاه مراجعه کنید.

درباره Rentals United

Rentals United راه حل مدیریت کانال سازمانی پیشرو در صنعت در صنعت اجاره کوتاه مدت است. با ارائه ابزارها ، داده ها و تخصص کارآمد و قابل اعتماد ، مدیران اجاره کوتاه مدت می توانند مدل کسب و کار و رشد توان خود را بهینه کنند. از طریق شبکه Rentals United ، متشکل از همه OTA های بزرگ و همچنین سایت های با عملکرد بالا ، اتصالات با کیفیت بالاتر باعث تبدیل و اتوماسیون بهتر می شوند – بنابراین فرصت های جدید تجاری را هدایت می کنند و به شما اجازه می دهند تا روی موارد مهم تمرکز کنید. Rentals United مدیر کانال است و رشد را شارژ می کند.

اگر می خواهید درباره Rentals United اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به سایت rentalsunited.com مراجعه کنید.

اجاره سوالات متحد

کوکا ون

روابط مطبوعاتی

[email protected]

+ 34-935-415-867

س Anyالات مشارکت در هر کجا

ناتانیل امرانیان

مدیر مشارکت پدر

+ 1-415-367-1438

[email protected]

سوالات مطبوعاتی هرجای دیگر

جو فرابوتا

مدیر بازاریابی

+ 1-415-350-2012

[email protected]

تصاویر مرتبط

anyplace-and-rentals-united.jpeg
مشارکت متحد در هر مکان و اجاره

منبع هر جا