ATA تلاش های رانندگان حرفه ای را در طول هفته ملی تقدیر از رانندگان کامیون جشن می گیرد

آرلینگتون ، واشنگتن، 14 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – انجمن های حمل و نقل آمریکایی امروز به همراه هزاران نفر از اعضا و شرکای خود ، به احترام هفته تقدیر ملی ملی رانندگان کامیون 2020 ، جشن هفتگی 3.6 میلیون راننده حرفه ای کامیون آمریکا را آغاز می کنند.

وی گفت: “تأثیر مهم و خدمات مرد و زن حرفه ای پشت فرمان كه هر روز اقتصاد ما را به جلو سوق می دهند ، هرگز قابل اعتنا نیست.” رئیس و مدیرعامل ATA کریس اسپیر. “هفته ملی تقدیر از رانندگان کامیون فرصتی را برای آمریكا فراهم می كند تا از این قهرمانان ملی تقدیر و تشكر كند ، به آنها بگویید كه چقدر از آنها قدردانی می كنیم و داستان های قابل توجه آنها را تعریف می كنند. از طرف انجمن های حمل و نقل كامیون آمریكا ، ما افتخار می كنیم كه این زمان را صرف كنیم تا این مردان و زنان خارق العاده را تشخیص دهد. ”

سالانه جشن گرفته می شود ، NTDAW به صنعت حمل و نقل یک فرصت رسمی می دهد تا از اهمیت ، فداکاری و کمک های رانندگان حرفه ای کامیون در سراسر کشور ، که هر ساله بیش از 70 درصد از کل بار آمریکا را با خیال راحت و ایمن حمل می کنند ، شناخت و قدردانی کند. بیش از 80٪ جوامع ایالات متحده برای تحویل کالا و محصولات خود منحصراً به رانندگان کامیون متکی هستند و به جوامع روستایی امکان می دهد از راحتی مدرن کلانشهرها برخوردار شوند.

امسال ، NTDAW جشن گرفته می شود 13-19 سپتامبر به دلیل چالشهای COVID-19. در حالی که در سال های گذشته ، اهدای جوایز ، باربیکیو ها و دیگر گردهمایی ها از فعالیت های معمول NTDAW بود ، رویدادهای امسال – با مشارکت ATA – دارای تبلیغات و جشن هایی است که توسط حامل های بزرگ و کوچک موتور ، انجمن های حمل و نقل دولتی ، شرکت های مرتبط با صنعت حمل و نقل حمل و نقل برگزار می شود. ، و کاپیتان تیم جاده آمریکا. لطفا از وب سایت رسمی ATA NTDAW برای اطلاعات بیشتر و منابع مربوط به رویدادهای قدردانی راننده.

بیماری همه گیر COVID به جشن امسال اهمیت ویژه ای می بخشد – همانطور که رانندگان حرفه ای در کار خود برای تأمین برقراری جوامع ما و پیشبرد اقتصاد ما واقعاً برای کشور تلاش کرده اند. در طی همه گیری ، ما به رسمیت شناختن روزافزون مردم در مورد اهمیت رانندگان کامیون آمریکا شاهد بوده ایم. از کودکان کنار جاده که تابلوهای “I Heart Trucks” را تکان می دهند ، تا رئیس جمهور ایالات متحده در چمن کاخ سفید ، مردم در همه جا فراتر رفته اند و از مردان و زنان پشت فرمان تشکر می کنند.

وی گفت: “امروز در هیچ جامعه ای آمریکایی وجود ندارد که تحت تأثیر کار رانندگان حرفه ای کامیون قرار نگیرد.” رئیس ATA رندی گیوتو، رئیس جمهور Triple G Express و حمل و نقل موتور جنوب شرقی ، نیواورلئان ، لوئیزیانا. “رانندگان کامیون آمریکا ، خانواده های ما را تأمین می کنند و کشور ما را بالا می برند ، اغلب در مواجهه با موانع بسیار زیاد ، و تلاش آنها هرگز نباید مسلم تلقی شود. از ته قلبم ، می خواهم از همه رانندگان برای کار مهم تشکر کنم آنها این کار را می کنند و همه آمریکایی ها را به همان کار تشویق می کنند. ”

برای بازدید از فروشگاه آنلاین رسمی NTDAW اینجا را کلیک کنید. آرم رسمی 2020 NTDAW برای شرکتهای وابسته به صنعت و عموم مردم که مایلند هفته ملی تقدیر از راننده کامیون را تبلیغ کنند در دسترس است.

انجمن های حمل و نقل آمریکایی بزرگترین انجمن تجارت ملی صنعت حمل و نقل است. از طریق یک فدراسیون متشکل از 50 انجمن حمل و نقل دولتی وابسته به صنعت و کنفرانس ها و شوراهای مربوط به صنعت ، ATA صدای صنعت است که آمریکا برای جابجایی بار کشور ما به اکثر کشورها بستگی دارد. ATA را دنبال کنید توییتر، فیس بوک، یا در کامیون سازی آمریکا را به جلو سوق می دهد.

SOURCE انجمن های کامیون سازی آمریکا

لینک های مربوطه

https://www.trucking.org