ATA نامزدها را برای جوایز سالانه تصویر باز می کند

آرلینگتون ، واشنگتن، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – امروز انجمن های حمل و نقل آمریکایی اعلام کردند در حال گشایش نامزدهای جایزه تصویر کامیون مایک راسل در سال 2020 هستند – افراد و سازمان هایی که برای ارتقا image چهره و شهرت این صنعت مسافت بیشتری را طی کرده اند را به رسمیت می شناسد.

وی گفت: “از آنجا که کشور به دلیل گسترش COVID-19 با موانع بی سابقه ای روبرو شد ، آمریکایی ها از نزدیک شاهد تلاش و ثبات ثابت صنعت حمل و نقل بودند.” رئیس و مدیرعامل ATA کریس اسپیر. “به عنوان یک صنعت ، ما به طور مشترک دور هم جمع شدیم و داستان خود را تعریف کردیم. وقتی دنیا به ما احتیاج داشت ، ما با افتخار به خانواده ها اطمینان دادیم که” یک کامیون در راه است “و این صنعت کاملاً متعهد به انجام سهم خود در تلاش ملی برای اطمینان از این کار را از طریق شیوع ویروس کرونا انجام می دهد. ”

جایزه Mike Russell Trucking Image که برای اولین بار در سال 2007 اعطا شد ، به شخصی ، شرکت حمل و نقل موتور ، سازمان حمل و نقل کالا و تأمین کننده صنعت اعطا می شود که هر یک در نشان دادن ضروریات صنعت ، حرفه ای بودن و تعهد به ایمنی در داخل و خارج از بزرگراه ها برتری نشان می دهند. از آنجا که برای سال 2014 ، این جایزه توسط HireRight حمایت مالی شده است.

در سال 2019 ، ATA Covenant Transport را برای توسعه برنامه Truckers Tomorrow ، انجمن Trucking Minnesota به عنوان یکی از برجسته ترین حامیان تصویر کامیون در سطح ایالت ، مدیر ناوگان ، به رسمیت شناخت. کوین بورچ از شرکت جت اکسپرس شرکت برای توسعه برخی از تلاشهای تصویر برجسته صنعت ، و کاپیتان تیم جاده ای آمریکا و راننده کامیون حرفه ای YRC باربری استیو فیلدز برای اینکه در عمل ، حرفه ای بودن و سخنان خود مظهر یک راننده کامیون آمریکایی است.

وی گفت: “با ارتقا وجهه صنعت و آموزش مردم در مورد نقش مهم خود در جامعه ، ما فرصت ها را برای جذب استعدادهای جدید افزایش می دهیم ، دستاوردهای صنعت جمعی خود را به اشتراک می گذاریم و ضمن حمایت از اولویت های سیاست حمل و نقل ، كرسی مستمر در میز را تضمین می كنیم.” دکتر. تاد سیمو، مدیر عامل حمل و نقل و افسر ارشد پزشکی در HireRight. “جوایز تصویر کامیون مایک راسل همسو با مأموریت HireRight برای ارتقا perspective دیدگاه اولین ایمنی در حمل و نقل و حمایت از موفقیت حرفه ای مداوم سازمان ها و افراد در صنعت است.”

تلاشهای آموزشی و آموزشی به صنعت كامیونداری و ذینفعان آن كمك می كند تا داستان صنعت را بیان كنند ، 3.6 میلیون راننده حرفه ای كشور را به چهره بیندازند و مشاركتهای بسیار این صنعت را با جوامع و سیاستگذاران سراسر كشور تقویت كنند. مشارکت همه برندگان و نامزدهای جایزه تصویر کامیون مایک راسل ، بدون شک منجر به بهبود تصویر ملی از کامیون شده و سود زیادی را برای ذینفعان صنعت ما فراهم آورده است.

وی گفت: “طی شش سال گذشته ما شاهد بهبود چشمگیری در نحوه درک عموم مردم آمریکا از صنعت حمل و نقل هستیم. این تغییر به دلیل تلاش های بی نظیر صنعت ما برای رساندن پیام ما و نشان دادن تأثیر مثبت ما به مردم است.” معاون اجرایی امور صنایع ATA الیزابت بارنا. وی افزود: “نظرسنجی های ملی نشان داده است كه هرچه فرد بیشتر شخصی را در حمل و نقل بشناسد ، درک بهتری از كل صنعت دارد. این دیدگاه های مثبت منجر به پیروزی های مردمی و ملموس ملموس و پیشرفت در اولویت های كامیون سازی می شود ، در حالی كه توانایی ما را در جذب و جذب افزایش می دهد. استعدادهای جدیدی که می خواهند صنعت ما را شروع کنند. ”

ارسال های تصویر مایک راسل توسط هیئت داوران بی طرف ارزیابی می شود و برندگان براساس تعدادی از عوامل از جمله خلاقیت ، فرکانس ، تأثیر و اجرا تعیین می شوند. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه جایزه و نحوه ارسال نامزدی به صفحه رسمی نامزدی مراجعه کنید. جایزه تصویر کامیون مایک راسل به نام معاون رئیس جمهور سابق ATA مایک راسل نامگذاری شده است ، که یک حامی مادام العمر و مدافع صنعت حمل و نقل بود.

درخواست ها باید توسط 5 اکتبر به بخش امور صنایع ATA. برندگان جایزه تصویر کامیون مایک راسل معرفی می شوند 26 اکتبر در جریان کنفرانس و نمایشگاه مدیریت مجازی انجمن های حمل و نقل آمریکایی.

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جایزه مایک راسل اینجا کلیک کنید.

انجمن های حمل و نقل آمریکایی بزرگترین انجمن تجارت ملی صنعت حمل و نقل است. از طریق یک فدراسیون متشکل از 50 انجمن حمل و نقل دولتی وابسته به صنعت و کنفرانس ها و مجالس مربوط به صنعت ، ATA صدای صنعت است که آمریکا برای جابجایی بار کشور ما به بیشتر بستگی دارد. ATA را دنبال کنید توییتر، فیس بوک، یا در کامیون سازی آمریکا را به جلو سوق می دهد.

SOURCE انجمن های کامیون سازی آمریکا

لینک های مربوطه

www.trucking.org