Authentix® خرید گروه احراز هویت Traceless® را اعلام می کند

آدیسون ، تگزاس، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Authentix ، مرجع تأیید اعتبار و خدمات اطلاعاتی ، امروز اعلام كرد كه گروه تأیید اعتبار بدون ردیابی را از Bibliotheca، Inc كه شركت راه حل های سیستم های كتابخانه است و بیش از 30،000 كتابخانه در سراسر جهان خدمت می كند ، خریداری كرده است. MHT Partners ، L.P در این معامله به عنوان مشاور مالی Authentix عمل کرد.

روچستر ، نیویورک – مستقر در Traceless یک رهبر در صنعت ضد تقلب و کنترل انحراف به مشتریان جهانی از جمله مشتریان در داروسازی ، ارواح و صنایع پوشاک است. این خرید شامل نمونه کارهای کامل شرکت از راه حل های پنهان ثبت شده علامت گذاری و همچنین راه حل نرم افزاری ردیابی و ردیابی دیجیتال مبتنی بر ابر سازمانی آن است. خطوط تولید خریداری شده شامل Traceless Ultra ™ ، Traceless Pro ™ ، و Traceless Anti-Diversion systems سیستم های علامت گذاری مخفی است که می تواند به طور یکپارچه در تولید محصول موجود با استفاده از تقریباً هر روش چاپ تجاری موجود از جمله جوهر افشان مداوم ادغام شود و برای استفاده در چاپگرهای جوهر افشان Domino® مجاز است. . علاوه بر این ، این شرکت نمونه کارهای خود را از خوانندگان سفارشی و سیستم های بازرسی بینایی به دست می آورد. Traceless Brand Protection Cloud ™ ، یک راه حل مبتنی بر ردیابی و ردیابی ثبت اختراع ، شامل کد رمزگذاری شده کد QR همراه با برچسب های دیجیتالی موجود برای تعامل و احراز هویت تلفن های هوشمند توسط مصرف کنندگان ، بدون نیاز به بارگیری برنامه تلفن.

“Authentix بیش از 20 سال است که در بازار محافظت از مارک تجاری به برخی از بزرگترین دارندگان مارک های جهان یک رهبر غالب است ، و این خرید استراتژیک پیشنهادات فناوری امنیتی ما را به همراه افزودن مشتریان Traceless به لیست مشتریان رو به رشد جهانی گسترش می دهد. در این معامله ، “اظهار داشت کوین مک کنا، مدیر عامل شرکت Authentix ، افزود: “Traceless” توانایی گسترده ای در ردیابی دیجیتال جهانی محصولات و بازاریابی محصولات در سطح مصرف کننده ایجاد می کند ، که هر دو با استراتژی رشد ما سازگار هستند. “

درباره Authentix

Authentix به عنوان مرجعی در راه حل های احراز هویت ، به مشتریان در پیشرفت در پیچیدگی زنجیره تامین کمک می کند. Authentix راه حل های احراز هویت پیشرفته ای را برای دولت ها ، بانک های مرکزی و محصولات تجاری ارائه می دهد ، با اطمینان از رشد اقتصادهای محلی ، امنیت اسکناس دست نخورده و محصولات تجاری دارای فرصت های قوی در بازار هستند. رویکرد مشارکت Authentix و تخصص اثبات شده بخش ، نوآوری فعالانه را القا می کند ، به مشتریان در کاهش خطرات برای رشد درآمد و کسب مزیت رقابتی کمک می کند. دفتر مرکزی آن در آدیسون ، تگزاس ایالات متحده ، Authentix ، Inc دارای دفاتر در ایالات متحده ، انگلیس ، عربستان سعودی، و آفریقا خدمت به مشتریان در سراسر جهان. برای اطلاعات بیشتر به https://www.authentix.com مراجعه کنید. Authentix® علامت تجاری ثبت شده Authentix، Inc است.

درباره Bibliotheca

Bibliotheca® به توسعه راه حل هایی اختصاص داده شده است که به کتابخانه ها کمک می کند تا از طریق روش های منحصر به فرد با کاربران ارتباط برقرار کنند و تجربیات جذاب را فراهم کنند و به آنها امکان می دهد خدمات کتابخانه ای خود را برای تغییر نیازهای جوامع خود تکامل دهند. با بیش از 30،000 کتابخانه به عنوان بخشی از خانواده آن ، بیش از 10000 واحد سلف سرویس ، 6000 سیستم امنیتی و 900 سیستم خودکار مدیریت مواد وجود دارد. راه حل Open + Bibliotheca به كتابخانه ها اجازه می دهد تا ساعات موجود خود را تمدید كنند و در عین حال اشغال در سطوح ایمن را نیز حفظ كنند. علاوه بر این ، eReader cloudLibrary آن امکان دسترسی به بیش از 1.5 میلیون عنوان کتاب الکترونیکی و کتاب الکترونیکی را به بیش از 100 زبان برای بیش از 5 میلیون کاربر کتابخانه در سراسر جهان فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر به https://www.bibliotheca.com مراجعه کنید. Bibliotheca® یک علامت تجاری ثبت شده از Bibliotheca، Inc است.

SOURCE Authentix، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.authentix.com