AutoNation 25000 دلار به بنیاد سرطان پستان آمریکا کمک می کند

FORT LAUDERDALE ، فلوریدا، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – خودکارسازی (NYSE: AN) ، بزرگترین و شناخته شده ترین خرده فروش خودرو در آمریکا ، امروز اعلام کرد که در حال اهدا است 25000 دلار به بنیاد سرطان پستان آمریکا (ABCF) ، یک موسسه خیریه ملی 501 (c) 3 اختصاص یافته به تأمین منابع آموزشی ، دسترسی و کمک مالی برای کمک به تشخیص زودهنگام ، درمان و بقای سرطان پستان برای افراد محروم و بیمه نشده ، صرف نظر از سن یا جنسیت

علاوه بر کمک مالی ، AutoNation برای افزایش آگاهی و آموزش انجمن های ما در مورد مراقبت و درمان سرطان با ABCF همکاری خواهد کرد.

“من بسیار افتخار می کنم که مأموریت Pink Pink درایو AutoNation با کمک به جوامع کم بهره برای دسترسی بهتر به غربالگری و درمان سرطان ، جنبه جدیدی به خود گرفته است. اکنون زمان بهتری برای تصدیق این مسئله وجود ندارد که این می تواند تفاوت قابل اندازه گیری در مسابقه ایجاد کند. برای غلبه بر سرطان ، “گفت رایان هانتر-ری، 2014 Indianapolis 500® برنده و 2012 NTT IndyCar Series® قهرمان و سخنگوی Drive Pink (DRV PNK).

کمک مالی با مأموریت DRV PNK که مدتهاست تأسیس شده است ، متمرکز است که بر امور خیریه و داوطلبانه برای افزایش آگاهی ، تولید منابع و ایجاد حمایت از گروه های مختلف تحت تأثیر سرطان متمرکز است. از زمان آغاز به کار آن در سال 2015 ، تلاش DRV PNK تقریباً افزایش یافته است 25 میلیون دلار.

این کمک مالی نشان دهنده رونمایی عمومی جدید شرکت از آن است ONE AutoNation ابتکار عمل ، که موقعیت دیرینه شرکت را به عنوان رهبر تغییر در صنعت خودرو ادامه می دهد. ONE AutoNation برای تأمین منابعی طراحی شده است که به همکاران ، مشتریان ، جامعه و صنعت خود کمک می کند مکالمات حیاتی پیرامون بی عدالتی و نابرابری را آغاز کنند و افراد را در همه سطوح برای رسیدگی به مسائل ، گفتگو و تعهد به اقدامات توانمند سازد.

گفت: “ما فوق العاده از AutoNation به خاطر سخاوتشان سپاسگزاریم.” برندا لوبه، رئیس هیئت مدیره ABCF. “بودجه ای که آنها تأمین می کنند ، تفاوت واقعی و ملموسی برای بسیاری از افرادی که در حال حاضر با سرطان دست و پنجه نرم می کنند ، ایجاد می کند ، اما آنچه به همان اندازه مهم است ، تعهد آنها برای کمک به ما است که اختلافات موجود در مراقبت های سرطان را برجسته می کند. اولین قدم به سوی عدالت بیشتر سیستم مراقبت های بهداشتی تشخیص راه هایی است که نژاد ، جنسیت ، سن و سایر ویژگی ها می توانند در کیفیت مراقبت دریافتی شما موثر باشند. “

وی گفت: “هیچ کس در آمریکا نباید مبارزه با سرطان را به دلیل اینکه کیست یا از کجاست دشوارتر کند.” مارک کانن، معاون اجرایی AutoNation و مدیر ارشد تجربه مشتری. “هر یک از ما مستحق دسترسی مساوی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت هستیم ، و ما افتخار می کنیم که اولین کمک مالی خودکار خود را به سازمانی اختصاص دهیم که منحصراً بر نیازهای جوامعی متمرکز است که اغلب در حاشیه قرار دارند.”

درباره AutoNation، Inc.
AutoNation ، بزرگترین و شناخته شده ترین خرده فروش خودرو در آمریکا ، صنعت خودرو را از طریق رهبری جسورانه ، نوآوری و گسترش جامع مارک های تجاری ، متحول می کند. از همان زمان 30 ژوئن 2020، AutoNation دارای بیش از 325 مکان از ساحل به ساحل دیگر بود. AutoNation بیش از 12 میلیون وسیله نقلیه فروخته است ، اولین خرده فروش خودرو که به این نقطه عطف رسیده است. موفقیت AutoNation متعهد به ارائه تجربه ای بی نظیر از طریق فرآیندهای فروش و خدمات متمرکز بر مشتری است. از سال 2013 ، AutoNation تقریباً افزایش یافته است 25 میلیون دلار برای بیرون راندن سرطان ، ایجاد آگاهی و حمایت از تحقیقات مهم از طریق ابتکار عمل Drive Pink که به طور رسمی در سال 2015 مارک شد.

لطفاً به سایت www.autonation.com مراجعه کنید ، سرمایه گذاران.autonation.com ، www.twitter.com/CEOMikeJackson، و www.twitter.com/AutoNation، جایی که AutoNation اطلاعات اضافی در مورد شرکت ، تجارت و نتایج عملیات آن را فاش می کند. برای کسب اطلاعات در مورد انجمن AutoNation ، صنعت خودرو و اخبار و روندهای جدید خودرو ، لطفاً به وب سایت وب سایت اتومبیل سازی AutoNation به سایت www.autonationdrive.com مراجعه کنید.

SOURCE AutoNation، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.autonation.com