AvAir موجودی کامل مازاد Aerolíneas Argentinas را به دست می آورد

وی گفت: “بیماری همه گیر ویروس کرونا ، صنعت هواپیمایی را مختل کرده و به ما فرصتی داده تا در صورت نیاز بیشتر به شرکت ها ، نقدینگی خود را تأمین کنیم.” مایک بیانکو، مدیر عامل شرکت AvAir. “این خرید بزرگترین مورد ما است و به ما امکان می دهد تا خدمات عالی خود را به بیش از 2700 مشتری در سراسر جهان ارائه دهیم.”

با این معامله ، AvAir طیف گسترده ای از مواد هواپیمای بوئینگ و ایرباس را به موجودی خود افزود.

می گوید: “ما از این توافق با AvAir بسیار خوشحالیم که به ما امکان کسب درآمد از دارایی های بلااستفاده خود را می دهد و نقدینگی بیشتری برای فعالیت خود فراهم می کند.” پابلو سیچینلی، مدیر زنجیره تامین شرکت Aerolíneas Argentinas.

وی گفت: “ما به ایجاد راه حل های سفارشی موجودی که نیازهای خاص مشتری ما را برآورده می کند و خرید قطعات جدید برای تجارت ما حیاتی است ، شناخته شده ایم.” مارسلو ماگالهاس دوس سانتوس، مدیر توسعه تجارت AvAir برای آمریکای لاتین. “با داشتن موجودی رو به رشد بیش از 26 میلیون قطعه قابل چرخش و مصرف ، می توانیم به طور مداوم بهترین قیمت گذاری را در صنعت ارائه دهیم.”

AvAir راه حل های سفارشی را برای خرید ، فروش ، تعویض ، وام ، اجاره یا تحویل بیش از 26 میلیون قطعه موجود هواپیما در اختیار مشتریان و تأمین کنندگان قرار می دهد. این شرکت دارای گواهینامه های ISO 9001 ، AS9120 و ASA 100 است و از بالاترین استانداردهای کیفیت در تمام مراحل: خرید ، دریافت ، ذخیره سازی ، فروش و حمل و نقل پیروی می کند. AvAir اخیراً فعالیت های خود را به دوبلین، ارائه خدمات بهتر به مشتریان در اروپا، آسیا و خاورمیانه.

درباره AvAir
در سال 2000 تاسیس شد آریزونامبتنی بر AvAir یک رهبر جهانی در بازار فروش هواپیمایی است ، و راه حل های موجودی سفارشی را برای خطوط هوایی ، OEM ها و MRO ارائه می دهد. AvAir راه حل های سفارشی برای خرید ، فروش ، تعویض ، وام ، اجاره یا تحویل بیش از 26 میلیون قطعه هواپیمای موجود در انبار برای مشتریان و تامین کنندگان ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، به AvAir.aero مراجعه کنید.

درباره Aerolíneas Argentinas
Aerolíneas Argentinas از سال 1950 پیشروترین شرکت در بازار هوایی آرژانتین است. این شرکت به 37 مقصد در داخل کشور پرواز می کند و دارای شبکه گسترده ای از کریدورهای بین باری و بین المللی فدرال و 18 مقصد در آمریکا و اروپا. این شرکت همراه با 19 شرکت هواپیمایی در جهان از SkyTeam است که تنها شرکت عضو منطقه است.

مخاطب: آماندا مور
[email protected]
816.394.8886

SOURCE AvAir

لینک های مربوطه

http://AvAir.aero