Avianca Holdings S.A بیانیه ای را در مورد تعهدات مالی دولت کلمبیا و عدم اجرای دادگاه کلمبیا صادر کرد

BOGOTA ، کلمبیا، 12 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Avianca Holdings S.A (OTCMKTS: AVHOQ، BVC: PFAVH) (“شرکت” یا “Avianca”) امروز بیانیه ای در مورد تعهد دولت از کلمبیا برای شرکت در بودجه مورد انتظار بدهکار در اختیار شرکت (“DIP”) ، پس از دستور صادر شده توسط دادگاه اداری Cundinamarca. آویانکا به شرح زیر نظر داد:

Avianca مجدداً سپاس خود را از جمهوری کلمبیا برای ادامه پشتیبانی و تعهد خود برای شرکت در تأمین مالی بدهکار در اختیار شرکت (DIP). بودجه DIP Avianca ، که نه تنها توسط دولت پشتیبانی می شود کلمبیا بلکه توسط وام دهندگان موجود شرکت و بیش از 90 سرمایه گذار سازمانی شخص ثالث اضافی ، برای ادامه فعالیت های Avianca ، حفظ اتصال در سراسر کشور بسیار مهم است. کلمبیا، و به حمایت از بهبود اقتصادی کشور کمک می کند.

آویانکا مشتاق ارائه اطلاعات به دادگاه های کلمبیا در کنار اطلاعات ارائه شده توسط دولت کلمبیا، این نشان می دهد که مشارکت جمهوری کلمبیا در تامین مالی بدهکار شرکت ، معامله مفیدی برای کشور است. ساختار این معامله به گونه ای است که پشتیبانی قابل وثیقه قابل توجهی و همچنین بازگشت اقتصادی جذاب به جمهوری را فراهم می کند که برابر با سایر سرمایه گذاران خصوصی خصوصی ارشد و قبل از سایر سهامداران اصلی و وام دهندگان شخص ثالث در یک کشور است. 700 میلیون دلار وام تابع.

ما انتظار داریم در هفته آینده درخواست DIP خود را به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده ارائه دهیم و اطمینان داریم دادگاه های کلمبیا به دولت کلمبیا اجازه می دهند تا با تأمین بودجه به موقع پیش برود.

اطلاعات بیشتر در مورد بودجه DIP در وب سایت Avianca (www.aviancaholdings.com) موجود است.

درباره Avianca Holdings S.A. (OTCMKTS: AVHOQ) (BVC: PFAVH)

آویانکا علامت تجاری گروه هواپیمایی های مسافربری و خطوط هوایی باری است که تحت شرکت هولدینگ Avianca Holdings S.A. Avianca به مدت 100 سال به طور مداوم پرواز می کند. از همان زمان دسامبر 2019، این شرکت ناوگان 158 هواپیمایی را اداره می کرد و به 76 مقصد در 27 کشور قاره آمریکا و اروپا. این شرکت با بیش از 21000 کارمند درآمد کسب کرد 4.6 میلیارد دلار آمریکا در سال 2019 و حمل 30.5 میلیون مسافر.

بیانیه های آینده نگر

آویانکا بیانیه هایی را در این بیانیه مطبوعاتی گنجانده است که “بیانیه های آینده نگر” را تشکیل می دهد. به عنوان یک مسئله کلی ، اظهارات آینده نگرانه عبارتند از: حوادث یا روندهای آینده ، انتظارات و اعتقادات پیش بینی شده ، از جمله موارد دیگر ، انتظارات شرکت با توجه به مراحل فصل 11 ، صنعت هواپیمایی و تأثیرات COVID- 19 چنین عباراتی با کلماتی مانند “باور” ، “انتظار” ، “قصد” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “اراده” ، “پروژه” ، “طرح” و عبارات مشابه در ارتباط با هر بحث مشخص می شود عملکرد عملیاتی یا مالی آینده هرگونه اظهارنظر آینده نگر براساس انتظارات ، برآورد ها و فرضیات فعلی شرکت در مورد رویدادهای آینده خواهد بود و خواهد بود و فقط از تاریخ تاریخ چنین اظهارات قابل اجرا است. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه بی اعتماد نباشند.

اظهارات رو به جلو در این بیانیه مطبوعاتی تضمینی برای عملکرد آینده نیست و شامل خطرات و عدم اطمینان است ، از جمله در رابطه با روند فصل 11 ، مذاکرات و جلسات دادرسی مربوط به دادگاه ورشکستگی ، و همچنین بحران COVID-19. نتایج واقعی ممکن است به دلایل متعددی ، از جمله عوامل خارج از کنترل شرکت ، با نتایج پیش بینی شده در این بیانیه تفاوت اساسی داشته باشد. این شرکت صریحاً از هرگونه تعهد در مورد به روزرسانی یا تجدید نظر در این بیانیه خبری ، از جمله هرگونه اظهارنظر آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند.

مخاطب

تماس با سرمایه گذار

آویانکا:
لوکا فایفر، رئیس روابط سرمایه گذاران
[email protected]
(571) (5877700)

تماس با رسانه های ایالات متحده و اروپا

آویانکا:
ویویانا اسکوبار، ارتباطات شرکتی
[email protected]

ژول فرانک، ویلکینسون بریمر کاتچر:
لی پریش
[email protected]
+1 212 355 4449

مخاطبین رسانه ای آمریکای مرکزی

آویانکا:
ویویانا اسکوبار، ارتباطات شرکتی
[email protected]

LLYC:
الخاندرا الجوره، مدیر
[email protected]

کلمبیا و تماس با رسانه های آمریکای جنوبی

آویانکا:
ویویانا اسکوبار، ارتباطات شرکتی
[email protected]

SOURCE Avianca Holdings S.A.

لینک های مربوطه

http://www.aviancaholdings.com