Axfood با همکاری اسکانیا در انتقال به حمل و نقل پایدار همکاری می کند

SÖDERTÄLJE ، سوئد، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Dagab ، که دسته بندی ، خرید و تدارکات را برای آن اداره می کند سوئد دومین گروه خرده فروشی مواد غذایی Axfood ، همکاری گسترده ای با اسکانیا در برق رسانی ایجاد کرده است.

اسکانیا خدمات مشاوره ای را در مناطقی مانند برنامه ریزی ناوگان ، ارزیابی مسیرهای مناسب برای برق و انتخاب زیرساخت شارژ کارآمد ارائه می دهد.

می گوید: “داگاب و آکسفود متعهد به دستیابی به حمل و نقل بدون فسیل هستند و ما اکنون با اسکانیا در حال جمع آوری منابع هستیم تا به این هدف برسیم.” کلاس بالکو، رئیس و مدیر عامل ، Axfood. “با شبکه گسترده فروشگاههای ما در سراسر کشور ، و همچنین فروش آنلاین مشتری ، تغییر سیستم توزیع ضمن حفظ کارایی یک کار بزرگ است که نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. در این تلاش ، ما خوشحال هستیم که با اسکانیا در زمینه همکاری سالهای آینده “

گام اولیه در این همکاری تحویل کامیون برقی و پلاگین هیبریدی پلاگین نسل جدید اسکانیا به داگاب خواهد بود. این وسایل نقلیه بیشتر در مسیرهای مناسب مستقر می شوند استکهلم حوزه. آنها همچنین در ارزیابی پیش نیازهای توسعه بیشتر ناوگان برقی نیز مثر خواهند بود.

داگاب و اسکانیا می دانند که چالش های بسیاری وجود دارد که باید برطرف شود ، از جمله اطمینان از منابع تغذیه کافی در مراکز تدارکات ، ایجاد امکانات شارژ کارآمد در طول مسیرهای توزیع و سازگاری ناوگان برای تغییرات فصلی.

در موارد خاص ، ممکن است ترجیح داده شود که برای دستیابی به کاهش فوری انتشار کربن ، بر روی سوخت های تجدید پذیر مانند بیوگاز یا بیودیزل کار کنید. با هم ، طرفین به طور کامل مسیرها و الگوهای توزیع را تجزیه و تحلیل می کنند تا از بهترین راه حل برای هر کار حمل و نقل و همچنین چالش های انعطاف پذیری اطمینان حاصل کنند.

داگاب در سال 2023 مرکز تدارکاتی جدید خود را به مساحت 100000 متر مربع در بلستا ، شمال غربی منطقه افتتاح خواهد کرد استکهلم. این مرکز 60 درصد از حجم کالاهای داگاب را تحمل خواهد کرد. اسکانیا در برنامه ریزی این مرکز برای مدیریت نه تنها ناوگان وسایل نقلیه خود داگاب بلکه کامیون های الکتریکی ورودی که کالاها را تحویل می دهند نیز مشارکت خواهد کرد. ” شرکت ها ، به طور متقابل سیستم ها و فناوری لجستیک را به طور متقابل مورد بررسی و توسعه قرار می دهند و در آینده به دنبال یک فسیل بدون فسیل هستند. هیچ یک از بازیکنان امروز همه پاسخ ها را ندارند و فقط با مشتریان ، شرکای زیرساخت ، تأمین کنندگان انرژی و سیاست گذاران است که می توان یافت پاسخهایی که برای کل اکوسیستم بهینه است “، می گوید هنریک هنریکسون، رئیس و مدیر عامل ، اسکانیا.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

کارین هالستان ، رئیس ارتباطات و روابط عمومی شرکت
تلفن: +46 76 842 81 04
پست الکترونیک: [email protected]

مگنوس تورنبلوم ، رئیس مطبوعات
تلفن: + 46 70 266 27 12
پست الکترونیک: [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/scania/r/axfood-partners-with-scania-in-transitioning-to-sustainable-transport ، c3196228

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع اسکانیا