B&C Storage امکانات جدید ذخیره سازی وسایل نقلیه را در Clay ، نیویورک اعلام کرد

SYRACUSE، N.Y.، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – B&C Storage اعلام کرد جدیدترین مرکز ذخیره سازی خود در کلی ، نیویورک به ذخیره سازی وسایل نقلیه و قایق اختصاص یافته است و اکنون در حال ذخیره رزرو برای فصل ذخیره سازی زمستانی پیش رو است ذخیره سازی B&C – خشت در 4600 Weller Canning Road واقع شده است ، کلی ، نیویورک 13041. مشتریان می توانند از گزینه های ذخیره سازی متعدد برای وسایل نقلیه ، RV ها ، قایق ها ، مسافران و تریلرها استفاده کنند.

می توان رزرو کرد در https://www.bcselfstorage.com/clay-storage
یا با تماس با دفتر اصلی در ساعات کاری از 9:00 صبح تا 5:00 بعد از ظهر دوشنبه – جمعه و 9:00 صبح تا 2:00 بعد از ظهر یکشنبه.

ذخیره سازی B&C – خشت ویژگی های این ملک 12000 فوت مربع فضای ذخیره سازی داخلی و 30000 فوت مربع فضای داخلی گرمایش غیر گرم است. این مرکز همچنین فضای مجازی RV و فضای ذخیره سازی اتومبیل را در اختیار شما قرار می دهد. مشتریان همچنین می توانند وسایل نقلیه خود را در پارکینگ آسفالته بیرونی ذخیره کنند.

ذخیره سازی B&C – خشت دارای چندین امکانات رفاهی از جمله شمشیربازی پیرامونی ، نظارت تصویری ضبط شده 24 ساعته با دوربین در سراسر ملک ، دروازه کامپیوتری با دسترسی کد شخصی پین ، قسمت بسیار مناسب و مدیریت حساب آنلاین.

“ما از آوردن نام تجاری B&C Storage به بازار هیجان زده ایم خشت گفت: بروس پولاک، مدیر شریک ذخیره سازی B&C. “ما فکر می کنیم مشتریانی که می خواهند RV ها ، قایق ها یا وسایل نقلیه خود را ذخیره کنند واقعاً از سطح بالاتری از خدمات و امکانات رفاهی مشتری که امکانات جدید ما ارائه می دهد قدردانی خواهند کرد.”

درباره ذخیره سازی B&C
B&C Storage ، یک شرکت محلی است ، طیف گسترده ای از راه حل های ذخیره سازی راحت و راحت را فراهم می کند که هم به مشتریان شخصی و هم به مشتریان خدمات ارائه می دهد. با 16 امکانات ذخیره سازی در سراسر نیویورک مرکزی، B&C Storage مفتخر است که تجربه ذخیره سازی استثنایی و گزینه های بدون تنش را برای ذخیره سازی وسایل ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به https://www.bcselfstorage.com/about-us مراجعه کنید

SOURCE ذخیره سازی B&C

لینک های مربوطه

https://www.bcselfstorage.com/