BENTELER در غرفه بوش در Auto Beijing

چین بزرگترین بازار خودروهای الکتریکی و پلاگین هیبریدی در جهان است. پس از توقف تولید در بهار ، صنعت برای پنجمین ماه متوالی در آگوست رشد شدیدی در تحرک الکتریکی داشت. فروش خودروهای سواری و وسایل نقلیه تجاری با پیشرانه های جایگزین نسبت به ماه قبل 25.8 درصد افزایش داشته است. کارشناسان انتظار دارند که این افزایش بیشتر شود.

به موازات ارائه نمایشگاه تجاری در چین، BENTELER در حال راه اندازی یک ابتکار اطلاعات گسترده در سراسر جهان برای ارتقا the مفاهیم تحرک پایدار است. نکته مهم یک کنفرانس وب 90 دقیقه ای است که به میزبانی آن برگزار می شود مارکو کلمایر، معاون E-Mobility واحد تجاری رئیس جمهور در BENTELER در 29 اکتبر. علاقه مندان می توانند اطلاعات بیشتر در مورد کنفرانس وب را در https://www.benteler-automotive.com/fa/products-competency/e-mobility بیابند

در صفحه وب و از طریق خبرنامه ، BENTELER همچنین مقالاتی فنی در مورد چالش ها – و راه حل ها – برای تولیدکنندگان اتومبیل در زمینه تحرک الکتریکی منتشر می کند. محصولات ، خدمات و برنامه های ارائه شده بر اساس صلاحیت مهندسی درجه یک بنتلر ، فناوری های نوآورانه تولید مواد و فرآیند و همچنین تخصص جامع در تشکیل و پردازش فلزات است. سیستم های شاسی نورد توسعه یافته توسط BENTELER شامل موارد دیگر ، مدیریت خرابی یکپارچه ، سیستم های ذخیره سازی باتری انعطاف پذیر و مقیاس پذیر و محلول های شاسی برای محورهای الکتریکی است.

“من بسیار خوشحالم که راه حل های برجسته ما مخاطبان زیادی را در هر دو کشور پیدا می کند چین، بزرگترین بازار تحرک الکترونیکی در جهان ، و در آلمان، خانه اتومبیل سازی. ما خود را به عنوان ارائه دهنده راه حل می بینیم که همراه با مشتریان خود مفاهیم تحرک الکترونیکی را به جاده می آورند. ” مارکو کلمایر، معاون الکترونیکی واحد تجاری رئیس جمهور در BENTELER. “BENTELER دانش گسترده ، یک شبکه بین المللی از شرکای استراتژیک و چندین دهه تجربه به عنوان شریک صنعت خودرو را فراهم می کند. به این ترتیب ما از مشتریان خود پشتیبانی می کنیم – خواه تولید کننده مستقر باشند و یا شرکت های تازه تاسیس خارج از صنعت. و بنابراین آنها را پشتیبانی می کنیم. در پروژه های آنها سریعتر و مقرون به صرفه تر اتفاق می افتد. “

مخاطب:
AG بین المللی BENTELER
بیرگیت هلد
معاون رئیس جمهور ارتباطات / بازاریابی شرکت
سالزبورگ ، اتریش
تلفن: +43 662 2283-101040 + تلفن همراه: +43 664 88361890
پست الکترونیک: [email protected]

درباره BENTELER

بنتلر (BENTELER) یک شرکت خانوادگی و جهانی است که در زمینه فناوری خودرو ، بخش انرژی و مهندسی مکانیک به مشتریان خدمات ارائه می دهد. ما به عنوان یک شریک ابتکاری ، محصولات ، سیستم ها و خدمات مربوط به ایمنی را طراحی ، تولید و توزیع می کنیم.

در سال مالی 2019 ، درآمد گروه 7.713 میلیارد یورو بود. تحت مدیریت هلدینگ استراتژیک BENTELER International AG ، دفتر مرکزی آن سالزبورگ ، اتریش، این گروه در بخش های BENTELER Automotive و BENTELER Steel / Tube سازمان یافته است. حدود 30،000 کارمند ما در 100 مکان در 28 کشور جهان توانایی تولید و توزیع درجه یک را دارند – همه به ارائه خدمات درجه یک در هر کجا که مشتریان ما به ما احتیاج دارند اختصاص یافته است.

BENTELER خانواده حرفه ای رانده شده. از سال 1876.
www.benteler.com

درباره BENTELER Automotive

BENTELER Automotive شریک توسعه برای تولید کنندگان پیشرو خودرو در جهان است. با حدود 26000 کارمند و بیش از 70 کارخانه در حدود 25 کشور جهان ، ما راه حل های متناسب با مشتریان خود ارائه می دهیم. محصولات ما شامل اجزا and و ماژول ها در زمینه های شاسی ، بدنه ، موتور و سیستم اگزوز و همچنین راه حل هایی برای وسایل نقلیه الکتریکی است.

www.benteler-automotive.com

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1280874/BENTELER_Auto_Beijing_2020.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1039923/BENTELER_Logo.jpg

SOURCE BENTELER

لینک های مربوطه

https://www.benteler.com