BEST Inc خدمات مشارکتی تجارت الکترونیکی بین مرزی چین و مالزی را با مشارکت Cainiao در آستانه جشنواره خرید Double 11 آغاز می کند

هانگژو ، چین، 22 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – BEST Inc (NYSE: BEST) (“بهترین” یا “شرکت”) ، پیشرو در زمینه راه حل های زنجیره تامین هوشمند و ارائه دهنده خدمات لجستیک در چین، همراه با شبکه تدارکات هوشمند Cainiao (“شبکه Cainiao”) ، راه اندازی یک سرویس تدارکات پایان به پایان بین چین و مالزی امروز ، تسهیل رشد تجارت الکترونیکی مرزی و گسترش رد پای BEST در جنوب شرقی آسیا منطقه

خدمات تدارکاتی مشارکت شامل ترخیص کالا از گمرک ، حمل و نقل کالا در دریا ، انبارهای خارج از کشور و تحویل آخرین مایل است ، به این معنی BEST بسته های تجارت الکترونیکی را از انبارهای مرزی در چین به مالزی از طریق حمل و نقل بین المللی و ارسال آن بسته ها را مستقیماً از طریق شبکه بیان محلی خود به دست مصرف كنندگان برسانید. راه حل یکپارچه BEST تجارت الکترونیکی مرزی را ساده کرده و مدت زمان حمل و نقل را کوتاه می کند ، و به مصرف کنندگان مالزیایی اجازه می دهد به محض ترخیص گمرک در روز بعد ، بسته های خود را دریافت کنند مالزی.

چینمالزی خدمات لجستیک تجارت الکترونیکی مثالی عالی در مورد چگونگی استفاده از BEST از فناوری و نوآوری به منظور توانمندسازی شرکای تجاری ما و غنی سازی زندگی مصرف کنندگان با خدمات کارآمد تحویل است. جنوب شرقی آسیا یکی از محورهای اصلی استراتژی جهانی BEST بوده است. از طریق سرمایه گذاری در اتوماسیون ، فناوری اطلاعات و شبکه های لجستیکی ، ما شبکه های تحویل سریع را در پنج بازار منطقه توسعه داده ایم ، خدمات سریع ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه را به مشتریان ارائه می دهیم ، در حالی که رشد SME های محلی و الکترونیکی مرزی را تسهیل می کنیم. تجارت ، “گفت جانی چو، رئیس و مدیر عامل ، BEST Inc.

“ایجاد مستقیم مالزیچین خدمات تدارکات تجارت الکترونیکی ادامه سرمایه گذاری ما در منطقه است. پس از راه اندازی اولین مرکز تجارت جهانی تجارت الکترونیکی (eWTP) علی بابا در خارج از کشور[1] که در کوالالامپور در سال 2017 ، این طرح به سمت حمایت از SME هایی که به دنبال تجارت بین مرزی هستند ، خواهد رفت. SME های مالزی با یک سرویس لجستیک مستقیم می توانند مشتاقانه منتظر فروش کالاها به چین از طریق غرفه مالزی[2] در Alibaba.com ، در حالی که مصرف کنندگان در مالزی در هنگام خرید از بازرگانان چینی از تجربه بهتر مشتری بهره مند خواهد شد ” جیمز ژائو، مدیر کل ، شبکه Cainiao.

این سرویس جدید به دنبال راه اندازی خدمات تحویل سریع BEST در مالزی، کامبوج و سنگاپور در ماه ژوئیه نشان می دهد که چگونه BEST می تواند از فناوری و شبکه های گسترده در آخرین مایل استفاده کند تا از رشد گسترده در تحویل تجارت الکترونیکی مرزی پشتیبانی کند. از سال 2019 ، BEST شبکه های کارآمد اکسپرس را در پنج کشور در سال ایجاد کرده است جنوب شرقی آسیا شامل تایلند و ویتنام، باز کردن خدمات مرزی بین چین و این بازارها برای مالزی و سنگاپور به طور خاص ، حمل و نقل هوایی نیز موجود است که مدت زمان تحویل مرزی را تا چهار روز پس از عزیمت بسته ها بیشتر می کند چین. در نیمه اول سال 2020 ، این شرکت 25 میلیون بسته در سال تحویل داد جنوب شرقی آسیا منطقه

با افزایش پذیرش فناوری و نفوذ اینترنت ، بخش تجارت الکترونیکی مالزی انتظار می رود در سال 2020 حدود 30 درصد رشد کند[3]. این رشد با شیوع همه گیر و متعاقب آن اجرای دستور کنترل حرکت (MCO) در ماه مارس تسریع شده است که باعث افزایش پذیرش خرید آنلاین از سوی مصرف کنندگان و رشد خدمات لجستیکی تجارت الکترونیکی شده است.

بهترین شبکه اکسپرس فعلی BEST در مالزی از بیش از 100 ایستگاه خدمات آخرین مایل تشکیل شده است ، با برنامه های آینده برای بهره برداری از 270 ایستگاه و هفت مرکز مرتب سازی در سه سال آینده. این برنامه ها همچنین شامل ایجاد یک مرکز اصلی طبقه بندی هوشمند در کوالالامپور که به فناوری پیشرفته مانند مرتب سازی و اسکن خودکار با سرعت بالا مجهز خواهند شد. در جریان رویداد فروش 9.9 در منطقه اخیر ، تحویل بسته BEST سه برابر شده است مالزی شرقی و انتظار می رود که این در طول جشنواره آینده Double 11 که افزایش می یابد ، افزایش یابد.

بیانیه بندر امن

این اطلاعیه حاوی جملات آینده نگر است. این اظهارات تحت بندهای “بندر امن” قانون اصلاح دعوی در دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 بیان شده است. این اظهارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “آینده” شناسایی کرد “قصد دارد” ، “برنامه ریزی می کند” ، “معتقد است” ، “تخمین می زند” و جملات مشابه. از جمله ، چشم انداز تجارت و نقل قول های مدیریت در این اطلاعیه و همچنین برنامه های استراتژیک و عملیاتی BEST ، حاوی گزاره های آینده نگر است. BEST همچنین می تواند در گزارش های دوره ای خود به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ، در گزارش سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مواد مکتوب و در اظهارات شفاهی اظهارات خود را به صورت کتبی یا شفاهی ارائه دهد. افسران ، مدیران یا کارمندان اشخاص ثالث. گزاره هایی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله گفته هایی در مورد اعتقادات و انتظارات BEST ، گزاره هایی آینده نگرانه هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند نتایج واقعی را از آنچه در هر بیانیه آینده نگر وجود دارد ، از جمله موارد زیر محدود کنند: اهداف و استراتژی های بهترین ؛ توسعه تجارت آینده BEST ، نتایج عملیات و شرایط مالی. توانایی BEST در حفظ و ارتقا اکوسیستم خود. توانایی BEST در ادامه نوآوری ، تأمین روند بازار در حال تحول ، سازگاری با تغییر تقاضای مشتری و حفظ فرهنگ نوآوری خود. نوسانات در شرایط عمومی اقتصادی و تجاری در چین و سایر کشورهایی که BEST در آنها فعالیت می کند و مفروضات اساسی یا مربوط به هر یک از موارد فوق. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در پرونده های BEST با SEC موجود است. کلیه اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی و در پیوستها از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی است و BEST هیچ تعهدی را برای به روزرسانی هر بیانیه آینده نگر متعهد نمی شود ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

درباره BEST Inc.

BEST Inc. (نیویورک: BEST) پیشرو در ارائه راه حل های زنجیره تامین هوشمند و ارائه خدمات لجستیکی در چین. از طریق بستر فناوری انحصاری و شبکه های گسترده ، BEST مجموعه ای جامع از خدمات تدارکاتی و ارزش افزوده را ارائه می دهد ، از جمله تحویل سریع و حمل بار ، مدیریت زنجیره تأمین و خدمات آخرین مایل ، کارگزاری خدمات باربری ، خدمات لجستیک بین المللی و خدمات مالی. ماموریت BEST توانمند سازی تجارت و غنی سازی زندگی با استفاده از فناوری و نوآوری در مدل تجاری برای ایجاد زنجیره تأمین هوشمندتر و کارآمد است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: http://www.best-inc.com/fa/.

درباره فناوری شبکه Cainiao

شرکت فناوری شبکه Cainiao ، (“Cainiao”) ، تاسیس شده در مه 2013، یک شرکت فناوری و وابسته به تدارکات گروه علی بابا است. این یک رویکرد مشترک برای تدارکات با یک پلت فرم داده نوآورانه و باز است که باعث بهبود کارایی و تجربه مشتری برای همه بازیکنان در طول زنجیره تامین می شود. این مأموریت Alibaba را برای انجام کار آسان در هر مکان با هدف تحویل در هر کجا انجام می دهد چین ظرف 24 ساعت و در سراسر کره زمین طی 72 ساعت.

تماس با رسانه

جیل مائو
[email protected]
+852 3611 2564

سمانتا تان
[email protected]
+65 8200 4296

[1] https://www.alizila.com/ewtp-finds-base-malaysia/
[2] https://www.alizila.com/malaysias-new-e-hub-boon-local-firms/
[3] https://opengovasia.com/ بخش-تجارت-مالزی-پیش بینی-رشد-تا-30- در -2020 /

SOURCE BEST Inc.

لینک های مربوطه

https://www.best-inc.com/