Boss Truck Shop به عنوان معاون جدید از پیشکسوت صنعت استقبال می کند

در دوران تصدی خود با TA ، رید به رشد بیش از 85٪ از ردپای مکان های تعمیر کامیون کامل این شرکت کمک کرد. وی که در زمینه استخدام ، کارمندی و آموزش در زمینه نگهداری کامیون متخصص است ، دانش و تجربیات گسترده خود را در این زمینه به ارمغان می آورد نبراسکابخش Boss Truck Shop از Bosselman Enterprises مستقر است.

جیم ریدز دانش ، تجربه و چشم انداز استراتژیک برای رشد طولانی مدت و پایداری شبکه Boss Truck Shop ضروری است. ” چارلی بوزلمن، رئیس و مدیر عامل Boss Shop ، شرکت “ما خوشبخت هستیم که چنین متخصص صنعت با استعدادی تیم ما را هدایت می کند. راهنمایی های وی رئیس فروشگاه Boss را پشتیبانی می کند رندی هاینز و کارکنان وی ، که شبکه فعلی فروشگاه های Boss Truck را در طی دهه گذشته به 47 نفر افزایش داده است. ”

رید گفت: “من از پیوستن به یک خانواده بزرگ متعلق به یک خانواده بزرگ و اداره شده بسیار هیجان زده هستم.” “من همیشه خانواده Bosselman را به خاطر خدماتی که بیش از 70 سال به جامعه حمل و نقل بار ارائه داده اند احترام می گذارم و امیدوارم که آینده را گسترش دهیم زیرا ما با هم تجارت Boss Shop را توسعه خواهیم داد.”

رید نقش جدید خود را در آغاز کرد 8 سپتامبر، 2020

درباره Boss Shop، Inc.
رئیس فروشگاه ، شرکت ، دفتر مرکزی در جزیره بزرگ ، نبراسکا، به عنوان یکی از اولین توقف کامیون های ایالت در سال 1948 آغاز به کار کرد ، که در حال رشد صنعت حمل و نقل و حمل و نقل است. از همان آغاز ، Boss Truck Shop به 47 مکان در 23 ایالت در سراسر کشور رشد کرده است ، ادامه این سنت بیش از 70 سال پیش در مورد خدمات صنعت حمل و نقل جاده ای بیش از حد جاده برای تعمیرات ، نیاز به کمک تایر و کنار جاده برای ناوگان و مالک آغاز شده است / اپراتورها به طور یکسان. Boss Truck Shop به مدت چهار نسل تحت مالکیت و فعالیت خانواده بود و همچنان به عنوان یک رهبر صنعت رشد می کند. در www.bosstruckshops.com بیشتر بیاموزید و ما را در فیس بوک دنبال کنید.

SOURCE Boss Truck Shop، Inc.

لینک های مربوطه

https://bosstruckshops.com