Bouchard Transport Co.، Inc. برای ساختاردهی مجدد از طریق فصل 11

MELVILLE ، نیویورک، 28 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت حمل و نقل بوچارد (با مالکیت خصوصی) (“بوچارد” یا “شرکت”) ، بزرگترین شرکت کشتی نفتکش اقیانوس پیما که به طور مستقل متعلق به کشور است ، امروز اعلام کرد که این شرکت و برخی از شرکت های تابعه آن دارای دادخواست های داوطلبانه را برای بازسازی تحت فصل 11 قانون ورشکستگی ایالات متحده در سال 2007 ثبت کرد ایالات متحده دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی تگزاس (“دادگاه ورشکستگی”).

Bouchard در نظر دارد روند فصل 11 را با تأمین مالی بدهکار در اختیار خود قرار دهد ، که این شرکت نقدینگی لازم را برای حفظ فعالیتهای عادی در حالی که برخی از اقدامات اساسی بازسازی عملیاتی را انجام می دهد ، از جمله برای اطمینان از انطباق کامل ناوگان با تمام عملیات ، به شرکت ارائه می دهد. مقررات ، و در غیر این صورت به عنوان یک شرکت قوی تر برای موفقیت طولانی مدت ظاهر می شود. به عنوان بخشی از بازسازی عملیاتی ، این شرکت چندین پست مدیریتی اجرایی اصلی را پر خواهد کرد. این شرکت در نظر دارد در دوره عادی به طور کامل به کارمندان ، تأمین کنندگان و سایر فروشندگان تجارت پرداخت کند.

بوچارد منصوب کرده است مارک برگر از Portage Point Partners ، LLC برای انجام وظیفه به عنوان مدیر ارشد بازسازی در روند فصل 11 خدمت می کند.

در طول این روند ، بوچارد قصد دارد به خدمات خود به مشتریان و شرکای تجاری خود ادامه دهد و از ایمنی کارکنان و فعالیت های ناوگان خود اطمینان حاصل کند. این شرکت درخواستهای روز اول مرسوم خود را تنظیم می کند که پس از تأیید دادگاه ورشکستگی ، به شرکت اجازه می دهد تجارت خود را به راحتی در فصل 11 تغییر دهد.

پرونده های دادگاه و سایر اسناد مربوط به روند نظارت بر دادگاه در https://cases.stretto.com/bouchard یا با تماس با نماینده ادعای شرکت ، Stretto در (855) 923-1038 (رایگان) یا (949) در دسترس هستند. ) 236-4792 (بین المللی).

Kirkland & Ellis LLP و Jackson Walker LLP به عنوان مشاور حقوقی شرکت ، Portage Point Partners ، LLC به عنوان مشاور بازسازی و Jefferies LLC به عنوان بانکدار سرمایه گذاری فعالیت می کنند.

درباره شرکت Bouchard Transport، Inc.

اولین محموله شرکت در سال 1918 تاسیس شد ، حمل زغال سنگ بود. در سال 1931 ، بوچارد اولین کشتی نفتی خود را به دست آورد. طی 100 سال گذشته و پنج نسل بعد ، بوچارد ناوگان خود را گسترش داده است ، هم اکنون شامل 25 بارج و 26 طناب کشی در اندازه ها ، ظرفیت ها و توانایی های مختلف ، با خدمات در ایالات متحده، کانادا، و کارائیب. Bouchard همچنان به ادامه میراث غنی تخصص بارگیری و افتخار خانواده به آینده ادامه می دهد.

SOURCE Portage Point Partners؛ شرکت حمل و نقل Bouchard ، شرکت