Bunge Loders Croklaan از افتتاح رسمی اولین کارخانه فرآوری کره روغن شی در غنا ، بزرگترین تاسیسات در نوع خود در آفریقا خبر داد.

WORMERVEER ، هلند، 8 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Bunge Loders Croklaan (BLC) ، تجارت روغن و چربی های ویژه Bunge Limited (NYSE: BG) ، رسماً افتتاح پیشرفته ترین مرکز پردازش کره روغن شی را در Tema ، غنا با راه اندازی جایی که زندگی رشد می کند کمپینی که تلاش های این شرکت برای ایجاد یک زنجیره تأمین انعطاف پذیر و پایدار شی را در آن جشن می گیرد آفریقا.

“آخرین سرمایه گذاری ما در غنا نقش مهمی در تقویت زیرساخت های جهانی BLC برای پردازش و عرضه محصولات شی با کیفیت بالا به مشتریان ما در سراسر جهان دارد ، در حالی که کل اکوسیستم سنگ شکن های منطقه ای و جمع آوران محلی شیعه را در منطقه آفریقای غربی تقویت می کند ، ” آرون بوتنر، رئیس جمهور BLC. “این تسهیلات به ما این امکان را می دهد تا از طریق انتقال دانش فرآیندهای ارزش افزوده و سرمایه گذاری در توسعه مهارت های محلی ، از جوامع محلی محلی شی حمایت و توانمند کنیم. ما مفتخریم که با جوامع محلی همکاری می کنیم تا در ساخت و پیشرفت صنعت شی آفریقا با هم همکاری کنیم. ”

این مرکز که از سال 2019 عملیاتی شده است ، اولین کارخانه پردازش شیشه در BLC است آفریقا و بزرگترین در نوع خود در این قاره است. وی گفت: “این تاسیسات یک کارخانه تقسیم حلال کاملاً خودکار است که کره روغن خام خام ساخته شده از آجیل قلمهای جمع شده محلی و خرد شده را پردازش می کند.” آنتوان تورپین، مدیر کل آفریقای غربی در BLC. “در حال حاضر ، این تسهیلات اشتغال 73 نفر را از جامعه محلی عمدتا فراهم می کند. موقعیت استراتژیک آن نه تنها فرآیند تولید کارآمدتری را فراهم می کند ، بلکه تعهد BLC برای ایجاد یک زنجیره تأمین پایدارتر برای شی را فراهم می کند.”

جایی که زندگی رشد می کند
این کمپین ، ادای احترامی به میراث دیرینه شی در منطقه ، برای تجلیل از تعهدات و تلاشهای مداوم BLC در برنامه پایداری شی آن طراحی شده است. این برنامه سه سال پیش با هدف تنظیم شده است توانمند سازی شی جمع آوری زنان ، ایجاد ارزش اقتصادی-اجتماعی در جوامع آنها و حفظ و احیای منظر شی در منطقه شی ، همچنین توسط مردم محلی با عشق به عنوان شناخته شده است درخت زندگی، به یکی از عناصر حیاتی در محصولات غذایی و غیر غذایی تبدیل شده است و تقاضای کره شی را با CAGR از نظر ارزش 6.27٪ و 7.9٪ حجمی تا سال 2024 افزایش می دهد.1. 16 میلیون زن در آفریقا زندگی در جوامع روستایی و خانواده های آنها برای حمایت مالی از خانوارهایشان و کمک به جوامعشان به صنعت شی بستگی دارند.

“ما معتقدیم که کلید ساختن فردایی بهتر برای جوامع شی از طریق سرمایه گذاری در تجارت پایدار و تنوع درآمد است.” بن وریفورگ، مدیر Sr پایداری روغنهای گرمسیری ، Bunge Loders Croklaan. “این باور همان چیزی است که ابتکارات پایدار شی را در زندگی و جهان به ارمغان می آورد جایی که زندگی رشد می کند مبارزات انتخاباتی تعهد ما برای ایجاد ارزش برای کشورها و جوامع منشا شی است.

BLC به عنوان یکی از اعضای بنیانگذار Global Shea Alliance ، تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که جمع کننده های زن شی در زنجیره تأمین خود از طریق آموزش توانمند می شوند و با اهدای ابزاری که امنیت زنان را بهبود می بخشد ، بهزیستی جسمی آنها را بهبود می بخشد و روند جمع آوری را بیشتر می کند. کارآمد. BLC همچنین به برنامه های طراحی شده برای افزایش ارزش و کیفیت محصول جمع آوری شده مانند ساخت انبارها و مشارکت با سنگ شکن های محلی کمک کرده است که به نوبه خود سود مالی گروه های تعاونی زنان را افزایش می دهد. علاوه بر این ، به عنوان یک نتیجه از تغییرات آب و هوایی که بر معیشت جوامع در منطقه زیست محیطی ساوانا تأثیر می گذارد ، BLC متعهد شده است که از طریق پروژه های احیای جنگل های جنگلی و احیای زمین های شیعه و سرمایه گذاری در اجاق های کم مصرف برای جوامع شی ، از منظره شی محافظت و محافظت کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابتکارات پایداری شی ، لطفا از داشبورد شی و نمای کلی پروژه های شی ما دیدن کنید و درباره جایی که زندگی رشد می کند کمپین اینجا

درباره تسهیلات پردازش شی
تاسیسات فرآوری یک کارخانه شکنش حلال کاملاً خودکار است که کره روغن خام خام ساخته شده از آجیل قلمهای جمع شده و خرد شده محلی را به دو محصول عمده – اولین شیا و استئارین شی پردازش می کند. استین شیا در مراکز ما در حال پردازش بیشتر است هلند، مالزی، ایالات متحده و کانادا برای تولید موادی که می توانند در بسیاری از برنامه های غذایی و غیر غذایی استفاده شوند. به عنوان مثال معادل کره کاکائو (CBE) در شیرینی شکلات استفاده می شود.

تعهدات پایداری BLC
ابتکارات پایداری BLA BLC زیربنای چشم انداز شرکت برای ساخت 21 استخیابان زنجیره های ارزشی قرن شفاف ، تأیید شده پایدار و تأثیرات مثبتی بر زمین در حمایت از اهداف توسعه پایدار سازمان ملل در زمینه های بهداشت و آموزش ، توسعه اقتصادی اجتماعی و مدیریت محیط زیست ایجاد می کنند.

درباره Bunge Loders Croklaan:
Bunge Loders Croklaan (www.bungeloders.com) تولید کننده و تامین کننده پیشرو جهانی روغن و چربی های گیاهی برای تولید مواد غذایی و صنعت خدمات غذایی است. این به عنوان بخشی از تجارت جهانی روغن های خوراکی B2B از Bunge Limited (NYSE: BG) فعالیت می کند. محصولات آن در طیف وسیعی از برنامه ها از نانوایی و شیرینی سازی گرفته تا غذاهای آشپزی و شیرخوار استفاده می شود. تیم Bunge Loders Croklaan با دانش عمیق در مورد مواد تشکیل دهنده ، برنامه ها و فرآیندها ، برای ایجاد راه حل های متناسب و ایجاد محصولات نوآورانه برای رسیدن به اهداف تجاری خود و تمایز آنها در بازار ، با مشتریان همکاری نزدیک می کند.

درباره بانگه:
Bunge (www.bunge.com ، NYSE: BG) یک رهبر جهانی در تهیه ، پردازش و تهیه محصولات دانه های روغنی و غلات و مواد اولیه است. شبکه گسترده Bunge که در سال 1818 تاسیس شد ، با رشد و تغذیه جهانی در حال رشد ، محصولات و فرصت های پایداری را برای بیش از 70،000 کشاورز و مصرف کنندگان آنها در بیش از 60 کشور جهان ایجاد می کند. دفتر مرکزی این شرکت در سنت لوئیس و تقریباً 25000 کارمند در سراسر جهان دارد که پشت بیش از 350 ترمینال بندری ، کارخانه های فرآوری دانه های روغنی ، سیلوهای غلات ، و امکانات تولید و بسته بندی مواد غذایی و مواد مغذی در سراسر جهان ایستاده اند.

1 تحقیقات و بازارها چشم انداز جهانی بازار کره کره شیلی تا سال 2024 – قیمت بالای کره کاکائو و افزایش تقاضا برای رشد بازار پیشرانه شکلات، (2019)

SOURCE Bunge Loders Croklaan

لینک های مربوطه

http://www.bunge.com