Carrier برنامه زنجیره سرد سالم ، ایمن و پایدار را راه اندازی می کند

PALM BEACH GARDENS، Fla.، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – نیاز به فناوری های ایمن و پایدار با زنجیره سرما برای حفظ و محافظت از تأمین مواد غذایی ، دارو و واکسن در سراسر جهان هرگز بیشتر نبوده است. در حمايت از اين نياز ضروري ، امروز شركت Carrier برنامه زنجيره سرد سالم ، ايمن و پايدار را راه اندازي كرد – كه براي كمك به مشتريان در تأمين تقاضاي زنجيره تامين به سرعت در حال تحول و موثرتر كردن فعاليت هاي زنجيره سرد خود طراحي شده است. Carrier Global Corporation (NYSE: CARR) پیشرو در ارائه جهانی فناوری های نوآورانه گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) ، برودتی ، آتش نشانی ، امنیت و اتوماسیون ساختمان است. این شرکت پیشرو در ارائه دارایی های زنجیره سرد و اطلاعات مربوط به آن است.

وی افزود: “زمان هایی كه ما زندگی می كنیم اهمیت انعطاف پذیری زنجیره سرد را افزایش داده و نیاز به راه حلهای متصلتر از ابتدا تا زایمان را تسریع كرده است.” دیوید اپل، رئیس جمهور ، یخچال ، کریر. “شرکت Carrier در زمینه تحقیقات و فناوری هایی که به مشتریان ما در تأمین مواد غذایی ، دارویی و واکسن هایی کمک می کند که می توانند سلامت و رفاه جمعیت جهانی را بهبود ببخشند ، پیشگام است. ما در موقعیتی منحصر به فرد هستیم که می توانیم از طریق پایگاه جهانی نصب شده خود ، از مشتریان پشتیبانی کنیم. قابلیت های خدمات و دهه ها تجربه در سراسر زنجیره سرد. “

برنامه زنجیره سرد سالم ، ایمن و پایدار مکمل برنامه Heath Buildings Carrier است که در ماه ژوئن با مجموعه گسترده ای از راه حل های پیشرفته برای کمک به ارائه محیط های سالم ، ایمن ، کارآمد و مولد در محیط داخلی راه اندازی شد. این برنامه جدید بر روی اولین زنجیره سرماخوردگی در چهار زمینه تمرکز دارد:

  • امنیت غذایی و دارویی: رسیدگی به چالش های زنجیره سرد با فناوری تبرید از مزرعه ای به چنگال و تولید برای بیمار
  • توزیع واکسن ایمن: محافظت از توزیع واکسن با کنترل دما
  • زنجیره سرد متصل: تقویت دید و هوش زنجیره سرد از انتها با استفاده از راه حل های دیجیتال
  • زنجیره سرد پایدار: کاهش تلفات ، زباله ها و تأثیرات زیست محیطی در سراسر زنجیره سرد

آیا نظارت بر انتقال واکسن ها در یخ خشک در دمای منفی 90 درجه سانتیگراد ، اطمینان از حمل و نقل ایمن مواد غذایی و داروهای فاسدشدنی با داروی برقی با راندمان بالا® واحدهای برودتی تریلر یا تازه نگه داشتن محصولات در سوپرمارکت ، شرکت Carrier نمونه قابل توجهی از راه حل های تبرید و نظارت بر بار را برای پشتیبانی از انعطاف پذیری زنجیره تأمین و ایمنی محصول ارائه می دهد.

شرکت Carrier در موقعیتی قرار دارد که با پایگاه نصب شده 1.2 میلیون واحد تبرید حمل و نقل ، بیش از 50 هزار تاسیسات تجاری تبرید و قابلیت های جامع نظارت بر بار از جمله راه حل های زمان واقعی ، پیشگیری از سرقت ، راه حل های نقشه برداری حرارتی و بهینه سازی تدارکات ، با چالش های فعلی و ظهور زنجیره سرد مواجه است. .

شرکت مخابراتی همچنان به پیشرفت قابلیت های دیجیتالی ، telematics و ارائه نظارت از راه دور می پردازد که بینش و اتصال را از طریق زنجیره سرد ارائه می دهد.

محصولات و خدمات Carrier با تعهد به پایداری طراحی شده اند و شامل مجموعه ای از واحدهای حمل و نقل و خرده فروشی است که از دی اکسید کربن مبرد طبیعی با پتانسیل گرمایش جهانی کم (GWP) 1 و همچنین سیستم های شارژ خورشیدی با بازده بالا برای واحدهای برودتی تریلر. که در نوامبر 2019، کریر “بیانیه رم” را در مورد سهم پروتکل مونترال در کاهش از دست دادن مواد غذایی از طریق توسعه پایدار زنجیره سرد امضا کرد ، از دست دادن مواد غذایی و مواد زائد را به تغییرات آب و هوا گره زد.

درباره برنامه زنجیره سرد سالم ، ایمن و پایدار شرکت حمل و نقل در Corporate.carrier.com/healthycoldchain بیشتر بیاموزید.

درباره Carrier
Carrier Global Corporation پیشرو در ارائه دهنده جهانی راه حل های سالم ، ایمن و پایدار و زنجیره سرد است. از زمان تاسیس ، ما در ایجاد راه حل هایی که برای مردم و سیاره ما مهم است ، پیشگام بوده ایم. امروز ، نمونه کارهای ما شامل مارک های پیشرو در صنعت مانند Carrier ، Sensitech ، Kidde ، Edwards ، LenelS2 و Automated Logic هستند که فناوری های نوآورانه تهویه مطبوع ، برودتی ، آتش نشانی ، امنیت و اتوماسیون ساختمان را ارائه می دهند تا به این ترتیب جهان برای نسل های بعدی امن تر و راحت تر شود. . برای اطلاعات بیشتر ، به www.corporate.carrier.com مراجعه کنید یا Carrier را در شبکه های اجتماعی در Carrier @ دنبال کنید.

CARR-IR

مخاطب: گرگ بروستوویچ
+ 1-561-365-1322
[email protected]

SOURCE Carrier Global Corporation