CheapOair ماه میراث ملی اسپانیایی تبار را با مقصد تعطیلات رویایی مکزیکی آغاز می کند

نیویورک، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – از امروز ایالات متحده ماه ملی میراث اسپانیایی را جشن می گیرد ، جشنی یک ماهه که از فرهنگ و کمک های آمریکایی های اسپانیایی تبار و لاتین گرامی داشته می شود. CheapOair ، متخصصان تجربه سفر ، با برجسته کردن کشور پر جنب و جوش در این ماه جشن را آغاز می کند مکزیک با برترین گزینه های خود برای یک تجربه تعطیلات فرهنگی غوطه وری.

مشاوره در مورد سفر: از همان زمان 13 سپتامبرهفتم، وزارت امور خارجه ایالات متحده پایین آورده است مکزیک مشاوره سفر به سطح 3 قبل از 21 سپتامبرخیابان که وقتی ایالات متحده-مکزیک بسته شدن مرز منقضی می شود. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

مکزیکو سیتی ، مکزیک
مکزیک پایتخت کلانشهر شلوغی است که مملو از هنر ، فرهنگ ، موسیقی و غذاهای پر آب است. یک نقطه شروع خوب برای هر گردشگر اولین بار بازدید از Zócalo – Plaza de la Constitución است. این میدان تاریخی کنسرت ها ، رویدادها ، بازارها و افراد خارق العاده تماشایی را ارائه می دهد. این نیز درست در وسط است مکزیکوسیتی سه جاذبه بزرگ: کاخ ملی ، کلیسای جامع متروپولیتن و شهردار تمپلو.

نزدیکترین فرودگاه: فرودگاه بین المللی مکزیکوسیتی خوارز

زکاتکاس ، مکزیک
شهری که در اوج شکوفایی معدن منطقه به شهرت رسیده است ، زاکی تاکاس به خاطر معماری نفس گیر سنگ آهک صورتی معروف است که به آن لقب داده است سیوداد روزادآ. این شهر بی نظیر که به عنوان یک گوهر کم ارزش در نظر گرفته شده است ، جذابیت دنیای قدیم ، تاریخ عمیق و مناظر کوهی آرواره را ارائه می دهد.

نزدیکترین فرودگاه: ژنرال لئوباردو سی. روئیز فرودگاه بین المللی

اوخاکا ، مکزیک
یک ملاقات واقعی از دوران باستان و مدرن ، معماری استعماری کاملاً در تضاد با ویرانه های پیش از اسپانیایی است مکزیک گذشته این شهر در منطقه جنوب غربی واقع شده است ، نزدیک به مناظر زیبا و ساحلی است. برای دوستداران روح ، اوخاکا خانه Mezcal ، پسر عموی سیگاری و ثروتمندتر تکیلا است.

نزدیکترین فرودگاه: فرودگاه Puerto Escondido

درباره CheapOair
ارزان یک آژانس مسافرتی آنلاین است که در ارائه پروازهای ارزان و معاملات عالی پرواز لحظه آخری برای مسافران در سراسر جهان تخصص دارد. مصرف کنندگان می توانند از طریق تلفن (1-646-738-4820) یا گپ مستقیم ، در برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android به صورت آنلاین رزرو کنند. CheapOair که بخشی از خانواده مارک های مسافرتی Fareportal است ، فاصله ای بین یک آژانس مسافرتی آنلاین و یک آژانس سنتی با آژانس های مسافرتی مجاز برای کمک به یافتن بلیط های پرواز تخفیف به مقصد جهانی در بیش از 600 شرکت هواپیمایی ، یک میلیون هتل و 100 شرکت از شرکت های اجاره اتومبیل دارد. . CheapOair را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و Pinterest برای یادگیری نحوه سفر به دنیا با هزینه کمتری.

SOURCE CheapOair

لینک های مربوطه

http://www.cheapoair.com