C&T Solutions GSA OASIS Small Business IDIQ Vehicle Contract

واشنگتن، 25 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – C&T Solutions (C&T) با کمال میل اعلام می کند که به وی جایزه ای در یک راه حل اکتساب یکپارچه برای خدمات یکپارچه (OASIS) مشاغل کوچک (SB) مقدار نامشخص تحویل نامحدود (IDIQ) توسط اداره خدمات عمومی (GSA) اعطا شده است. به عنوان یک پیمانکار استخر OASIS 1 ، C&T قادر است برای کسب و کارهای کوچک به عنوان مجزا و جوایز مستقیم در چندین رشته خدمات حرفه ای رقابت کند.

قرارداد OASIS SB از سازمانهای دولتی در دستیابی به خدمات حرفه ای پیچیده در چندین رشته اصلی ، از جمله مدیریت برنامه ، مشاوره مدیریت ، تدارکات ، مهندسی ، خدمات علمی و مالی پشتیبانی می کند. OASIS SB می تواند توسط همه آژانس های فدرال و نهادهای مورد تأیید GSA مورد استفاده قرار گیرد و برای ارائه یک راه حل کامل برای نیازهای آژانس ها ، با انعطاف پذیری برای انواع قرارداد و قیمت گذاری در سطح سفارش کار ، طراحی شده است.

با استفاده از OASIS SB ، آژانس های مشتری اعتبار کسب و کار کوچک را دریافت می کنند و حتی در مقوله های اقتصادی-اجتماعی از رقابت حمایت می کنند. OASIS SB فاقد سقف برنامه ، یک پایه 5 ساله و یک گزینه پنج ساله است و برنامه ریزی طولانی مدت برای برنامه های پیچیده برنامه را فراهم می کند.

C&T یک است ایالت واشنگتناداره تجارت كوچك مبتنی بر (SBA) سرمایه گذاری مشترک (JV) را تصویب کرد که در برنامه 8 (الف) منتور-محافظ شرکت می کند. C&T متشکل از CSS Federal (سرپرست) ، یک شرکت کننده فعلی در برنامه 8 (a) ، و Tantus Technologies ، Inc (مربی) ، فارغ التحصیل موفق برنامه 8 (a) است.

وی گفت: “C&T از اینکه توسط GSA برای این وسیله نقلیه قراردادی بهترین در کلاس انتخاب شده ، بسیار مفتخر و هیجان آور است. ما منتظر فرصت های جدید برای ارائه راه حل های نوآورانه برای مشتریان خود هستیم.” دن ودل، مدیر ارشد رشد فدرال CSS.

درباره C&T
ماموریت C & T این است که راه های ابتکاری ارائه خدمات برای پشتیبانی از برنامه های فدرال را هدایت کند. علاوه بر خودروی قراردادی OASIS SB ، C&T همچنین برنده برتر جایزه GSA STARS II ، مرکز اطلاعات و اطلاعات ارزیابی مرکز اطلاعات فناوری اطلاعات بهداشت (NITAAC) مدیر ارشد اطلاعات – راه حل ها و شرکای 3 (CIO-SP3) SB و قرارداد آماده باش شرکای استراتژیک مراکز خدمات مدیکر و خدمات پزشکی (CMS) ، SPARC ، توسعه و پشتیبانی اندازه گیری و ابزار (MIDS) ، و شبکه IDIQ های بهبود کیفیت و پیمانکاران نوآوری (NQIIC). C&T خدمات فناوری اطلاعات ، مدیریت تغییر ، استراتژی ، فنی و کارکردهای بهداشتی را به آژانس های فدرال ارائه می دهد.

درباره CSS Federal
CSS Federal در سال 2011 به عنوان 8 کسب و کار کوچک تأسیس شد که امنیت سایبری ، مدیریت برنامه ، امور مالی ، فناوری اطلاعات سلامت ، ابر و سایر خدمات فناوری را ارائه می دهد. هدف ما تغییر روش توسعه ، ارائه و تأمین امنیت خدمات دیجیتالی توسط دولت است. ما به سازمان ها کمک می کنیم تا از طریق رویکردهای چابک ، طراحی انسان محور و فرهنگ همکاری – با استفاده از فناوری های مدرن و ایمن ، با تأکید بر بهبود مستمر ، رسالت خود را به انجام برسانند.

درباره Tantus Technologies، Inc.
تانتوس دو سال متوالی توسط واشنگتن پست به عنوان “محل کار برتر” شناخته می شود ، فن آوری و راه حل های تجاری برای حل چالش های بهداشتی ، مالی و حمل و نقل دولت فدرال ارائه می دهد. این شرکت نزدیک به دو دهه تجربه همکاری با دولت برای ساخت “دنیای ما ، بهتر” به ارمغان آورده است.

SOURCE C&T