Deep Water Point یک دفتر منطقه ای مرکزی فلوریدا تأسیس می کند

آناپولیس ، مادر.، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Deep Water Point (DWP) امروز از ایجاد یک دفتر منطقه ای در تامپا، فلوریدا. هوارد سیگر، شریک مدیریت Deep Water Point ، گفت ، “تجارت ما در سراسر بازار فدرال طی چند سال گذشته رشد چشمگیری داشته است و ما فعالیت های زیادی را در فلوریدا مرکزی منطقه – به ویژه در فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده (USSOCOM). اکنون که فرمانده عمومی فرماندهی عملیات ویژه ارتش ایالات متحده (USASOC) ، ژنرال فرمانده سابق SOCOM J6 / CIO و چندین متخصص دیگر به تیم ما پیوسته اند ، تخصص ما در مأموریت USSOCOM افزایش یافته است. حضور ما در منطقه با توجه به قدرت و تخصص تیم ما منطقی است. در حالی که تمرکز اولیه ما در USSOCOM خواهد بود ، ما همچنین شاهد تقاضای محلی برای سایر تخصصهایی هستیم که ما به شرکتهای محصولات و خدماتی مانند توسعه تجارت ، عملیات ، ضبط ، مشاوره اجرایی و پشتیبانی M&A در کل وزارت دفاع ، مدنی فدرال و اطلاعات ارائه می دهیم. بازارهای جامعه ما فلوریدا این تیم قادر خواهد بود تا از متخصصان این مناطق برای تکمیل آنچه که اکنون انجام می دهیم استفاده کند. “

دفتر مرکزی منطقه ای فلوریدا DWP توسط این اداره می شود تونی دیویس، یک متخصص تحصیلات فصلی USSOCOM با تجربه به عنوان مدیر اجرایی برنامه برای C4 و مدیر علوم و فناوری برای فرماندهی. تونی یک متخصص بسیار محترم است که دارای قابلیت های گسترده در کل بازار فدرال است اما دارای تخصص خاص در USSOCOM است. او همچنین مدتی را در USCYBERCOM به عنوان اولین مدیر اجرایی احراز فرماندهی آنها سپری کرد. سیگر گفت: “شرکای DWP و من اطمینان داریم که دفتر منطقه ای ما ، تحت هدایت تونی ، موفقیت چشمگیری خواهد داشت.”

درباره Deep Water Point
Deep Water Point به کسب و کارها کمک می کند تا رشد خود را در بازار فدرال تسریع کنند. تخصص آن بازارهای Federal Civil، DoD و Community Intelligence را شامل می شود. این شرکت متشکل از بیش از 275 مدیر ارشد سابق دولت و صنعت است که دارای تجربه عملیاتی و سابقه اثبات شده موفقیت هستند. از شناسایی فرصت ها از طریق گرفتن ، اجرا و عملیات ، Deep Water Point ، با حضور در سراسر منطقه پایتخت ملی و سایر مکان ها در سراسر آن ایالات متحده، به یکی از مشاوره های با سرعت رشد و محترم در بازار فدرال تبدیل شده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.deepwaterpoint.com مراجعه کنید.

مخاطب:
جان سی جانسون
[email protected]

SOURCE Deep Water Point، LLC

لینک های مربوطه

http://www.deepwaterpoint.com