DEKRA به عنوان آزمایشگاه آزمایش و نهاد صدور گواهینامه برای خدمت به بازار آمریکای شمالی شناخته شده است

ARNHEM ، هلند، 28 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – سازمان متخصص بین المللی DEKRA توسط سازمان ایمنی و بهداشت شغلی (OSHA) به عنوان یک آزمایشگاه آزمایش ملی (NRTL) برای ایالات متحده شناخته شده است DEKRA اکنون می تواند مارک گواهینامه DEKRA خود را به طیف گسترده ای از محصولات که در بازار عرضه می شود اعطا کند. DEKRA ایالات متحده قبلاً توسط شورای استاندارد معتبر شناخته شده بود کانادا (SCC) به عنوان یک سازمان صدور گواهینامه برای بازار کانادا در سال گذشته. اکنون تولیدکنندگان می توانند از DEKRA بخواهند محصولات را برای بازار آمریکای شمالی آزمایش و گواهی کند.

OSHA شرکت گواهینامه DEKRA را در شناخته شده است استرلینگ ، VA. و گواهینامه DEKRA B.V. در آرنهم ، هلند به عنوان یک آزمایشگاه آزمایش ملی شناخته شده (NRTL). OSHA به این نتیجه رسید که DEKRA پس از ارزیابی امکانات آزمایش DEKRA و ممیزی گسترده از سازمان و فرایندهای کاری آن ، تمام الزامات مربوط به شناسایی را برآورده کرده است. به عنوان یک NRTL ، DEKRA اکنون می تواند آزمایشات و گواهینامه هایی را در زمینه ایمنی برای گروه های خاص محصول انجام دهد: محیط زیست ، تجهیزات برای استفاده در مکان های خطرناک ، تجهیزات فناوری اطلاعات ، تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری ، تجهیزات صوتی و تصویری ، روشنایی ، پزشکی ، منابع تغذیه و متفرقه

ترکیبی از علامت DEKRA و شناسه های “C” و / یا “ایالات متحده” نشان می دهد که یک محصول برای بازارهای کانادا و / یا ایالات متحده مجاز شده است.

DEKRA در این کشور فعال بوده است آمریکای شمالی به مدت 30 سال با این حال ، مجوز برای پذیرش محصولات در ایالات متحده و کانادا براساس گزارشات آزمون DEKRA و ارزیابی محصول توسط شرکای DEKRA انجام شد. رسمیت رسمی به عنوان NRTL مجموعه خدمات DEKRA را برای دسترسی به بازار آمریکای شمالی تکمیل می کند. شناسایی به عنوان یک شرکت رسمی آزمایش و صدور گواهینامه محصول در آمریکای شمالی پسوند مهمی از لیست اعتبارات جهانی DEKRA است.

برای تولیدکنندگانی که به بازار جهانی خدمت می کنند ، این ممکن است منجر به افزایش قابل توجه بهره وری ، کاهش زمان صرفه جویی در بازار و صرفه جویی در هزینه و بازرسی های ترکیبی شود که می توانند به یک سازمان واحد برون سپاری کنند.

معاون اجرایی DEKRA گفت: “ما بسیار افتخار می کنیم که وضعیت NRTL را دریافت کرده ایم.” Bert Zoetbrood، که مسئول DEKRA North و آمریکای جنوبی. “این واقعیت که اکنون ما قادر به تأیید طیف وسیعی از محصولات به عنوان یک آزمایشگاه معتبر هستیم ، یک نقطه عطف مهم برای سازمان و اعتبار ما در آمریکای شمالی

“NRTL به رسمیت شناختن ایالات متحده یکی از نکات برجسته ما در نمونه کارها آزمایش گسترده محصول DEKRA است و اعتبار مجوز SCC کانادایی ما را تکمیل می کند. دامنه اولیه در این زمینه موفقیت قابل توجه همکاری نزدیک بین DEKRA و OSHA است” فرانک تون، مدیر جهانی کیفیت ، ریسک و اعتبارسنجی آزمایش محصولات بخش خدمات در DEKRA.

تماس با رسانه

گواهینامه DEKRA B.V.
آن ون ولاندرن
[email protected]
تلفن: +31 88 96 83323

گواهینامه DEKRA B.V.
ارتباطات بازاریابی
میندر 1051
6825 MJ ، آرنهم
هلند

www.dekra-product-safety.com

درباره DEKRA

DEKRA بیش از 90 سال در زمینه ایمنی فعال است. در سال 1925 در برلین به عنوان Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungs-Verein e.V ، امروزه یکی از برجسته ترین سازمان های متخصص در جهان است. DEKRA SE یکی از شرکت های تابعه DEKRA e.V است. و مدیریت مشاغل گروه را بر عهده دارد. در سال 2019 ، DEKRA تقریباً فروش بالایی داشته است 3.4 میلیارد یورو. این شرکت در حال حاضر حدود 44000 نفر در بیش از 50 کشور در هر پنج قاره مشغول به کار است. آنها با خدمات تخصصی واجد شرایط و مستقل ، برای ایمنی در جاده ها ، محل کار و خانه کار می کنند. این خدمات از بازرسی خودرو و ارزیابی های کارشناسی گرفته تا خدمات ادعا ، بازرسی های صنعتی و ساختمان ، مشاوره ایمنی ، آزمایش و صدور گواهینامه از محصولات و سیستم ها و همچنین دوره های آموزشی و کارهای موقت را شامل می شوند. چشم انداز صدمین سالگرد تولد این شرکت در سال 2025 این است که DEKRA شریک جهانی برای یک جهان امن خواهد بود. www.dekra-product-safety.com

SOURCE DEKRA SE