DEKRA خدمات آزمایش و صدور گواهینامه خود را در آسیا بیشتر گسترش می دهد

اشتوتگارت ، آلمان، 14 سپتامبر 2020 / PRNewswire / –

  • سازمان خبره برای به دست آوردن آزمایشگاه های آزمایش Movon در کره جنوبی
  • DEKRA موقعیت خود را به عنوان تأمین کننده جهانی در بازار رشد سازگاری الکترومغناطیسی خودرو و آزمایش فرکانس رادیویی تقویت می کند
  • آزمایش EMC و RF برای اطمینان از تداخل صفر بسیار مهم است زیرا تبادل داده برای رانندگی متصل ، خودکار و برقی و اینترنت اشیا مهم است.
  • سرمایه گذاری اساسی در شبکه تست بین المللی شامل آلمان، اسپانیا، هلند، سرزمین اصلی چین ، تایوان، کره جنوبی و ایالات متحده

از همان زمان 31 آگوست 2020، سازمان متخصص جهانی DEKRA و شرکت Movon توافق نامه ای را برای خرید سهام آزمایشگاه های آزمایش سازگاری الکترومغناطیسی کره جنوبی (EMC) و فرکانس رادیویی (RF) به تازگی تراشیده اند. Movon از سالها تجربه در آزمایشهای الکترونیکی خودرو و EMC و RF برخوردار است و به عنوان بازیگر استراتژیک در این زمینه ، موقعیت بازار خوبی در کره جنوبی و یک شناخت جهانی عالی از OEM های برجسته خودرو. این خرید باعث می شود DEKRA تخصص خود را در بازار پررونق آزمایش EMC و RF ، یک فناوری کلیدی برای رانندگی متصل ، خودکار و برقی ، گسترش دهد. از آنجا که امروزه اتومبیل ها به طور فزاینده ای به هم متصل می شوند ، به طور خودکار و برق می گیرند ، اکنون سیستم های الکترونیکی تقریباً 50٪ از ارزش افزوده آنها را تشکیل می دهند. و این رقم قرار است طی سالهای آینده افزایش یابد. حجم فعلی بازار آزمایش EMC و RF جهانی بیش از دو میلیارد تخمین زده شده است.

مدیر عامل شرکت می گوید: “به دست آوردن آزمایشگاه های Movon یک گام استراتژیک مهم در گسترش بیشتر شبکه جهانی آزمایش خودرو است.” استفان کالبل، رئیس هیئت مدیره DEKRA e.V. و DEKRA SE. وی افزود: “ما انتظار داریم در سال های آینده در بازار آسیا و آزمایش های EMC و RF رشد شدیدی داشته باشیم كه نرخ رشد سالانه در محدوده بالایی یك رقمی باشد.” این مرحله همچنین برای حمایت از دامنه گسترده اعتبار سنجی آزمایشگاهی DEKRA از تولید کنندگان خودرو (OEM) در سرزمین اصلی چین طراحی شده است ، تایوان، کشور کره، ژاپن، اروپا و ایالات متحده در آینده نزدیک.

Movon تنها آزمایشگاه معتبر برای آزمایش EMC در است کره جنوبی توسط خودروهای نصب شده داخلی و خارجی ، که شامل شرکت هایی مانند فولکس واگن ، جنرال موتورز ، فورد ، FCA ، جگوار لندروور ، MAZDA و هیوندای است. پایگاه مشتری شامل سایر تولیدکنندگان مشهور اتومبیل و همچنین بسیاری از نامهای مشهور کره ای از بخش تامین کننده است که قطعات الکترونیکی حیاتی را تولید می کنند.

“سازنده مسئول توافق می گوید:” در سطح پیشرفته ترین امکانات آزمایش جهانی ، ما نه تنها می توانیم وسایل الکترونیکی مصرفی و دستگاه های اینترنت اشیا را آزمایش کنیم بلکه همه چیز ، از وسایل الکترونیکی خودرو از طریق دوچرخه های الکترونیکی گرفته تا وسایل نقلیه الکتریکی کامل را آزمایش کنیم. ” ایو رو، CTO و عضو هیئت مدیره DEKRA SE ، مسئول خدمات ، نوآوری و IT.

علاوه بر آزمایش EMC و RF ، تأییدیه های نوع بین المللی برای تجهیزات همراه و بی سیم برای بیش از 190 کشور و مجوزهای محصولات الکتریکی (“KC” – گواهینامه کره ای) نیز بخشی از نمونه کارها خدمات شرکت تازه خریداری شده است.

برای کلیه اجزای الکتریکی و الکترونیکی ، دستگاه ها ، سیستم ها و حتی وسایل نقلیه کامل و اجزای آنها ، مقررات ایجاب می کند که کلیه محصولات باید از درجه مطابقت با سازگاری الکترومغناطیسی برخوردار باشند تا از عملکرد مناسب در محیط مورد نظر خود و اعطای ایمنی کاربر اطمینان حاصل کنند. این از سو mal عملکرد ، عملکرد غیر ایمن و حوادث ناشی از اثرات الکترومغناطیسی بر روی الکترونیک داخلی جلوگیری می کند (کلیه سیستم های کمک راننده مانند ترمز یا مسافت فاصله ، ABS ، کیسه های هوا و غیره). Kölbl می گوید: “در بدترین حالت ، سازگاری ناکافی الکترومغناطیسی می تواند باعث سو mal عملکرد اجزای الکترونیکی مربوط به ایمنی شود و به طور بالقوه منجر به تصادفات جدی شود.” “هرچه تعداد وسایل نقلیه در آینده بیشتر خودکار و متصل شوند ، انجام آزمایش EMC و RF از اهمیت بیشتری برخوردار است.”

DEKRA قبلاً در آزمایش ایمنی محصول در کره در محل استقرار خود شرکت کرده است سئول، به ویژه در زمینه آزمایش حفاظت ایمنی در برابر انفجار و صدور گواهینامه محصولات مورد استفاده در مکان های خطرناک.

شبکه آزمایشگاهی EMC و RF جهانی DEKRA شامل مکانهای اصلی در آلمان (اشتوتگارت)، که در هلند (آرنهم) ، اسپانیا (مالاگا) ، سرزمین اصلی چین (ده آزمایشگاه در تمام مراکز عمده صنعتی مانند شانگهای، شنژن، گوانگژو و سوژو) ، تایوان (Linkou و Hsinchu) و ایالات متحده (استرلینگ ، ویرجینیا)

– تصویر در AP Images در دسترس است (http://www.apimages.com) –

درباره DEKRA

DEKRA بیش از 90 سال در زمینه ایمنی فعال است. در سال 1925 در برلین به عنوان Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungs-Verein e.V. ، امروزه یکی از برجسته ترین سازمان های متخصص در جهان است. DEKRA SE یکی از شرکت های تابعه DEKRA e.V است. و مدیریت مشاغل گروه را بر عهده دارد. در سال 2019 ، DEKRA مجموع فروش را ایجاد کرد 3.4 میلیارد یورو. این شرکت در حال حاضر تقریباً 44000 نفر در تقریباً 60 کشور در هر شش قاره مشغول به کار است. آنها با خدمات تخصصی واجد شرایط و مستقل ، برای ایمنی در جاده ها ، محل کار و خانه کار می کنند. این خدمات از بازرسی خودرو و ارزیابی های کارشناسی گرفته تا خدمات ادعا ، بازرسی های صنعتی و ساختمان ، مشاوره ایمنی ، آزمایش و صدور گواهینامه از محصولات و سیستم ها و همچنین دوره های آموزشی و کارهای موقت را شامل می شوند. چشم انداز صدمین سالگرد تولد این شرکت در سال 2025 این است که DEKRA شریک جهانی یک جهان امن خواهد بود.

مخاطب:

دکتر تورستن نودلر
تلفن: (مستقیم): + 49- (0) -711-7861-2075
نمابر: (مستقیم): + 49- (0) -711-7861-742075
پست الکترونیک: [email protected]

DEKRA e.V.
ارتباطات شرکتی
Handwerkstrasse 15
70565 اشتوتگارت ، آلمان
www.dekra.com/fa/newsroom

SOURCE DEKRA SE