Delta Air Lines اعلامیه های پیشنهادی ارشد امن و ارائه تسهیلات وام مدت دار را توسط شرکت تابعه دلتا و SkyMiles اعلام می کند

آتلانتا، 14 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – امروز Delta Air Lines، Inc. (NYSE: DAL) (“شرکت” یا “دلتا”) اعلام کرد که این شرکت و SkyMiles IP Ltd. ، تازه تاسیس شده جزایر کیمن شرکت معاف شده با مسئولیت محدود و یک شرکت تابعه کاملاً غیرمستقیم از دلتا ، قصد دارد یک پیشنهاد خصوصی را به خریداران واجد شرایط اسکناس های ارشد ایمن در یک یا چند بخش (“یادداشت ها”) ، با توجه به شرایط بازار و سایر شرایط ، آغاز کند و به طور همزمان با بسته شدن پیشنهاد اسکناس ، به یک تسهیلات وام با ضمانت مدت دار ارشد (“تسهیلات اعتبار جدید”) دسترسی پیدا کنید. پیش بینی می شود مبلغ اصلی مجموع اسکناس ها و تسهیلات اعتبار جدید باشد 6.5 میلیارد دلار. Delta و SkyMiles IP Ltd. ناشر مشترک تسهیلات یادداشت ها و وام گیرندگان تحت تسهیلات اعتبار جدید خواهند بود. برخی از شرکتهای تابعه دلتا تسهیلات یادداشت ها و تسهیلات اعتبار جدید را تضمین می کنند. ارائه اسکناس منوط به بسته شدن تسهیلات اعتبار جدید نیست.

یادداشت ها و تسهیلات اعتبار جدید با توجه به اولویت اول امنیت در برنامه SkyMiles دلتا ، از جمله حقوق دلتا تحت برخی از توافق نامه های مرتبط ، مالکیت معنوی و سایر وثیقه های مربوط به برنامه SkyMiles ، به صورت pari passu senior تضمین می شوند.

SkyMiles IP Ltd. قصد دارد پس از واریز بخشی از درآمد حاصل به حساب ذخیره ، خالص درآمد حاصل از ارائه اسکناس و تسهیلات اعتبار جدید را به دلتا وام دهد. شرایط و مبالغ نهایی اسکناس ها و تسهیلات اعتبار جدید منوط به شرایط بازار و شرایط دیگر است و ممکن است از نظر انتظارات متفاوت باشد. دلتا انتظار دارد از عواید یادداشت ها و تسهیلات اعتبار جدید برای اهداف عمومی شرکت ها استفاده کند و موقعیت نقدینگی خود را تقویت کند.

این اطلاعیه مطبوعاتی نه پیشنهادی برای فروش است و نه درخواست پیشنهادی برای خرید اسکناس یا هر اوراق بهادار دیگر و به منزله پیشنهاد ، درخواست یا فروش در هر حوزه قضایی نیست که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد. یادداشت ها در حال ارائه هستند ایالات متحده فقط به اشخاصی که معقولاً خریداران سازمانی واجد شرایط در پیشنهادی معاف از ثبت نام با تکیه بر قانون 144A تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) و خارج از کشور هستند ، وجود دارد. ایالات متحده با اتکا به مقررات S تحت قانون اوراق بهادار. یادداشت ها تحت قانون اوراق بهادار یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده و نخواهند شد و ممکن است در این کشور عرضه یا فروخته نشوند ایالات متحده بدون ثبت یا معافیت قابل اعمال از شرایط ثبت قانون اوراق بهادار یا هر قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی.

درباره دلتا

Delta Air Lines (NYSE: DAL) رهبر هواپیمایی جهانی ایالات متحده در زمینه ایمنی ، نوآوری ، قابلیت اطمینان و تجربه مشتری است. با پشتیبانی کارمندان ما در سراسر جهان ، دلتا برای مدت یک دهه صنعت هواپیمایی را در تعالی عملیاتی هدایت کرده و در عین حال شهرت ما را برای خدمات مشتری برنده جایزه حفظ کرده است.

امروز و همیشه ، هیچ چیز مهمتر از سلامتی و ایمنی مشتریان و کارمندان ما نیست. از زمان شروع همه گیر شدن COVID-19 ، دلتا به سرعت در حال تبدیل شدن به استاندارد صنعت تمیز است و در عین حال فضای بیشتری را در طول سفر به مشتریان ارائه می دهد. این و سایر لایه های محافظتی ، تجربه سفر ایمن و راحت را برای مشتریان و کارمندان ما تضمین می کند.

Delta با مأموریت ما در ارتباط دادن مردم و فرهنگهای جهان تلاش می کند تا تفاهم را در جهانی متنوع پرورش دهد و به عنوان نیرویی برای منافع اجتماعی خدمت کند.

اظهارات رو به جلو

بیانیه های این بیانیه مطبوعاتی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله بیانیه هایی در مورد تخمین ها ، انتظارات ، اعتقادات ، اهداف ، پیش بینی ها یا استراتژی های آینده ، ممکن است “اظهارات آینده نگرانه” باشد که در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی 1995 تعریف شده است. تمام گزاره های آینده نگر شامل تعدادی از اهداف ، پیش بینی ها و استراتژی های منعکس شده یا ارائه شده توسط بیانیه های آینده نگر است. این خطرات و عدم قطعیت ها شامل تأثیرات سوverse و مضراتی هستند که بیماری همه گیر COVID-19 بر تجارت ما می گذارد. تأثیر متحمل شدن بدهی قابل توجه در پاسخ به بیماری همه گیر ؛ اثرات احتمالی تصادفات هواپیمای ما. نقض یا انفجار امنیتی در سیستم های فناوری اطلاعات ما ؛ اختلالات در زیرساخت فناوری اطلاعات ما. وابستگی ما به فناوری در عملیات ما ؛ عملکرد سرمایه گذاری قابل توجه ما در و روابط تجاری با شرکت های هواپیمایی در سایر نقاط جهان ؛ عدم رعایت میثاق های مالی و سایر قراردادهای مالی ما. مسائل کارگری تأثیرات آب و هوا ، بلایای طبیعی و فصلی بر تجارت ما. اثرات اختلال گسترده در خدمات ارائه شده توسط اشخاص ثالث ؛ هزینه سوخت هواپیما؛ در دسترس بودن سوخت هواپیما ؛ عدم موفقیت یا عدم توانایی بیمه در پوشش یک مسئولیت قابل توجه در مونرو پالایشگاه مربیان تأثیر مقررات زیست محیطی در پالایشگاه مربی ، از جمله هزینه های مربوط به مقررات استاندارد سوخت های تجدید پذیر. توانایی ما در حفظ مدیریت ارشد و کارمندان اصلی ؛ اگر در معرض تبلیغات نامطلوب قابل توجهی قرار بگیریم ، به اعتبار و مارک تجاری ما آسیب می رسانیم. اثرات حملات تروریستی یا درگیری های ژئوپلیتیکی ؛ شرایط رقابتی در صنعت هواپیمایی ؛ وقفه یا اختلال در خدمات در فرودگاههای اصلی که در آن کار می کنیم. تأثیر مقررات گسترده دولت بر تجارت ما. تأثیر مقررات زیست محیطی بر تجارت ما ؛ حساسیت صنعت هواپیمایی به مدت طولانی در شرایط راکد یا ضعیف اقتصادی ؛ و عدم اطمینان در شرایط اقتصادی و محیط نظارتی در انگلستان مربوط به خروج از انگلستان از اتحادیه اروپا

اطلاعات اضافی در مورد خطرات و عدم اطمینان که می تواند باعث اختلاف بین نتایج واقعی و اظهارات آینده نگر شود ، در پرونده های کمیسیون اوراق بهادار و بورس ما وجود دارد ، از جمله گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال مالی پایان یافته 31 دسامبر 2019 و ، گزارش سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q برای دوره سه ماهه به پایان رسید 30 ژوئن 2020. باید احتیاط کرد که به بیانیه های آینده نگرانه ما که نمایانگر دیدگاه های ما هستند ، اعتماد بیش از حد نداشته باشیم 14 سپتامبر 2020، و فعلاً قصد نداریم آنها را به روز کنیم ، مگر در حد مورد نیاز قانون.

SOURCE خطوط هوایی دلتا

لینک های مربوطه

www.delta.com