Destination Kohler از کلیسای تنگه در دریاچه میشیگان رونمایی کرد

در جنگل حاشیه بلوف مشرف به مشبک قرار گرفته است دریاچه میشیگان، در این طرح یک سقف طاقدار ، فضای داخلی و داخلی فولاد سفید و شش زنگ آبشار در بالای ورودی وجود دارد. پس از ورود ، مهمانان از طریق یک پنجره مرکزی 22 فوت بلند که با دو پنجره 8 فوت قاب گرفته شده ، تحت تأثیر دریاچه و مناظر طبیعی قرار می گیرند.

نمازخانه شامل می شود پیش دستی های تراش خورده یادآور نیمکت های استادانه کلیسای جامع ملی واشنگتن است. آ سیستم زنگ ارائه ده ها آهنگ موسیقی – از خواب غم انگیز تا شادی آور ؛ مصنوعات قابل جابجایی برای پذیرایی از میهمانان با هر ایمان ؛ و یک سیستم روشنایی داخلی با گزینه هایی از نور روز روشن تا نور شمع. این فضای فرش شده با رنگ آبی تیره 150 میهمان را در خود جای می دهد و شامل دو اتاق خصوصی است – که برای مهمانی های عروسی یا سایر تدارکات ویژه مراسم در نظر گرفته شده است. “اتاق عروس“شامل یک آینه تمام طول ، غرورهای آرایشی با چراغ ها ، پریزهای برق کافی و فضای وسیع است اتاق کت.

“Straits Chapel” مکانهای برگزاری مراسم عروسی ما را گسترش می دهد. این یک تجربه به یاد ماندنی و صمیمی است. ” کریستین لوز، معاون رئیس جمهور برای اسکان و سلامتی برای شرکت کوهلر “این مکان همچنین یک استثنای ویژه برای سخنرانی ها ، سخنرانی ها و جشن های زندگی است.”

Straits Chapel اکنون باز است و رزرو می کند. سرویس رفت و آمد از The American Club و سایر اقامتگاه های Destination Kohler در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید جاستین گپارت در 920-457-4441.

درباره گروه مهمان نوازی و املاک کوهلر
نمایه Kohler Co. Hospitality & Real Estate شامل The American Club است که تنها هتل 5 ستاره استراحتگاه Forbes در غرب میانه و مسافرخانه 3 ستاره در Woodlake است. این مکان دارای مکان های معروف گلف از مسابقات Whistling Straits و Blackwolf Run است. یک ملک خواهر ، هتل Old Course ، Golf Resort & Spa در آن اقامت دارد سنت اندروز ، اسکاتلند، زادگاه گلف ، و به عنوان یکی از لوکس ترین استراحتگاه های جهان شناخته شده است. در سال 2017 ، شرکت کوهلر LODGE KOHLER ، 4 ستاره را در قلب Titletown ، در گرین بی ، ویسکانسین.

درباره Destination Kohler
هرب کهلر گروه کوهنوردی و مهمانداری Kohler Co. را با احیای باشگاه آمریکایی از یک خوابگاه مهاجر ایجاد کرد و سپس زمین های گلف قهرمانی ، The Straits و The Irish at Whistling Straits و The River and Meadow Valleys در Blackwolf Run را ساخت ، همه توسط پیت رنگ و همه در 100 دوره برتر دولتی قرار دارند. Straits در سپتامبر 2021 میزبان جام رایدر خواهد بود. آبگرم کوهلر تنها آبگرم پنج ستاره فوربس در ویسکانسین. این اقامتگاه دارای 500 هکتار رودخانه و جنگل و 15 مرکز غذاخوری از رستوران چهار ستاره مهاجر تا کرایه میخانه سنتی The Horse & Plough و همچنین حیات وحش رودخانه است. هرب کهلر معتقد است که کابین رودخانه حیات وحش بهترین غذاخوری های عالی کشور را در آن دارد ایالات متحده. این استراحتگاه در محیط اطراف واقع شده است دهکده کوهلر ، ویسکانسین، یک ساعت جنوب از خلیج سبز، یک ساعت شمال میلواکی و دو ساعت و نیم شمال از شیکاگو در I-43.

COVID-19 به روز کنید
Destination Kohler به سلامت و ایمنی مهمانان و همکاران متعهد است. با اولویت اصلی ایمنی ، ما استانداردهای بالای خانه داری و نظافت را در کل مشاغل خود ارتقا داده ایم.

  • آموزش مرتبط و فرآیندهای استاندارد برای بهداشت ، بهداشت و پاکیزگی
  • روش های تمیز کردن عمیق و افزایش دفعات تمیز کردن با ضد عفونی کننده های مورد تأیید سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در تمام اتاق های مهمان ، مکان های عمومی و نقاط تماس مشترک
  • پروتکل های ایمنی و بهداشت مواد غذایی برای همه رستوران ها ، در اتاق های غذا خوری و کنفرانس
  • ایستگاه های ضدعفونی کننده دست که در سراسر محل رفت و آمد برای مهمانان و همکاران واقع شده است
  • ماسک های محافظ و سایر تجهیزات محافظت شخصی (PPE) که توسط همکاران استفاده می شود
  • رهنمودهای فاصله اجتماعی در کل توچال
  • بررسی اجباری دما برای میهمانان هنگام ورود به هتل های ما
  • مهر و موم درب برای تأیید اینکه کسی پس از تمیز کردن و تمیز کردن عمیق به اتاق مهمان وارد نشده است
  • ما توصیه ها و دستورالعمل های سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) را کنترل می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که کاملاً فعلی باقی مانده ایم.

مخاطب: لیزبت رینکن-ماس
[email protected]
920-226-7520

SOURCE مقصد کهلر