Duke Energy استراتژی اقلیمی را با تعهد تهاجمی برای تأمین برق ناوگان خودرو تا سال 2030 پیش می برد

شارلوت ، نی سی، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – دوک انرژی در حال تلاش برای کاهش انتشار کربن با تعهد جدید مبنی بر تبدیل بیشتر ناوگان فعلی 10 هزار دستگاهی خود به الکتریکی یا جایگزین دیگر با کربن صفر در عرض 10 سال است. با در اختیار داشتن تقریباً 600 خودرو الکتریکی (EV) در ناوگان خود ، این شرکت می گوید با در دسترس قرار گرفتن گزینه های بیشتر خودروهای الکتریکی ، برق را ادامه خواهد داد.

وی افزود: “ما برای دستیابی به انتشار خالص كربن از تولید الكتریسیته تا سال 2050 چشم انداز جسورانه ای تعیین كرده ایم. اما فراتر از چگونگی تولید نیرو ، ما به دنبال راه های دیگری برای تغییر تجارت خود برای كاهش انتشار هستیم.” لین خوب، صندلی ، رئیس و مدیر عامل “وسایل نقلیه الکتریکی بخش مهمی از این استراتژی است. با تعهد جدید خود ، ما متعهد به انتقال ناوگان و تحریک پذیرش در جوامع خود هستیم.”

به طور خاص ، تعهد دوک انرژی این است که 100٪ از تقریبا 4000 وسیله نقلیه سبک خود را به الکتریکی و 50٪ از تقریبا 6000 ناوگان ترکیبی آن را از وسایل نقلیه متوسط ​​، سنگین و خارج از جاده به EVS ، هیبرید های پلاگین تبدیل کند. یا سایر گزینه های کربن صفر با در دسترس قرار گرفتن بیشتر این گزینه ها.

از مزایای خودروهای الکتریکی می توان به کاهش انتشار ، عملکرد بهتر ، سر و صدای کمتر و هزینه های کمتر اشاره کرد. مشتریانی که علاقه مند به خرید EV هستند می توانند با مراجعه به ماشین حساب صرفه جویی در مصرف انرژی انرژی صرفه جویی کنند.

داستان EV دوک انرژی

از طریق برنامه های EV ما ، Duke Energy همچنان به ایجاد محیطی تمیزتر و ایجاد فرصت برای برق رسانی به حمل و نقل برای جوامع ادامه می دهد:

 • برق قضایی: این شرکت برنامه های آزمایشی را برای برق رسانی در حوزه های قضایی ما دنبال می کند:
  • در اواخر سال 2018 ، Duke Energy یک خلبان ایستگاه شارژ EV را در سال 2018 راه اندازی کرد فلوریدا نامیده می شود پارک و پلاگین حمل و نقل پاک را تشویق کنید.
   • Duke Energy 500 ایستگاه شارژ نصب کرده است که از زمان اجرای برنامه در اواخر 2018 بیش از 13000 بار استفاده شده است.
   • تقریباً 15٪ از این ایستگاههای شارژ در جوامع دارای درآمد نصب شده اند.
   • این پروژه به طور مداوم جلوتر از برنامه و زیر بودجه بوده است ، اثبات برنامه های سودمند می تواند به طور موثر و کارآمد زیرساخت شارژ EV مورد نیاز را مستقر کند.
  • مانند برنامه آن در فلوریدا، Duke Energy برای برنامه های آزمایشی در کارولیناس و اوهایو، در انتظار تصویب کمیسیون.
  • برنامه فعال در فلوریدا و برنامه های آزمایشی پیشنهادی در کارولیناس و اوهایو تقریباً 5700 شارژر EV را به مناطق خدماتی Duke Energy اضافه خواهد کرد ، از جمله حدود 2200 شارژر EV مسکونی.
 • برنامه های کارمندان:
  • این شرکت در صدد نصب بیش از 200 شارژر محل کار برای کارمندان تا پایان سال 2020 است.
  • این شرکت تخفیف تخفیف را ارائه می دهد 3000 دلار به کارمندانی که EV و 1500 دلار به کارکنانی که اجاره اتومبیل را انتخاب می کنند.

تأثیرات تبدیل ناوگان دوک انرژی

 • Duke Energy میزان کاهش CO را اندازه گیری می کند2 تولید گازهای گلخانه ای و سالانه و تا سال 2030 به سطوح زیر می رسد:
  • شرکت2 انتشار: سالانه 60،000 متریک کاهش می یابد
  • مصرف نفت: 10 میلیون گالن در سال کاهش می یابد
 • اکسیدهای نیتروژن (NOx) ، ترکیبات آلی فرار (VOCs) و انتشار ذرات معلق (PM) را کاهش می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی جامع آب و هوایی Duke Energy ، به duke-energy.com/climate مراجعه کنید.

انرژی دوک

Duke Energy (NYSE: DUK) ، یک شرکت Fortune 150 با دفتر مرکزی شارلوت ، نی سی، یکی از بزرگترین شرکتهای هلدینگ انرژی در ایالات متحده است. این 30،000 نفر استخدام می کند و از طریق برنامه های تنظیم شده خود 51000 مگاوات و از طریق واحد تجدیدپذیر غیرقانونی دار Duke 3،000 مگاوات ظرفیت تولید برق دارد.

Duke Energy در حال تغییر تجربه مشتریان خود ، مدرنیزه کردن شبکه انرژی ، تولید انرژی پاک تر و گسترش زیرساخت های گاز طبیعی برای ایجاد آینده انرژی هوشمندتر برای مردم و جوامع مورد استفاده خود است. تاسیسات نظارتی واحد برق و زیرساخت تقریباً 7.7 میلیون مشتری برق خرده فروشی در شش ایالت ارائه می دهند – کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، فلوریدا، ایندیانا، اوهایو و کنتاکی. واحد تأسیسات و زیرساخت های گاز ، گاز طبیعی را به بیش از 1.6 میلیون مشتری در پنج ایالت توزیع می کند – کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، تنسی، اوهایو و کنتاکی. واحد تجدیدپذیر انرژی Duke از امکانات تولید باد و خورشید در سراسر ایالات متحده و همچنین پروژه های ذخیره انرژی و میکرو شبکه استفاده می کند.

Duke Energy به فهرست “تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان” در سال 2020 و لیست “بهترین کارفرمایان آمریکا” در سال 2019 فوربس معرفی شد. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت در Duke-energy.com در دسترس است. مرکز اخبار انرژی دوک شامل انتشار اخبار ، برگه های واقعی ، عکس ها ، فیلم ها و سایر مطالب است. روشنایی Duke Energy شامل داستان هایی درباره مردم ، نوآوری ها ، موضوعات جامعه و مسائل زیست محیطی است. Duke Energy را دنبال کنید توییتر، LinkedIn ، اینستاگرام و فیس بوک.

تماس با رسانه: جنیفر شارپ
دفتر: 704.731.4108
خط رسانه: 800.559.3853

SOURCE Duke Energy

لینک های مربوطه

www.duke-energy.com