Electronic Transaction Consultants، LLC (ETC) قراردادی را با شرکت حمل و نقل با عملکرد بالا (HPTE) برای یک سیستم نسل بعدی عوارض کنار جاده ای امضا می کند

ریچاردسون ، تگزاس، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – روشن است 18 آگوست 2020، شرکت حمل و نقل با عملکرد بالا (HPTE) در کلرادو قراردادی را با مشاوران معامله الکترونیکی (ETC) امضا کرد تا یک راه حل جامع برای تحرک با استفاده از مجموعه زیر سیستم های آئین نسل بعدی آن ارائه دهد خط تولید و مدیریت تحرک معماری سیستم ETC استفاده از منبع باز و فناوری COTS را به حداکثر می رساند و امکان استفاده مجدد بهینه از زیرساخت های موجود در HPTE را فراهم می کند.

این قرارداد ، که شامل یک دوره پایه 5 ساله است ، در سال 2013 آغاز شد آگوست 2020. همراه با riteSuite اجرای این قرارداد شامل موارد زیر است:

 • ساختمان سفر
 • برنامه های قیمت گذاری پویا ، زمان روز و برنامه های قیمت گذاری متغیر
 • تشخیص ، جداسازی و طبقه بندی پیشرفته خودرو
 • سیستم های جدید چند پروتکل AVI
 • تجهیزات جمع آوری عوارض اضافی
 • شناسایی اشتباه و لیست داغ برای اهداف اجرای قانون
 • سیستم حسابرسی دیجیتال ویدیویی به روز شده

وی گفت: “راه حل ETC امروز تضمین درآمد HPTE و ارتباط تداوم آن با فناوری را برای سالهای آینده فراهم خواهد كرد.” نیک فاربر، مدیر HPTE. “ما مشتاقانه منتظر کار با ETC برای پیاده سازی این سیستم پیشرفته هستیم که به ما امکان رشد و گسترش خدمات به مشتریان خود را می دهد.”

riteSuite ETC یک خانواده به روز شده از سیستم های عوارض و تلفات پایان به پایان است که در سیستم عامل های منبع باز اصلی برای استقرار انعطاف پذیر و ضدآب ساخته شده است. riteSuite شامل انواع جدید محصولات جدید عوارض و چند حالته ، از جمله:

 • مناسک® راه حل لین – یک راه حل جامع عوارض جاده ای که با اطمینان از معاملات در انواع خطوط و روش های قیمت گذاری ، از طریق استفاده از افزونگی زیرساخت ها و پیشرفت فن آوری های منبع باز ، مانند محاسبات لبه ای و یادگیری ماشین ، ضبط می شود.
 • riteView – یک گزارش پیشرفته داده بزرگ ، تجزیه و تحلیل ، هوش تجاری و سیستم داشبورد ، شامل یادگیری ماشین.
 • riteVision – سیستم پیشرفته ALPR و تشخیص وسیله نقلیه که بر اساس فناوری یادگیری ماشین ساخته شده است.
 • riteJetStream – یک پردازنده رویداد چند حالته (میزبان) که از زیرساخت های داده بزرگ و رابط کاربری مدرن با ریز سرویس های قابل تنظیم و الگوریتم های پیچیده قیمت گذاری استفاده می کند.
 • riteOSS – سیستم نگهداری فناوری اطلاعات و مدیریت دارایی در سطح شرکت ، تهیه نقشه کامل زیرساخت سیستم ، با نظارت بر سطح خدمات و سطح ، داشبورد تعاملی ، هشدارهای قابل تنظیم ، تجزیه و تحلیل خط پیش بینی و مدیریت جامع چرخه حیات دارایی.
 • riteTRAC – یک ابزار حسابرسی عملکرد خودکار منحصر به فرد خط که از یادگیری ماشین برای نظارت بر عملکرد خط در زمان واقعی استفاده می کند. به طور مداوم معاملات را برای تشخیص ناهنجاری خودکار ترند می کند.

“ما از شروع کار با HPTE فوق العاده هیجان زده ایم. طی چند سال گذشته ، ETC riteSuite developed را ارائه داده است ، مجموعه ای از پیشرفته ترین فناوری که استاندارد جدیدی از کیفیت و ضدآب بودن را برای صنعت گرانی و تحرک ایجاد می کند. ما مفتخریم که با ارائه این راه حل ابتکاری برای HPTE ، اطمینان از ارتباط فناوری و خدمات پاسخگو برای رانندگان در کشور عالی کلرادو، “مدیر عامل شرکت ETC گفت برت کید.

درباره ETC

ETC سنگ بنایی است که تمام عناصر متحرک محیط حمل و نقل چند حالته امروزی – سیستم ها ، داده ها ، افراد و وسایل نقلیه – را جمع آوری می کند تا راه حل های یکپارچه تحرک را برای آژانس های شهری و بزرگراهی و مشتریان آنها ساده کند.

ما به عنوان یک ارائه دهنده خدمات پیشرو در زمینه تحرک هوشمند ایالات متحده ، مدیریت پرداخت هزینه و ازدحام ، راه حل های تحرک شهری ، سیستم عامل های اداری پشتی چند حالته یکپارچه ، مراکز قابلیت همکاری ، تعمیر و نگهداری و عملیات را ارائه می دهیم. برای بیش از دو دهه ، ما راه حل های پیچیده ای را به بسیاری از بزرگترین مقامات عوارض کشور ارائه داده ایم و صنعت را با پیشرفت تکنولوژی در نوع خود متحول کرده ایم. راه حل های ETC سالانه بیش از 2 میلیارد معامله را پردازش می کند که شامل جدیدترین فناوری یادگیری ماشین منبع باز و جریان داده ها با تجزیه و تحلیل پیش بینی Big Data برای ارائه معماری های نوآورانه شامل محصولات riteSuite our ما است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات ما ، به سایت www.etcc.com مراجعه کنید.

صفحات محصول در www.etcc.com
LinkedIn در www.linkedin.com/company/etctoll
کانال YouTube در goo.gl/qNqpVv

درباره شرکت حمل و نقل با عملکرد بالا

HPTE به عنوان یک تجارت مستقل متعلق به دولت در CDOT فعالیت می کند. این روشها برای کمک به پروژه ها روشهای ابتکاری را جستجو می کند کلرادو تعهد خود را برای افزایش انتخاب سفر از طریق گزینه هایی که شامل Express Express ، حمل و نقل ، دوچرخه سواری ، پیاده روی و استفاده از اتومبیل است ، انجام دهید برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت www.codot.gov/programs/hnt-priseance-transportation-enterprise-hpte مراجعه کنید.

درباره CDOT

CDOT تقریباً 3000 کارمند دارد که در آن مستقر هستند دنور دفتر مرکزی و دفاتر منطقه ای در کل کلرادو و بیش از 23000 مایل راه بزرگراه و 3،429 پل را مدیریت می کند. CDOT همچنین مشارکت اعطایی را با طیف وسیعی از آژانس های دیگر ، از جمله سازمان های برنامه ریزی کلانشهرها ، دولت های محلی و فرودگاه ها ، مدیریت می کند. همچنین این سرویس خدمات سریع بیان بین منطقه ای بوستانگ را اداره می کند. فرماندار پولیس CDOT را متهم كرد تا در زمینه گزینه های تحرك بین مدلی ایالت بیشتر پیشرفت كند.

تماس با رسانه:
کالین لالس، مدیر بازاریابی و ارتباطات
[email protected]
(o) 214.615.2320 | (ج) 469.404.6650

SOURCE مشاوران معامله الکترونیکی ، LLC

لینک های مربوطه

https://etcc.com