Exacta به دنبال تصمیم دادگاه عالی کنتاکی اصلاح سیستم را اعلام کرد

لکسینگتون ، کی.، 25 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Exacta Systems امروز اعلام كرد كه سیستم جدید اسب دوانی تاریخی (HHR) را در کنتاکی به دنبال تصمیم دادگاه عالی کنتاکی. در حکم خود در مورد اینکه آیا HHR همانطور که در حال حاضر عمل می کند کنتاکی در سقوط کرد کنتاکی الزامات قانونی ، کنتاکی دادگاه نوشت که شرط بندی “مستلزم این است که مشتری ها استخرها را بر اساس همان حوادث گسسته و محدود تولید کنند.” دادگاه همچنین اعلام کرد که استخرهای اولیه بذر مجاز نیستند. همانطور که دادگاه تعبیر کرد کنتاکی قانون و اعلام این الزامات ، این تصمیم لزوماً بر کلیه تأمین کنندگان سیستم HHR و عملیات در آن تأثیر می گذارد کنتاکی.

“در حالی که ما از تصمیم دادگاه ناامید شده ایم ، اما صراحت دادگاه را ارائه می دهیم زیرا مربوط به HHR در کنتاکی، “رئیس Exacta Systems رئیس جمهور اظهار نظر کرد جرمی استین. “پس از چندین سال دادخواست ، ما در مورد نحوه عملکرد سیستم های HHR در ایالت اطمینان داریم.”

استین ادامه داد: “در انتظار این حکم ، اکتاکتا چندین ماه از زمان توسعه را برای تولید یک سیستم HHR جایگزین که مطابق با تصمیم دادگاه عالی است اختصاص داده است.” “پس از خواندن خلاصه های مخالف حقوقی و شنیدن س questionsالات مطرح شده در استدلال های شفاهی ، ما می خواستیم یک سیستم جایگزین در اختیار داشته باشیم که به ایرادات مطرح شده توسط مشاوران مخالف و دادگسترهای مختلف رسیدگی کند ، به عنوان یک احتمال در مورد یک حکم منفی. سیستم Exacta کاملاً مطابق با الزاماتی است که توسط دیوان عالی کشور بیان شده است و ما خوشحالیم که در روزهای آینده سیستم به روز شده خود را به کمیسیون اسب دوانی کنتاکی ارائه خواهیم کرد. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و سیستم اسب دوانی تاریخی Exacta ، به سایت www.exactasystems.com مراجعه کنید.

SOURCE Exacta Systems

لینک های مربوطه

http://www.encorerbg.com