FCA در لیست “بهترین شرکت ها برای لاتین” به سبک لاتین کسب می کند

اوبرن هیلز ، میش.، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / –

  • گزارش “قابل احترام ترین ارزیابی فرصت های شغلی و سیاست های شرکت های آمریکایی در مورد لاتین است”
  • هفدهمین سال از زمان تاسیس این معیار در سال 1998 ، این شرکت در 50 گزارش برتر قرار دارد
  • FCA دارای بالاترین امتیاز در زمینه تولید خودرو در لیست سال 2020 بود

ویراستاران لاتینا سبک مجله FCA را به عنوان یکی از 50 بهترین شرکت برتر 2020 برای Latinas برای کار در ایالات متحده انتخاب کرده است. این شرکت در رتبه 15 قرار دارد و بالاترین امتیاز را در بین خودروسازان دارد. این لیست در گزارش LS50 مجله منتشر شده در ماه سپتامبر ارائه خواهد شد.

گزارش LS50 برجسته شرکتهایی است که تلاش ویژه ای برای ایجاد طرحهای مختلف جذب و ارتقا فعالیت دارند ، از جمله شرکتهایی که برنامه هایی برای جذب سربازان پیشکسوت و پرسنل نظامی دارند. این “احترام ترین ارزیابی از فرصت ها و سیاست های اشتغال شرکت های آمریکایی” در نظر گرفته می شود که مربوط به کشورهای لاتین است.

صدها شرکت برای درج در لیست مورد ارزیابی قرار گرفتند و این هفدهمین سال است که شرکت از زمان تأسیس معیار در سال 1998 در 50 گزارش برتر قرار دارد.

وی گفت: “تنوع و تلاشهای FCA برای استراتژی كاری ما و توانایی ما در جذب و حفظ استعدادهای برتر ، نقش اساسی دارد.” لاتی هلند، رئیس تنوع ، گنجاندن و تعامل ، FCA – آمریکای شمالی. “عملکرد ثابت ما در این معیار مهم ، نشان دهنده تعهد دیرینه ما برای احترام گذاشتن و درگیر کردن کامل همه مردم و فرهنگ است.”

بخشی از تعهد FCA به تنوع شامل پشتیبانی از 10 گروه منابع تجاری (BRG) کارمندان است که مجموعه ای از جوامع وابستگی را نشان می دهند. Latins In Connection (LinC) این شرکت BRG یکی از فعال ترین این گروه ها است که از توسعه حرفه ای کارمندان و اعضا حمایت می کند ، درک چند فرهنگی را ارتقا می دهد و طیف وسیعی از اقدامات استراتژیک را دنبال می کند که محصولات این شرکت را با مشتریان و جوامع مختلف قرار می دهد.

لاتین سبک مجله گزارش LS50 را به عنوان “تلاش برای کشف عمیق دنیای تجارت و ارائه اطلاعات قدرتمند و مفید در مورد اهمیت روزافزون استخدام متخصصین لاتین” آغاز کرد.

در سال 1997 ، این مجله با کمک وزارت کار ایالات متحده ، کمیسیون فرصت های شغلی برابر ایالات متحده و سازمان های ملی اسپانیایی زبان ، یک نظرسنجی جامع را توسعه داد که سالانه برای 1000 شرکت Fortune ارسال می شود. گزارش LS50 ، نتیجه آن فرآیند نظرسنجی سالانه ، برنامه های رهبری هر یک از شرکت های منتخب ، مزایای کارمندان و نمایندگی لاتین در سمت های ارشد را برجسته می کند.

این گزارش به سازمان های مدنی و حرفه ای اسپانیایی زبان ، سازمان های ملی زنان ، کالج ها و دانشگاه ها ، همه اعضای کنگره ایالات متحده ، کاخ سفید ، اعضای کابینه ، سازمان های نظامی و کهنه سربازان توزیع شده است. این گزارش همچنین در کنفرانس های بزرگ اسپانیایی و استخدام توزیع می شود.

می گوید: “طی سالیان گذشته ، این نظرسنجی برای اطمینان از در نظر گرفتن فرصت های بیشتر برای لاتین ها نیز پیشرفت کرده است.” رابرت برد، مدیر عامل ، لاتینا سبک شرکت “با مأموریت شناخت کار آمریکایی برای پیشرفت و تقویت Latinas ، این نظرسنجی نه تنها فرصت های ارائه شده به Latinas را نشان می دهد بلکه بازتاب فرهنگ شرکت و تمرکز کلی آن بر تنوع و فراگیری است.”

مراسم اعطای جوایز سالانه به افتخار شرکت های سبک 50 Latina در فوریه 2021 در طول لاتین سبک 50 کنفرانس رهبران جوایز و تنوع در ایالت واشنگتن.

درباره مجله سبک لاتینا

لاتین سبک تأثیرگذارترین نشریه است که به زن اسپانیایی تبار معاصر رسیده است. این مجله با تیراژ ملی 150،000 و تعداد خوانندگان نزدیک به 600،000 نفر ، توانایی منحصر به فرد خود را در دستیابی به متخصصین باتجربه و جوانان لاتین که برای اولین بار به نیروی کار وارد می شوند بی نظیر است و دستاوردهای لاتین را در همه زمینه ها از جمله تجارت ، علوم ، امور مدنی ، آموزش ، سرگرمی ، ورزش و هنر.

FCA

فیات کرایسلر اتومبیل (FCA) یک خودروساز جهانی است که در مجموعه ای از مارک های هیجان انگیز از جمله Abarth ، Alfa Romeo ، Chrysler ، Dodge ، Fiat ، Fiat Professional ، Jeep® ، Lancia ، Ram و Maserati طراحی ، مهندسی ، تولید و فروش وسایل نقلیه را انجام می دهد. این شرکت همچنین قطعات و خدمات را با نام Mopar به فروش می رساند و در بخش های تولید قطعات و سیستم های تولیدی با مارک های Comau و Teksid فعالیت می کند. FCA نزدیک به 200000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد FCA (NYSE: FCAU / MTA: FCA) ، لطفاً به سایت www.fcagroup.com مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت رسانه FCA به آدرس http://media.fcanorthamerica.com مراجعه کنید.

منبع FCA

لینک های مربوطه

https://www.fcagroup.com/