Forever Stamp رنگ پررنگ را برای فصل تعطیلات فراهم می کند

واشنگتن، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / –

چی:

تمبر جدید Forever ، Holiday Delights ، توسط سرویس پستی ایالات متحده صادر می شود. این تمبر از زیور آلات پرنعمت و هنرهای محلی اسکاندیناوی استفاده می کند تا تصاویر دیجیتالی بی نظیری از چهار شمایل تعطیلات ایجاد کند.


اخبار تمبر با هشتگ ها به اشتراک گذاشته می شود #HolidayDelightsStamp و # تمبرهای جشنسازمان بهداشت جهانی:

مایکل جی الستون ، دبیر شورای حکام ، خدمات پستی ایالات متحده


وین برونر ، رئیس و مدیرعامل ، سرزمین عجایب کریسمس برونرچه زمانی:

پنجشنبه ، 24 سپتامبر 2020 ، ساعت 11:30 صبح EDTجایی که:

یک مراسم تقدیم مجازی در صفحات سرویس پستی در فیس بوک و توییتر ارسال خواهد شد. مکان وقف با کریسمس در ارتباط است: Frankenmuth. این خانه برونر ، بزرگترین فروشگاه کریسمس در جهان است و شهری با ریشه باواریا است که فعالیتهای زیادی در رابطه با تعطیلات دارد.


لطفاً برای جزئیات مراسم تقدیم تمبر مجازی به آدرس usps.com/Holidays مراجعه کنید.زمینه:

تصویرگر Kirsten Ulve از یک پالت سنتی قرمز ، سبز و سفید استفاده کرد و عشق او به کریسمس ، زیور آلات پرنعمت و هنرهای محلی اسکاندیناوی را برای ایجاد تصاویر دیجیتالی منحصر به فرد از چهار شمایل تعطیلات هدایت کرد: یک گوزن شمالی با شاخ گوزن. زینتی که با کمان گره خورده و آماده آویز شدن است. درختی که بالای آن یک ستاره قرار دارد. و یک جوراب ساق بلند که یک خرس عروسکی و یک شاخه قلاده را در دست دارد. “Forever” و “USA” در امتداد لبه تمبر ظاهر می شوند. مدیر هنری آنتونیو آلکالا طراح تمبر بود.

پیش سفارش های Holiday Delights را می توانید بصورت آنلاین در usps.com و از طریق تلفن 800-STAMP24 (800-782-6724) قرار دهید.

سرویس پستی هیچ دلار مالیاتی برای هزینه های عملیاتی دریافت نمی کند و برای تأمین هزینه های عملیات خود به فروش پست ، محصولات و خدمات متکی است.

لطفا توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای خدمات پستی ایالات متحده ، از جمله فیلم و عکس صوتی و عکس با کیفیت پخش ، از اینجا بازدید کنید اتاق خبر USPS. ما را دنبال در توییتر، اینستاگرام، Pinterest و LinkedIn. مشترک شدن در کانال یوتیوب USPS، مثل ما در فیس بوک و از ما لذت ببرید وبلاگ ارسال های پستی. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com.

مخاطب: کیم فروم
[email protected]
usps.com/news

منبع خدمات پستی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.usps.com