G-Shock از ساعت مچی جدید GRAVITYMASTER برای متخصصان هواپیمایی رونمایی کرد

GRB200 جدید عملکردهای اساسی و تمام دقت و عملکرد لازم برای پرواز را در خود جای داده است. ساختار محافظ هسته کربن آن از یک ماژول با یک مورد رزینی تقویت شده با الیاف کربن محافظت می کند. علاوه بر این ، این مدل از یک طراحی دکمه کاملاً جدید و منحصر به فرد با دکمه های بزرگ تنظیم شده در زوایا و اشکال مختلف که به گونه ای مرتب شده اند که شبیه میله کنترل جت جنگنده با محافظ های دکمه ای قدرتمند است ، برای جلوگیری از خطاهای عملکرد هنگام پوشیدن دستکش ، بهره می برد.

GRB200 از بهترین ویژگی های G-SHOCK برخوردار است ، از جمله یک Bezel-insert Carbon که با ساختاری سه لایه طراحی شده است تا از حداکثر قدرت و توانایی مقاومت در برابر شرایط سخت خلبانان به صورت روزانه برخوردار باشد. لایه بالایی نیمه شفاف است تا ساختار کربن داخل آن مشخص شود.

GRB200 همراه با تعدادی از ویژگی های فن آوری ، عملکردهای تاکتیکی را برای تمام سطح علاقه مندان به هواپیما ارائه می دهد. وقتی با بلوتوث همگام سازی می شود®تلفن هوشمند متصل ، از طریق برنامه متصل G-SHOCK ، GRB200 عملکرد Mission Log را ارائه می دهد که نقاط ارتفاع را از ساعت و نقاط GPS را از تلفن ضبط می کند. نمایشگر مصرف کالری داده ها را از شمارنده گام محاسبه می کند و اندازه گیری ارتفاع را در نظر می گیرد. نشانگر موقعیت مکانی مکان فعلی را در برنامه ضبط می کند و ساعت با اشاره به مکان با عقربه دوم و نشان دادن فاصله روی صفحه LCD به عنوان یک دستگاه عقبگرد عمل می کند. ساعت از طریق اتصال بلوتوث به طور خودکار زمان را تنظیم می کند و دارای عملکرد تلفن یاب است. حالت منو در صفحه نمایش LCD نیز قابل تنظیم است. همه این ویژگی ها در برنامه تلفن هوشمند G-SHOCK Connected قابل دسترسی و مشاهده هستند.

GRB200 با ویژگی های به روز شده مانند قابلیت اصلاح خودکار قطب نما ، دوام باتری دو ساله و فناوری Quad Sensor که شامل قطب نما ، دماسنج ، ارتفاع سنج / فشارسنج و ردیاب گام است ، استفاده از آن را برای خلبانان در هر شرایطی آسان و قابل اطمینان می کند.

به عنوان بخشی از این نسخه ، G-SHOCK از صفحه فرود منحصر به فرد خود استفاده کرده است که مصرف کنندگان را از طریق این ویژگی ها در اختیار شما قرار می دهد که می توانید در اینجا مشاهده کنید.

جدیدترین نسخه اضافه شده به مجموعه GRAVITYMASTER با فناوری استاندارد اضافی G-SHOCK مانند:

 • مقاومت در برابر آب 200M
 • مقاومت در برابر ضربه
 • مقاومت در برابر لرزش
 • دو چراغ فوق العاده LED
 • دستان و نشانگرهای نورانی Neo-Brite
 • زمان جهانی (38 منطقه زمانی / 38 شهر + UTC)
 • طلوع و غروب خورشید داده ها
 • 100/1هفتم ثانیه کرونومتر (24 ساعته)
 • تایمر شمارش معکوس
 • 5 زنگ هشدار چند منظوره
 • ساعت 12/24 قالب های زمانی
 • تقویم کامل خودکار

GRB200 با قیمت خرده فروشی 350 دلار و برای خرید در ماه سپتامبر در خرده فروشان G-SHOCK ، فروشگاه S-G GOCK و gshock.com در دسترس خواهد بود.

* علامت و نشان کلمه Bluetooth® علائم تجاری ثبت شده متعلق به Bluetooth SIG ، شرکت است و استفاده از این علائم توسط Casio Computer Co.، Ltd. تحت لیسانس است.

درباره G-SHOCK
ساعت G-SHOCK مقاوم در برابر ضربه CASIO مترادف با سختی است که از رویای سازنده آقای Ibe مبنی بر “ایجاد ساعتی که هرگز خراب نمی شود” متولد شده است. بیش از 200 نمونه دست ساز ایجاد و برای نابودی آزمایش شد تا اینکه سرانجام در سال 1983 اولین G-SHOCK نمادین در خیابان های ژاپن و شروع به تثبیت خود به عنوان “سخت ترین ساعت مچی همه زمان ها” کرد. هر ساعت 7 عنصر را در بر می گیرد. مقاومت در برابر شوک الکتریکی ، مقاومت در برابر گرانش ، مقاومت در برابر درجه حرارت پایین ، مقاومت در برابر لرزش ، مقاومت در برابر آب ، مقاومت در برابر ضربه و مقاومت. ساعت مجهز به نوآوری ها و فناوری های کاسیو است تا از شوک مستقیم آن جلوگیری کند. این شامل اجزای داخلی محافظت شده با یورتان و ماژول های زمان سنج معلق در داخل ساختار ساعت است. از زمان راه اندازی آن ، G-SHOCK همچنان به تکامل خود ادامه می دهد و همچنان از مانترا آقای Ibe حمایت می کند “هرگز ، هرگز تسلیم نشو”. www.gshock.com

در باره کاسیو آمریکا، شرکت
کاسیو آمریکا، شرکت ، دوور ، N.J.، شرکت تابعه شرکت Casio Computer Co. ، Ltd. است ، توکیو ژاپن، یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت الکترونیک مصرفی و راه حل های تجهیزات تجاری. تاسیس شده در سال 1957 ، کاسیو آمریکا، شرکت ماشین حساب ، صفحه کلید ، دستگاه های ارائه دهنده تلفن همراه ، چاپگرهای عنوان و برچسب دیسک ، ساعت ، صندوق های پول و سایر محصولات الکترونیکی مصرفی را به بازار عرضه می کند. کاسیو تلاش کرده است تا با معرفی محصولات نوآورانه و تخیلی ، عقاید سازمانی خود را در زمینه “خلاقیت و مشارکت” تحقق بخشد. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.casio.com/home

برای س Mالات رسانه تماس بگیرید:
راشل شاندرلر / جاناتان مول
M&C Saatchi Sport & سرگرمی نیویورک
[email protected]
[email protected]

از وندر شانز شکایت کنید / صوفیا ایزوریتا
کاسیو آمریکا، INC
(973) 361-5400
[email protected]
[email protected]

منبع کاسیو آمریکا، شرکت

لینک های مربوطه

www.casio.com