Geospark Analytics انتخاب شده توسط USTRANSCOM برای ارائه آگاهی از وضعیت جهانی و مدل سازی سفارشی برای حل سخت ترین مشکلات آن

هرندون ، وا، 22 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Geospark Analytics ، رهبر کلاس جهانی در توسعه راه حل های کاربردی هوش مصنوعی (AI) برای ارزیابی تهدید و ریسک جهانی ، از طرف فرماندهی حمل و نقل ایالات متحده (USTRANSCOM) به منظور استفاده از پلت فرم Hyperion این شرکت ، قراردادی به وی اعطا شد. تحلیلگران و اپراتورها را با آگاهی موقعیتی جامع و پیش بینی هوش مصنوعی از خطرات در سطح جهانی فعال کنید. همانطور که سیستم در حال ارزیابی و تجزیه و تحلیل حجم زیادی از داده ها در زمان واقعی نزدیک است ، کاربران با ابزارهایی برای شناسایی ناهنجاری ها ، افزایش فعالیت های مربوطه و پیگیری تغییرات پایداری جهت گیری کاربران به سمت مناطق بالقوه مورد نظر مسلح خواهند شد. همچنین تجزیه و تحلیل های Geospark در حال ساخت نوع جدیدی از مدل سفارشی برای فرمان برای تعیین کمی شبکه پیچیده ای از روابط ژئوپلیتیکی برای استفاده در داخل سیستم عامل هستند. این دومین دستور وظیفه است که به مدت 5 سال در این شرکت اعطا شده است ، 95،000،000 دلار، نیروی فضایی قرارداد تحویل نامحدود / مقدار نامحدود گسترده برای دولت ایالات متحده را حمایت کرد.

رئیس Geospark Analytics گفت: “این دانشمندان با همکاری متخصصان دامنه USTRANSCOM برای رسیدگی به نیازهای منحصر به فرد مشتری ، توسعه یافته اند و رویدادهای مورد علاقه را قرار داده و آنها را در چارچوبی قرار می دهند که تجزیه و تحلیل کمی و کیفی تأثیر آنها را امکان پذیر می کند.” افسر علوم داده مت مک نایت. مک کایت افزود ، “پلت فرم گسترده پردازش داده های Geospark Analytics قادر است اطلاعاتی را که ما در حال حاضر از میلیون ها منبع استخراج کرده ایم ، بگیرد و در چارچوب های خاص مشتری قرار دهد. این امر باعث می شود تا با یادآوری کارآمدتر و کارآمدتر تحلیلگران ، قدرت یادگیری ماشین کار کند. جنبه های تخصصی مشاغل آنها که راه حلهای کلی نمی توانند از آنها پشتیبانی کنند رویدادها ، نقاط مهم ، و نبض مدلهای پایداری با یک مدل مأموریت منحصر به فرد USTRANSCOM ، همه توانایی فرماندهی برای آماده بودن در آینده را تضمین می کند! ”

درباره تجزیه و تحلیل Geospark

Geospark Analytics در سال تاسیس شد جولای 2017 برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری سریعتر با شناسایی و پیش بینی وقایع نوظهور در a جهانی مقیاس برای کاهش خطر ، شناسایی تهدیدات ، افزایش چشمگیر نشانه ها و هشدارها ، و ارائه قابلیت های تجزیه و تحلیل پیش بینی. علاوه بر مدل سازی رویداد اساسی که شامل بهداشت ، ایمنی سفر ، حمل و نقل ، فاجعه ، جرم ، درگیری ، ناآرامی ، داده های تروریسم و تشخیص ، موتور AI Hyperion به طور مداوم تأثیرات رویدادها را بر ثبات هر کشور ، 1000+ شهر و تقریبا 8000 منطقه تحت پوشش کل کره زمین ارزیابی می کند. تجزیه و تحلیل Geospark همچنین مدل سازی سفارشی را برای نیازهای خاص مشتری ویژه انجام می دهد. اطلاعات بیشتر را می توان در http: // www.geospark.io یافت.

SOURCE Geospark Analytics

لینک های مربوطه

http://www.geospark.io