Getvisibility با ارائه قابلیت های کشف و طبقه بندی داده های مبتنی بر هوش مصنوعی ، پلت فرم Focus جدید را برای پشتیبانی از پایگاه صنعتی دفاعی ایالات متحده راه اندازی می کند.

نیویورک، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – قابلیت مشاهده شرکت طبقه بندی داده های هوش مصنوعی پلت فرم تمرکز خود را برای کمک به پایگاه صنعتی دفاع (DIB) برای مدیریت داده های CUI خود معرفی می کند. این بستر به سازمان ها کمک می کند تا به طور موثری نشان دهند که هنگام انجام داده های CUI اقدامات احتیاطی مناسبی را انجام می دهند.

محصول جدید Getvisibility به سازمان ها کمک می کند تا انواع داده های غیر ساختار یافته و سیستم های ابری ، پیش فرض و قدیمی را کشف و طبقه بندی کنند تا به طور خودکار از جنبه ها یا مقررات از جمله CMMC ، DFARS ، NIST و ITARS پیروی کنند.

راه حل جدید Getvisibility با دستگاه های کارمند ادغام می شود تا اطمینان حاصل شود که همه داده ها به درستی ضبط شده اند. این فناوری با استفاده از هوش مصنوعی پیشرفته و یک موتور قدرتمند یادگیری ماشین در مقیاس تولید می شود. سفارشی سازی محصول برای زنجیره تامین DOD و CMMC کشف و طبقه بندی هوشمندانه را امکان پذیر می کند و کارهای پیچیده دستی را حذف می کند.

به منظور حفظ یک برنامه موثر برای حفظ حریم خصوصی داده ها ، امنیت و اعتماد ، سازمان ها ابتدا باید داده هایی را که در اختیار دارند و نحوه پردازش آنها را بشناسند. این داده ها اغلب در ترکیبی از سیستم های ابری ، پیش فرض و قدیمی قرار دارند که کشف و طبقه بندی این داده ها را به یک کار پیچیده تبدیل می کند. اکنون بسیاری از کارگران به دلیل COVID19 و کار با داده های CUI به صورت روزانه از راه دور کار می کنند.

“داده های CUI را می توان در انواع مختلف قالب ها و سیستم ها در داخل یک سازمان ذخیره کرد. با معرفی CMMC ضروری است که سازمان های موجود در زنجیره تامین DOD در موقعیتی قرار گیرند که بلوغ امنیتی را نشان دهند. به اندازه کافی خوب ، نمی توان از آن محافظت کرد که ممکن است مشکلی برای دستیابی به انطباق با CMMC ، DFARS ، ITARS ، NIST و سایر چارچوب ها ایجاد کند ، “گفت: مدیر عامل شرکت Mark Brosnan Getvisibility” پلت فرم Getvisibility با استفاده از هوش مصنوعی زنجیره تامین DOD را با یک ابزار قدرتمند برای کشف و طبقه بندی تمام داده های CUI در مشاغل خود. مشتریان ما می توانند نه تنها درک کنند که خطرات CUI آنها کجاست بلکه می توانند آنها را حل کنند. “

درباره Getvisibility

فناوری Getvisibility برنامه های حاکم بر داده ، امنیت و حریم خصوصی را تأمین می کند. سازمانهای پیشرو جهانی از Getvisibility برای ایجاد برنامه های یکپارچه ریسک حاکمیت و انطباق استفاده می کنند.

پیشنهادات ما شامل موارد زیر است:

بستر Getvisibility توسط هوش مصنوعی طراحی شده است.

  • تمرکز قابلیت مشاهده برای فروشگاه های داده.
  • هم افزایی Getvisibility برای داده ها در نقطه انتهایی
  • Getvisibility CUI Manager برای CMMC

منبع قابل مشاهده