Grand Ranch تگزاس متعهد شده است که کمک های مالی Camp Camp را با هدف جمع آوری 100000 دلار تطبیق دهد.

مالسبی می نویسد: “ما بیشتر از هر زمان دیگری زندگی را لمس می کنیم ، و از تیم خود که با اشتیاق و خستگی ناپذیر در حال کار است سپاسگزاریم. متناوباً ، درآمد ما رو به زحمت افتاده است. همانطور که می دانید ، ما این کار را با حمایت مالی افرادی که مستقیماً کمک مالی می کنند و شرکتهایی که از طرف ما جمع آوری کمکهای مالی مختلفی انجام می دهند. این جمع کنندگان سرمایه تقریباً 100٪ تعطیل شده اند. برای رعایت اختصار ، من تعقیب می کنم و اعلام می کنم که به کمک شما نیاز دارم. “

پاسخ Sumner به Maulsby پس از به اشتراک گذاشتن این ایمیل با تیم خود ، “Grand Grand Ranch Texas می خواهد کمک کند” بود. با کمک مایکل بری، آنها درخواست کمک مالی و گسترش می کنند.

Grand Ranch تگزاس یک صفحه جمع آوری کمک مالی ایجاد کرده و متعهد شده است که کمک های مالی شما را مطابقت دهد ، حداکثر تا 50000 دلار، با هدف ترکیبی از پرورش 100000 دلار. آنها برای تحقق این قول از شما کمک می گیرند. برای اهدا ، به https://txgrandranch.com/camp-hope/ بروید.

“بیایید همیشه به یاد داشته باشیم ، آزادی رایگان نیست! کمپ امید بیش از هر زمان دیگر به حمایت ما نیاز دارد.” التماس Sumner.

برای اطلاعات بیشتر به https://www.txgrandranch.com/ مراجعه کنید یا با شماره تلفن (888) 473-5175 تماس بگیرید.

اطلاعات تماس:
شرکت های Patten
بازدید: TexasGrandRanch.com
تلفن: (888) 473-5175
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Texas Grand Ranch

لینک های مربوطه

https://txgrandranch.com