Holdings Bitauto Limited برای برگزاری مجمع عمومی فوق العاده سهامداران

پکن، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Bitauto Holdings Limited (“بیتاوتو” یا “شرکت”) (NYSE: BITA) ، پیشرو در ارائه خدمات محتوای اینترنتی و خدمات بازاریابی و خدمات معاملات برای چین صنعت خودرو ، امروز اعلام کرد که یک جلسه عمومی فوق العاده سهامداران (“EGM”) را برگزار کرده است ، 23 اکتبر 2020 در 10:00. (به وقت استاندارد چین) ، در مرکز JingAn Kerry ، برج II ، طبقه 46 ، جاده 1539 نانجینگ غربی ، شانگهای 200040 ، چین، برای بررسی و رأی دادن ، از جمله موارد دیگر ، پیشنهاد تأیید و تصویب توافقنامه و برنامه ادغام قبلی اعلام شده (“قرارداد ادغام”) ، به تاریخ 12 ژوئن 2020، در میان این شرکت ، Yiche Holding Limited (“والدین”) و Yiche Mergersub Limited ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به والدین (“Merger Sub”) ، طرح ادغام مورد نیاز برای ثبت در ثبت شرکت های شرکت جزایر کیمن (“طرح ادغام”) و معاملات مورد نظر از جمله ادغام.

طبق توافق نامه ادغام و برنامه ادغام ، در زمان موثر ادغام ، Merger Sub با هم در شرکت ادغام می شود و وجود آن را متوقف می کند ، در حالی که این شرکت به عنوان یک شرکت باقیمانده شناخته می شود و یک شرکت فرعی کاملاً متعلق به مادر محسوب می شود. در صورت اتمام ، این ادغام منجر به تبدیل شدن شرکت به یک شرکت خصوصی و سهام سپرده گذاری آمریکایی آن می شود (هر یک نماینده یک سهم عادی کلاس A ، ارزش اسمی است) 0.00004 دلار آمریکا به ازای هر سهم) (“ADS”) دیگر در بورس اوراق بهادار نیویورک یا هر بورس اوراق بهادار دیگر لیست نمی شود و معامله نمی شود و برنامه ADS شرکت خاتمه می یابد. علاوه بر این ، ADS های شرکت و سهام عادی کلاس A که توسط ADS نشان داده می شوند ، پس از پایان ادغام ، تحت بخش 12 قانون بورس اوراق بهادار از سال 1934 ثبت می شوند.

هیئت مدیره شرکت (“هیئت مدیره”) ، با توصیه به اتفاق آرا کمیته ای از مدیران مستقل که توسط هیئت مدیره تأسیس شده است ، اجرای ، تحویل و عملکرد توافق نامه ادغام ، طرح ادغام و پایان دوره معاملات مورد نظر ، از جمله ادغام ، و به سهامداران و دارندگان ADS شرکت پیشنهاد می کند ، از جمله موارد دیگر ، پیشنهاد مجوز و تأیید اجرای ، تحویل و عملکرد توافق نامه ادغام ، طرح ادغام و پایان معاملات مورد نظر ، از جمله ادغام.

سهامداران ثبت در پایان کار در جزایر کیمن بر 9 اکتبر 2020 حق شرکت و رای گیری در EGM و هرگونه تعویق آن را خواهد داشت. دارندگان ADS از زمان نزدیک به تجارت در شهر نیویورک بر 21 سپتامبر 2020 این حق را خواهد داشت که به Citibank ، N.A. ، سپرده گذار ADS ، دستور دهد که سهام عادی کلاس A را که توسط ADS در EGM نشان داده می شود ، رأی دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد EGM و قرارداد ادغام را می توان در بیانیه معامله در جدول 13E-3 و بیانیه قطعی پروکسی ضمیمه شده به عنوان نمایشگاه (a) – (1) آن ، به عنوان اصلاح شده ، ارائه شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ( “SEC”) ، که می تواند همراه با سایر پرونده های حاوی اطلاعات مربوط به شرکت ، ادغام پیشنهادی و موارد مربوطه ، بدون پرداخت هزینه از وب سایت SEC تهیه شود www.sec.gov. درخواست نسخه های اضافی بیانیه پروکسی قطعی باید به Innisfree M&A Incorporated ، وکیل پروکسی شرکت ، در + 1-888-750-5834 + (بدون پرداخت رایگان در ایالات متحده) یا + 1-412-232-3651 + (خارج ایالات متحده)

سهامداران و دارندگان تبلیغات باید به دقت و در کل آنها این مواد و سایر مواد را که با استفاده از آنها نصب شده و یا به SEC منتقل می شوند ، بخوانند ، زیرا آنها می توانند به عنوان اطلاعاتی از جمله ترکیبات و مMPلفه های موجود در ترکیب بندی استفاده کنند.

طبق مقررات SEC ، شرکت و برخی از مدیران و افسران اجرایی آن می توانند “مشارکت کننده” در درخواست وکالت از سهامداران با توجه به ادغام پیشنهادی باشند. اطلاعات مربوط به اشخاصی که ممکن است “مشارکت کننده” در درخواست پروکسی محسوب شوند ، در بیانیه معاملات جدول 13E-3 مربوط به ادغام پیشنهادی و بیانیه قطعی پروکسی پیوست شده در آن آورده شده است. اطلاعات بیشتر در مورد اشخاصی که ممکن است شرکت کننده تلقی شوند ، از جمله منافع مستقیم یا غیرمستقیم آنها ، نیز در بیانیه قطعی پروکسی آورده شده است.

این اطلاعیه فقط برای اطلاع رسانی است و به منزله پیشنهادی برای خرید یا درخواست پیشنهادی برای فروش هرگونه اوراق بهادار یا تقاضای هرگونه وکالت ، رأی یا تأیید در رابطه با معامله پیشنهادی یا سایر موارد نیست و همچنین جایگزین نخواهد بود. برای هرگونه اظهارات پروکسی یا سایر پرونده هایی که با SEC ساخته شده یا می شود.

بیانیه بندر امن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره هایی است که بیانگر نظرات ، انتظارات ، اعتقادات ، برنامه ها ، اهداف ، مفروضات یا پیش بینی های شرکت در مورد رویدادهای آینده یا نتایج آینده است و بنابراین “اظهارنظرهای آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دعوی در دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 (“قانون”). این عبارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اگر” ، “اراده” ، “انتظار” و جملات مشابه شناسایی کرد. اظهارات رو به جلو شامل خطرات ذاتی ، عدم قطعیت و فرضیات است. خطرات ، عدم قطعیت ها و مفروضات عبارتند از: عدم اطمینان در مورد نحوه رای گیری سهامداران شرکت در جلسه سهامداران. امکان ارائه پیشنهادات رقابتی ؛ احتمال عدم تأمین مالی امکان عدم رضایت یا لغو شرایط بسته شدن معاملات مختلف ؛ و سایر خطرات و عدم اطمینان در اسناد ثبت شده توسط SEC توسط شرکت ، و همچنین بیانیه معامله برنامه 13E-3 و بیانیه پروکسی ثبت شده توسط شرکت ، مورد بحث قرار گرفته است. این بیانیه های آینده نگر انتظارات شرکت را از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی منعکس می کند. شما نباید به این گفته های آینده نگر به عنوان پیش بینی وقایع آینده اعتماد کنید. این شرکت هیچ تعهدی را در مورد بروزرسانی هرگونه اظهارنظر آینده نگر متعهد نمی شود ، مگر در مواردی كه طبق قانون قابل اجرا است.

درباره Bitauto Holdings Limited

Bitauto Holdings Limited (NYSE: BITA) پیشرو در ارائه خدمات محتوای اینترنتی و خدمات بازاریابی و خدمات معاملات برای چین صنعت خودرو. تجارت بیتاوتو از سه بخش تشکیل شده است: تجارت و تبلیغات اشتراکی ، تجارت خدمات معاملات و راه حل های بازاریابی دیجیتال.

تجارت و اشتراک اشتراکی بیتاوتو خدمات تبلیغاتی متنوعی را از طریق وب سایت bitauto.com و برنامه های تلفن همراه متناظر به خودروسازان ارائه می دهد که به روزترین قیمت گذاری خودرو و اطلاعات تبلیغاتی ، مشخصات ، بررسی ها و بازخورد مصرف کنندگان را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. بیتاوتو همچنین تبلیغات و خدمات آنلاین متمرکز بر معاملات را برای فعالیت های تبلیغاتی به شرکای تجاری خود ، از جمله خودروسازان ، فروشندگان خودرو ، شرکای مالی خودرو و شرکت های بیمه ارائه می دهد. بیتاوتو خدمات اشتراک را از طریق پلت فرم SaaS خود ارائه می دهد ، که راه حل های بازاریابی دیجیتال یکپارچه مبتنی بر وب و تلفن همراه را به نمایندگی های فروش اتومبیل جدید در چین. پلت فرم SaaS مشترکین فروشنده خودرو را قادر می سازد تا نمایشگاه های آنلاین خود را ایجاد کنند ، لیست قیمت گذاری و اطلاعات تبلیغاتی را ارائه دهند ، اطلاعات تماس با فروشنده خودرو را ارائه دهند ، تبلیغات را انجام دهند و روابط مشتریان را مدیریت کنند تا به آنها کمک کند تا به مجموعه گسترده ای از مشتریان خرید فکر برسند و به طور موثر خودروهای خود را به بازار مصرف کنندگان آنلاین.

تجارت خدمات معاملات بیتاوتو در درجه اول توسط شرکت تابعه کنترل شده آن ، Yixin Group Limited (SEHK: 2858) ، یک پلت فرم معاملات آنلاین مالی مالی خودرو در چین، که خدمات بستر معاملات و همچنین خدمات تأمین مالی خودکار را ارائه می دهد.

تجارت راه حل های بازاریابی دیجیتال بیتاوتو راه حل های یک مرحله ای بازاریابی دیجیتال از جمله ایجاد و نگهداری وب سایت ، روابط عمومی آنلاین ، کمپین های بازاریابی آنلاین ، خدمات نمایندگی تبلیغات ، برنامه های بزرگ داده و ایجاد تصاویر دیجیتال را به خودروسازان ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به آدرس ir.bitauto.com مراجعه کنید.

برای سوالات مربوط به سرمایه گذاران و رسانه ها ، لطفا با ما تماس بگیرید:

سوکی لی
Holdings Bitauto Limited
تلفن: + 86-10-6849-2145
[email protected]

فیلیپ لیسیو
گروه پا
تلفن: + 95-1010-8429-86-10
[email protected]

منبع Bitauto Holdings Limited

لینک های مربوطه

http://ir.bitauto.com