Hurtigruten با پیشنهاد جدید و منحصر به فرد از مشاوران سفر پشتیبانی می کند

وی گفت: “ما به طور مداوم به دنبال راه هایی برای حمایت و تشویق جامعه مشاوران سفر خود از طریق پیشنهادهای جدید مهیج برای مشتریانشان هستیم.” جان داونی، رئیس Hurtigruten Americas. “این انگیزه خرید یک ، یک و نیم نصف تخفیف برای برخی از دورترین و مطلوب ترین مقاصدی که مسافران می توانند در سال های 2021 و 2022 تجربه کنند اعمال می شود.”

این که آیا در حال کاوش در مرزهای وحشی و دور افتاده آلاسکا است ، ماجراجویی را تا انتهای زمین در بیابان جادویی و منجمد آغاز می کند جنوبگان، یا برخورد با طبیعت خیره کننده و زیبایی دلربا نروژ، مشاوران سفر می توانند به مشتریان کمک کنند تا در ماجراجویی بعدی خود در زندگی صرفه جویی کنند. مشاوران سفر می توانند این پیشنهاد BOGOHO را از طریق تازه توسعه یافته رزرو کنند پورتال نمایندگی Hurtigruten.

به لطف سیاست لغو کتاب با اعتماد به نفس Hurtigruten ، مسافران می توانند برای رزرو در آینده مطمئن باشند. سفرهای رزرو شده توسط 31 اکتبر 2020 ممکن است به هر دلیلی در آینده با بازپرداخت کامل – از جمله ودیعه – ظرف 14 روز پس از لغو لغو شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهاد BOGOHO Hurtigruten ، مشاوران سفر می توانند دارایی های تجاری را از طریق پورتال نمایندگی Hurtigruten https://agentportal.hurtigruten.com/marketing بارگیری کنند یا با شماره های 1-888-317-6320 ایالات متحده و 1-866-999-2934 با Hurtigruten تماس بگیرند کانادا.

درباره Hurtigruten
Hurtigruten رهبر جهان در سفرهای اکتشافی است. آنها به عنوان بزرگترین اپراتور سفر دریایی در آبهای قطبی و با داشتن 126 سال دانش فنی ، تجربه های همهجانبه ای را به بکرترین و دورترین مقصد جهان از جمله ارائه می دهند جنوبگان، آلاسکا، قطب شمال کانادا و پاساژ شمال غربی ، گرینلند، ایسلند، نروژ، سوالبارد، و بیشتر. ناوگان Hurtigruten از 14 کشتی اعزامی تشکیل شده است که به طور سفارشی برای سفرهای ماجراجویی ساخته شده اند. علاوه بر این ، دو کشتی پیشگام جدید تحویل داده خواهد شد: MS Fridtjof Nansen در سال 2020 و دومین ساخته جدید در سال 2021. این کشتی ها پیشرفته ترین و سازگار با محیط زیست برای کشتی های دریایی و همچنین اولین سفر دریایی هیبریدی با انرژی الکتریکی در جهان هستند. کشتی ها ، پس از راه اندازی MS Roald Amundsen در سال 2019. Hurtigruten یک رهبر صنعت در پایداری است ، با تعهد عمیق به بهبود محیط های دریایی که آنها خانه خود می نامند.

منبع Hurtigruten

لینک های مربوطه

www.hurtigruten.com