IC های حسگر دمای آنالوگ ضروری Maxim Integred اندازه گیری دقیق را برای فعال کردن محافظت قوی برای کالاها و تجهیزات ارائه می دهند

MAX31889: دقت ، قدرت کم و سادگی در طراحی اهداف اساسی برای طراحان زنجیره های سرد دارویی ، مانیتورهای پزشکی و کاربردهای اتوماسیون صنعتی است. واریانس های کمی در حدود 2 درجه سانتیگراد می توانند با محدود کردن توانایی تولید کننده در ارائه محصولات با کیفیت ، بر محصولات و فرایندها تأثیر منفی بگذارند و در نتیجه خط اصلی را مختل کنند. MAX31889 بالاترین دقت صنعت در کمترین میزان مصرف برق را تضمین می کند و از دارایی مشتری محافظت می کند. ارائه MAX31889 اندازه گیری دقیق دقت 0.25 C درجه سانتیگراد در یک محدوده دمایی وسیع ، دمای محصول دارویی زنجیره سرد را با کسری از هزینه RTDs و با 35 درصد توان مصرف شده توسط راه حل های رقابتی اندازه گیری می کند. MAX31889 در یک بسته 6 پین μDFN عرضه می شود.

MAX31825: فرایندها و برنامه های حساس اغلب به اندازه گیری دما و محافظت از فرایندها ، دارایی ها و تجهیزات در برابر تغییرات غیرقابل قبول ، به چندین دستگاه در یک سیستم محدود فضا نیاز دارند. راه حل های رقابتی توانایی اتصال حداکثر هشت دستگاه را فراهم می کند و به سیم اضافی برای برق نیاز دارد. MAX31825 با اجازه دادن به 64 دستگاه ، همه با همان اتوبوس 1 سیم مجهز به انگلی و با دقت 1 درجه سانتیگراد ، از پیچیدگی طراحی و سیم کشی می کاهد. هر دستگاه دارای یک کد منحصر به فرد است که می تواند به صورت اختیاری با آدرس مکان ، ساده سازی طراحی سیستم ، برنامه ریزی شود. تطبیق پذیری 1 سیم با تحویل 8 برابر سیم کشی لازم در مقایسه با راه حل های رقابتی دو یا سه سیمه ، قدرت سیستم را بهبود می بخشد. MAX31825 که از نوع WLP با 6 دست انداز است ، از عمر باتری بیشتری نیز پشتیبانی می کند و با جریان کم آماده به کار 2.5 μA ، زمان کارکرد را افزایش می دهد که برای دستگاه های مصرفی و اتوماسیون کارخانه ایده آل است.

تفسیر

  • کالین بامدن ، تحلیلگر اصلی در Semicast Research ، گفت: “این محصولات ضروری آنالوگ توسط Maxim Integrated ، تولیدکنندگان را قادر می سازد تا عملکرد و زنجیره تامین خود را با اطمینان بیشتر ، به اطمینان از کیفیت مشتریان و صرفه جویی در خط تولید آنها کمک کنند.”
  • دیوید اندین ، ​​مدیر اجرایی برای گروه محصولات اصلی در Maxim Integrated.

در دسترس بودن و قیمت گذاری

  • MAX31889 در وب سایت ماکسیم مجتمع برای موجود است 1.65 دلار (1000 بالا ، FOB ایالات متحده ) از توزیع کنندگان مجاز نیز موجود است
  • MAX31825 در وب سایت ماکسیم مجتمع برای موجود است 1.55 دلار (1000 بالا ، FOB ایالات متحده آمریکا) از توزیع کنندگان مجاز نیز موجود است
  • MAX31889EVSYS # کیت ارزیابی برای موجود است 56 دلار
  • MAX31825EVSYS1 # کیت ارزیابی با قیمت 56 دلار در دسترس است

محصولات ضروری آنالوگ ماکسیم یکپارچه
نمونه کارها ضروری آنالوگ Maxim Integrated از IC های آنالوگ با عملکرد بالا و تک کاره ، صنعت را در ارائه توابع اصلی آنالوگ از توان کارآمد ، اندازه گیری دقیق ، اتصال قابل اعتماد و محافظت قوی هدایت می کند. این مدارهای مجتمع Essential Analog کم مصرف ، دقیق و با کارایی بالا ، محصولات ابتکاری را ارائه می دهند که نسل بعدی برنامه های پوشیدنی ، بی سیم و پیشرفته را تحریک می کنند. علاوه بر این ، یک برنامه جدید تلفن همراه Essential Analog امکان تحقیق سریع و آسان در مورد IC های آنالوگ ، سفارش قطعات ، دریافت اخبار محصولات و موارد دیگر را فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به http://bit.ly/Maxim_Essential_Analog_Mobile_App مراجعه کنید.

تمام علائم تجاری متعلق به صاحبان مربوطه می باشند.

درباره ماکسیم یکپارچه
ماکسیم یکپارچه محصولات و فناوری های آنالوگ و سیگنال مخلوط و نوآورانه ای را ایجاد می کند تا سیستم ها را با امنیت بیشتر و افزایش بازده انرژی ، کوچکتر و هوشمندتر کند. ما در حال ایجاد نوآوری در زمینه طراحی برای مشتریان خودرو ، صنعتی ، مراقبت های بهداشتی ، مصرف کننده تلفن همراه و مشتریان مرکز داده ابری هستیم تا راه حل های پیشرو در صنعت را ارائه دهند که به تغییر جهان کمک می کند. در https://www.maximinterated.com بیشتر بیاموزید.

مخاطب:

فردا میلان
408-601-5429
[email protected]

SOURCE Maxim Integrated Products، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.maximinterated.com