IGEN تأمین مالی سهام درازمدت همراه با به روزرسانی مدیر عامل در ابتکارات کلیدی را تأمین می کند

دریاچه السینوره ، کالیفرنیا.، 25 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت شبکه های IGEN (OTCQB: IGEN) (CSE: IGN) ، یکی از مبتکران اصلی راه حل های خودرویی مبتنی بر ابر و اینترنت اشیا ((IoT) برای حفاظت و مدیریت دارایی های تلفن همراه ، امروز از اتمام موفقیت آمیز S1 ثبت سهام عادی و اطلاعیه اثربخشی دریافت شده از SEC از تاریخ 23 سپتامبر، 2020. تکمیل این نقاط عطف برای یک خط حقوقی تا حداکثر قابل اجرا است 25000000 دلار در طول سه سال آینده با نیازهای سرمایه IGEN با Crown Bridge Partners ، LLC ، قابل دسترسی است نیویورک شرکت با مسئولیت محدود و J.H.Darbie و Company Inc. ، به عنوان نماینده کارگزار و بانک سرمایه گذاری. در ازای شرایط مندرج در اعلامیه ثبت شده در این روزنامه ، فقط از نظر هیئت مدیره IGEN ، قرعه کشی از سهام Equity-Line انجام خواهد شد. 24 سپتامبر، 2020

مدیر عامل نیل جی چان اظهار داشت ، “این خط حقوق صاحبان سهام با شرایط مطلوب برای IGEN ، با اختیار در مورد زمان و قیمت سهام ، ساختار یافته است. این حداقل ریزترین و انعطاف پذیرترین مکانیسم برای افزایش سرمایه در بلند مدت است. ما اکنون سرمایه خوبی برای تأمین اعتبار خود داریم ابتکاراتی برای مصرف کنندگان خودرو و بازارهای ناوگان تجاری. همراه با افزایش کانال های فروش ما با نمایندگان فروش و شرکای کانال اصلی که شامل شرکت خدمات اتحادیه اعتباری میشیگان (MCULSC) و مدیران اجرایی ایالات متحده ، IGEN بیشتر در توسعه الگوریتم ها و سیستم عامل های رفتار راننده ما. ”

این شرکت در نیمه دوم سال 2020 شاهد فرصت های رشد است. علیرغم تداوم ویروس کرونا و تأثیرات آن بر اقتصاد ، فرصت های رشد درآمد شرکت همچنان در اختیار اتحادیه های اعتباری و کشورها قرار می گیرد. در حال حاضر شرکت تعهدات سفارش از هفت اتحادیه اعتباری منطقه ای را با هدف تأمین حداکثر 50 تا پایان سال تأمین کرده است. فضای کلان با کاهش امتیازات اعتباری و بودجه دولت فدرال نیاز مضاعفی را برای اتحادیه های اعتباری برای تأمین دارایی های خودرو در حالی که خدمات قانع کننده ای به عضویت اتحادیه اعتباری ارائه می دهند ایجاد کرده است. مدیران کانتی آمریکا کارآزمایی های تجاری را با سه شهرستان با میانگین جمعیت جمعیت شناسایی و تأیید کرده اند 1 میلیون مردم. همراه با قابلیت مدیریت ناوگان Medallion GPS PRO ، ویژگی های رفتار راننده IGEN آزمایش می شود و بر اساس معیارهای حسابرسی شهرستان برای بیمه وسایل نقلیه و دارایی های شهرستان اعمال می شود.

با راه اندازی IGEN’s Next-Generation Platform ، یک مارک تجاری مستقیم برای مصرف کننده در حال ایجاد و هدف گذاری منحصراً به عنوان یک پیشنهاد تجارت الکترونیکی است. خانواده ها قادر خواهند بود محصولات و خدمات IGEN را مستقیماً و با تأکید بر سهولت استفاده به صورت آنلاین خریداری کنند. ویژگی های آرامش خاطر برای خانواده ها و رانندگان نوجوان آنها شامل امتیازدهی جهانی عملکرد راننده توسط IGEN به عنوان یک سرویس استاندارد است. هدف اصلی برای اواخر سال 2020 و به موقع برای فصل تعطیلات است.

درباره شرکت IGEN Networks

شرکت IGEN Networks از طریق دسترسی مستقیم به سرویس های ابری Internet-of-Things (IoT) که شامل محافظت از وسایل نقلیه دزدیده شده ، هشدارهای در زمان واقعی و رفتار راننده است ، آرامش خاطر را برای مصرف کنندگان خودرو و خانواده های آنها فراهم می کند.

IGEN در هر دو یک شرکت کاملاً گزارش دهنده است کانادا و ایالات متحده. با نماد IGEN در OTCQB به صورت عمومی معامله می شود و با نماد IGN در CSE درج می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت www.igennetworks.net مراجعه کنید

اظهارات رو به جلو

این نسخه خبری ممکن است شامل بیانیه های آینده نگرانه یا اطلاعات آینده نگرانه به معنای قانون اصلاحیه دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده 1995 و قانون اوراق بهادار کانادا باشد. اصطلاحات و عبارات “هدف” ، “تعهد” ، “راهنمایی” ، “انتظار” ، “می خواهد” ، “اراده” ، “ادامه” ، “رانندگی” ، “معتقد است” ، “نشان می دهد” ، “نگاه به جلو” ، ” رشد “،” چشم انداز “،” پیش بینی ها “،” قصد “، و اصطلاحات و عبارات مشابه برای شناسایی این عبارات آینده نگر در نظر گرفته شده است. اظهارات رو به جلو براساس تخمین ها و فرضیاتی است که IGEN با توجه به تجربه و درک آن از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات آینده انتظار می رود و همچنین سایر عواملی که IGEN معتقد است در شرایط مناسب است ، از جمله محدود نیست اظهارات مربوط به نقدینگی سرمایه گذاری ، گزینه های تأمین مالی و اهداف بلند مدت شرکت ، شرایط عمومی اقتصادی ، انتظارات IGEN در مورد تجارت ، مشتری ، استراتژی و چشم اندازهای آن و اطمینان IGEN به تولید جریان نقدی مشاغل خود. عوامل زیادی می توانند باعث شوند نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای IGEN تفاوت معناداری با نتایج بیان شده یا ضمنی اظهارات آینده نگر داشته باشد ، از جمله ، بدون محدودیت: خطرات مربوط به رقابت ؛ اعتماد IGEN به پرسنل اصلی ؛ توانایی IGEN در حفظ و ارتقا برند خود ؛ و مشکلات پیش بینی نتایج مالی IGEN ، به ویژه در دوره های طولانی تر با توجه به تغییرات سریع فن آوری ، رقابت و چرخه های کوتاه عمر محصول که صنعت برنامه های تلفن همراه را مشخص می کند. این عوامل خطر و سایر فاکتورهای مربوط به IGEN که ممکن است باعث اختلاف نتایج واقعی شوند ، در عنوان “عوامل خطر” در پرونده های دوره ای IGEN با کمیسیون اوراق بهادار بریتیش کلمبیا و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (نسخه هایی از پرونده ها ممکن است این عوامل باید با دقت مورد بررسی قرار گیرند و خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر IGEN اعتماد بی سابقه ای داشته باشند. IGEN هیچ قصدی ندارد و هیچ تعهدی را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در هرگونه تعهد به عهده نمی گیرد. – اظهارنظر کردن ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، مگر مواردی که قانون الزام می کند.

مخاطب:
شرکت IGEN Networks
نیل جی چان
[email protected]
1 (855) 912-5378

منبع iGen Networks Corp.