IMEC در طول ماه ملی آگاهی از امنیت سایبری ، وبینارهای امنیت سایبری را برای پیمانکاران دفاعی تولید ایلینوی راه اندازی می کند

پوریا ، بیماری، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – پیمانکاران دفاعی کنونی و آینده در معرض خطر از دست دادن قراردادهای وزارت دفاع (وزارت دفاع) خود هستند. وزارت دفاع بر روی امنیت سایبری در سراسر زنجیره تأمین متمرکز است و تولیدکنندگان باید اقدامات ویژه ای را برای محافظت از اطلاعات دفاعی تحت پوشش (CDI) انجام دهند. به طور متوسط ​​، سازگاری کامل 6-10 ماه طول می کشد و زمان در حال اتمام است.

برای کمک به ایلینوی تولید کنندگان شرایط لازم برای دستیابی به انطباق کامل و همچنین عواقب عدم انطباق را درک می کنند ، IMEC برای ارائه 6 بخش با Alpine Security و دانشگاه اکتساب دفاع دفاع همکاری کرده است انعطاف پذیری امنیت سایبری برای پیمانکاران دفاعی سری وبینار. این مجموعه همزمان با ماه ملی امنیت سایبری است و فرصتی برای همه تولیدکنندگان است تا مراحل عملی محافظت از اطلاعات حساس شرکت خود را بیاموزند.

می گوید: “تولید دیجیتالی شده است. تهدیدات سایبری یک خطر واقعی تجاری است. این چیزی فراتر از داشتن ویروس رایانه ای است. خطر خاموش شدن تولید و هک شدن اطلاعات حساس است. این امر خصوصاً در مورد تأمین کنندگان زنجیره تأمین دفاعی بیشتر است.” دیوید بولای ، دکترای ، رئیس IMEC. “رهنمودهای انطباق وزارت دفاع این خطرات را کاهش می دهد و از عملکردهای محکم تجاری در دنیای دیجیتال اطمینان حاصل می کند. سری وبینار انعطاف پذیری امنیت سایبری به درک این تغییرات و اجرای استانداردهای لازم برای پیشرفت به عنوان یک شریک زنجیره تامین وزارت دفاع کمک می کند.”

این سریال در آغاز می شود 8 اکتبر و مراحل لازم برای پیمانکاران را برای اطمینان از محافظت از اطلاعات آنها – و آینده شغلی آنها – شرح می دهد.

پیمانکاران دفاعی به شدت ترغیب می شوند تا در هر شش وبینار شرکت کنند تا تصویری کامل از شرایط لازم برای دستیابی به انطباق با امنیت سایبری داشته باشند – و تجارت خود را با وزارت دفاع ادامه دهند.

مطابق با جانا وایت، COO از Alpine Security ، “بسیاری از سازمان ها در تلاش هستند تا DFARS 252.204-7012 مورد نیاز DOD را پاک کنند ، و اکنون افزودن CMMC به این ترکیب فقط باعث ابری شدن کار می شود. این نیست که اکثر شرکت های زنجیره تأمین نمی خواهم مطابقت داشته باشم ، بلکه سردرگمی زیادی در مورد زمان و چگونگی شروع کار وجود دارد تا در نهایت هیچ کاری انجام ندهند. ” Alpine Security یک شریک اصلی برای آموزش است ایلینوی تولیدکنندگان مورد نیاز امنیت سایبری DoD.

وایت ادامه می دهد: “ایجاد یک برنامه عملیاتی ساختاری که شامل کشف میزان سازگاری شما در حال حاضر و چگونگی بستن شکاف به انطباق کامل باشد ، اولین گامی است که شرکت ها باید بردارند.” وی افزود: “گام بعدی برداشتن گام های كوچك و اندازه گیری شده و سازگار برای شروع اصلاح هر یك از زیرمجموعه های غیرقابل انطباق است. داشتن متخصصان موضوع برای راهنمایی یك شركت در این مسیر باعث صرفه جویی در وقت ، سرخوردگی و هزینه در طولانی مدت خواهد شد. این همان جایی است که IMEC و Alpine Security می توانند با سازگاری با DFARS 252.204-7012 هنگامی که رقبای آنها هنوز درجا نیستند ، به شرکت ها در هر اندازه کمک کنند تا این چالش را برطرف کنند و از یک مزیت استراتژیک برخوردار شوند. “

برای ثبت نام در این مجموعه ، به سایت www.IMEC.org/Events/ مراجعه کنید

درباره IMEC

IMEC تیمی از متخصصان بهبود است که متعهد به تغییر زندگی و ایجاد تأثیر مثبت بر آن هستند ایلینوی نیروی کار و اقتصاد. با مأموریت رشد اقتصادی از طریق تعالی شرکت ، آنها با شناسایی مسائل ، توسعه و اجرای راه حل ها و ارائه پشتیبانی لازم که به آنها امکان می دهد در زمینه های رهبری ، استراتژی ، مشارکت مشتری ، عملیات ، نیروی کار ، و اندازه گیری و نتایج. در سال 2019 ، آنها به 770 شرکت کمک کردند و بیش از 4600 شغل ایجاد کردند که منجر به بیش از شغل شد 435 میلیون تأثیر کل به ایلینوی اقتصاد IMEC دارای هفت دفتر در سطح استان و 47 متخصص بهبود صنعت تمام وقت است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.imec.org مراجعه کنید.

منبع IMEC

لینک های مربوطه

www.imec.org