Kaminski میزبان حراج وسیع وسایل زیبا از Waldorf Astoria نیویورک است

اندرو میلرمدیر عامل شرکت Dajia US ، مالک و توسعه دهنده Waldorf Astoria New York ، اظهار داشت: “بسیاری از قطعات حراج شاهد تاریخ بوده اند و ما از دیدن زندگی جدید آنها در خانه های مجموعه داران مشتاق بسیار هیجان زده هستیم.” وقتی میلر در مورد درآمد احتمالی چنین حراجی گسترده ای س askedال شد ، میلر افزود: “از یک شهر نیویورک نقطه عطفی برای دیگری ، ما بسیار خوشحالیم که محافظه کاری St. Bartolomew درآمد حاصل از حمایت از کار ارزشمند خود را دریافت خواهد کرد. “

مردم از سراسر جهان این فرصت را خواهند داشت تا قطعاتی از والدورف آستوریا نیویورک ، چراغی از زرق و برق های بی انتها را که برای تقریباً یک قرن تجمل گرایی را تعریف کرده است – محل زندگی هالیوود نخبگان ، میزبان رهبران بی شماری از جهان ، و سایت رویدادهای فرهنگی قابل توجه و جشن ها. بیش از 15000 مورد برای مناقصه در دسترس خواهد بود ، مانند مبلمان فرانسوی قرن 19 از مجموعه های 142 برج ، از جمله مجموعه Windsor Suite ، Presidential Suite و Royal Suite. هنر ، لوسترها و تزئینات بار معروف Bull and Bear ، رستوران La Chine و Peacock Alley نیز برای پیشنهادات ارائه می شود.

وی گفت: “ما نمی توانیم صبر کنیم تا این حراج عظیم و یکبار در طول زندگی را زنده کنیم.” فرانک کامینسکی، مدیر عامل و صاحب مزایده Kaminski. “با توجه به تنوع اقلام در حراج و تاریخ غنی املاک ، ما انتظار داریم که پیشنهاد دهندگان را از سراسر جهان جذب کنیم. دامنه حراج واقعاً بسیار گسترده است. قطعاتی از مجموعه ها وجود دارد که رهبران جهان ، روسای جمهور آمریکا و افراد مشهور اغلب از آنجا بازدید می کنند. مبلمان عالی از رستوران ها و سالن های برجسته هتل وجود دارد. نیازی به گفتن نیست که چیزی برای همه وجود دارد. ”

در حالی که بسیاری از قطعات باورنکردنی به بلوک های حراج وارد می شوند 10 اکتبر، مواردی را که از هتل انتخاب شده اند ، از نظر تاریخی بی قیمت هستند و پس از بازگشایی برای نمایش آینده در هتل با دقت حفظ شده اند. یک تیم بهترین کلاس در زمینه حفاظت از طبیعت که در زمینه مرمت Waldorf Astoria نیویورک کار می کردند ، محتوای هتل را به طور کامل مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و آثار مهم تاریخی را شناسایی کردند. موارد برجسته ای مانند مجسمه روحیه موفقیت که ورودی خیابان پارک را به نمایش می گذارد ، ساعت نمایشگاه جهانی 1893 که لابی مرکزی را لنگر می اندازد ، آهنگساز مشهور آمریکایی کول پورتر 1907 پیانوی بزرگ استین وی ، یك صندلی راكی جان اف كندی و سایر موارد با دقت مورد تجزیه و تحلیل ، حفاظت و ترمیم قرار گرفته اند تا از نسل های بعدی لذت ببرند.

“ما از ادامه سخاوتمندی همسایه و همکار برجسته والدورف آستوریا نیویورک سپاسگزاریم ،” کارول بیلی فرانسوی، رئیس محافظت از سنت بارتولومیو و نامگذاری یک مکان زنده توسط محافظت از بناهای تاریخی نیویورک در سال 2019. “حراج به این بزرگی تأثیر مهمی در تلاش های بازسازی ما در کلیسای سنت بارتولومئو خواهد داشت.”

پیشنهادات آنلاین از آغاز موجود است سوم اکتبر از طریق KaminskiLIVE ، حراج دهندگان زنده و بی ارزش. پیش نمایش های حضوری نیز در تاریخ 3 اکتبر در 2 Galleria Drive آغاز می شود ، تانتون ، ماساچوست. حراج زنده دو هفته ای از 17 اکتبر آغاز می شود و برگزارکنندگان رویداد تمام آمادگی را برای رعایت دقیق همه دستورالعمل های COVID-19 ماساچوست آماده کرده اند.

برای مشاهده لیست کامل موجودی موجود در حراج ، لطفاً بازدید کنید www.kaminskiauctions.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا س questionsالات ، لطفا ایمیل کنید اشتون مک لئود در [email protected] یا با شماره 352-857-1530 تماس بگیرید.

درباره حراجهای Kaminski
حراج های Kaminski ، واقع در ساحل شمالی بوستون، بیش از 35 سال است که به عنوان یک خانه حراج کامل خدمات و خدمات ارزیابی هنرهای زیبا ، عتیقه جات و املاک در حال خدمت به عتیقه جات نیوانگلند است. گالری حراج پیشرفته ما در خیابان الیوت 117 (جاده 62) واقع شده است ، بورلی ، ماساچوست. مزایده های Kaminski سالانه 24 حراج برگزار می کند. در بازار بسیار رقابتی هنرهای زیبا و اشیای عتیقه امروز ، Kaminski Auctions مشتریان خود را در معرض دید بین المللی اقلام خود در سه سیستم عامل مناقصه و خدمات دو جانبه با دفاتر ساحل شرقی در بورلی ، ماساچوست و وست پالم بیچ ، فلوریدا و دفاتر ساحل غربی در بورلی هیلز، سانتا باربارا و سان دیگو ، کالیفرنیا.

درباره محافظه کاری سنت بارتولومیو
Consortvancy St. Bartholomew’s Inc یک شرکت غیرانتفاعی 501 (c) (3) است که به مرمت و حفاظت از فضای داخلی و باغهای کلیسا و خانه جامعه St. Bartholomew ، شهر نیویورک مشهور و بنای تاریخی ملی مشهور است. گنجینه ای معماری که در سال 1914 توسط Bertram G Goodhue طراحی شده است ، مملو از آثار هنرمندان برجسته آمریکایی و خانه بزرگترین ارگ لوله ای شهر نیویورک با بیش از 12000 لوله ، سایت St. Bartholomew یکی از معدود ساختمانهای کم ارتفاع باقی مانده است فضاهایی در میان هیاهو و غرش مرکز شهر منهتن. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بازدید کنید stbconservancy.org.

درباره والدورف آستوریا نیویورک
Waldorf Astoria New York یک جشن است شهر نیویورک نقطه عطفی که نزدیک به یک قرن چراغی از زرق و برق و تجملات بی انتها بوده است – محل زندگی هالیوود نخبگان ، میزبان رهبران بی شماری از جهان ، و سایت رویدادهای فرهنگی و جشن های قابل توجه است. هنگامی که والدورف آستوریا در سال 1931 افتتاح شد ، بزرگترین و بلندترین هتل در جهان بود و همچنان یکی از آنها است شهر نیویورک برجسته ترین نشانه ها. این ملک در میان مرمت بی سابقه ای است که توجه زیادی به حفظ طرح اصلی Art Deco داده شده است. این پروژه توسط توسعه دهنده Dajia Insurance Group ، معمار انجام شده است اسکیدمور، Owings & Merrill ، و طراحان داخلی Jean-Louis Deniot و پیر ایو روشون. این تیم با استعداد سالها کار کرده است تا بتواند تاریخ ساختمان را درک کند و میراث آن را برای نسلهای آینده حفظ کند ، در حالی که آن را به عصر جدیدی وارد کرده است. با بازگشایی مجدد ، دارایی کامل بلوک شامل 375 خانه مسکونی در برجهای والدورف آستوریا و 375 کلید در هتل والدورف آستوریا نیویورک خواهد بود.

SOURCE مزایده Kaminski

لینک های مربوطه

http://www.kaminskiauctions.com