KBR از طریق سفارش کار نیروی هوایی 93.6 میلیون دلار به ارتش ایالات متحده خدمت می کند

هوستون، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – KBR (NYSE: KBR) امروز اعلام کرد که برنده شد 93.6 میلیون دستور کار از مرکز مهندس عمران نیروی هوایی ایالات متحده (AFCEC) برای خدمات عملیات پایه در پایگاه هوایی پرنس سلطان (PSAB) در عربستان سعودی.

بر اساس دستور وظیفه ، KBR منابعی را برای پشتیبانی از پایگاه و تضمین کیفیت زندگی برای 378 امین بال اعزامی هوایی و نیروهای شریک فراهم می کند. KBR کلیه پرسنل ، نظارت ، نیروی کار ، آموزش ، وسایل نقلیه ، ابزار ، تجهیزات ایمنی و سایر خدمات پشتیبانی نیرو را تأمین خواهد کرد.

نیروی هوایی این دستور وظیفه پنج ساله را از طریق برنامه افزایش قرارداد قرارداد نیروی هوایی V (AFCAP V) اعطا کرد. KBR موفق به کسب کرسی در مسابقات شد 6.4 میلیارد دلار قرارداد در اوایل سال جاری. این شرکت همچنین از سال 2005 خدمات مهمی را تحت AFCAP III و IV ارائه داده است تا تلاش های اساسی برای بازیابی در پایگاه نیروی هوایی Tyndall را پس از ویران کردن توفان مایکل در سال 2018 انجام دهد.

گفت: “با این پیروزی ، KBR همچنان به پشتیبانی خود از نیروی هوایی ادامه می دهد و 378 بال بال اعزامی را قادر می سازد تا بر مأموریت خود متمرکز باشد.” بایرون برایت، KBR رئیس جمهور راه حل ها. “مانند سایر کارهایی که ما از طریق قراردادهای AFCAP حل و فصل کرده ایم ، KBR در هر زمان و هر کجا که جنگجو به ما احتیاج داشته باشد ، تحویل خود را ادامه خواهد داد.”

KBR با هدایت ابتکارات پایداری ، طیف کاملی از خدمات پشتیبانی را برای انجام عملیات پایگاه نظامی بی خطر و ایمن در سراسر جهان انجام می دهد. ردپای بین المللی KBR ، زنجیره تأمین قوی و تخصص آمادگی نظامی این شرکت را قادر می سازد تا به سرعت برای پاسخگویی به درخواستهای فوری مشتریان بسیج شود. مهم نیست که محیط پیچیده یا شدید باشد ، KBR راه حل های مهندسی برای نیازهای امروز و فردا است.

درباره KBR
KBR یک ارائه دهنده جهانی خدمات و راه حل های مختلف حرفه ای در سراسر چرخه عمر دارایی و برنامه در بخشهای خدمات و فناوری دولت است. KBR تقریباً 28000 نفر در سراسر جهان با مشتری در بیش از 80 کشور و در 40 کشور فعالیت می کند.

KBR مفتخر است که با مشتریان خود در سراسر جهان برای ارائه فن آوری ، خدمات با ارزش افزوده و خدمات و عملیات تعمیر و نگهداری طولانی مدت کار می کند تا از تحویل مداوم با نتایج قابل پیش بینی اطمینان حاصل کند. در KBR ، ما تحویل می دهیم.

به سایت www.kbr.com مراجعه کنید.

بیانیه رو به جلو
بیانیه های این بیانیه مطبوعاتی که اظهارات تاریخی نیستند ، از جمله بیانیه هایی در مورد عملکرد مالی آینده ، بیانیه هایی آینده نگرانه با مفهوم قوانین اوراق بهادار فدرال هستند. این اظهارات در معرض خطرات و عدم اطمینان بسیاری است ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند و می توانند نتایج واقعی را با نتایج بیان شده یا ضمنی اظهارات متفاوت کنند. این خطرات و عدم اطمینان شامل: تأثیرات نامطلوب قابل توجه در شرایط اقتصادی و بازار بیماری همه گیر COVID-19 ؛ توانایی شرکت در پاسخگویی به چالش ها و اخلال در تجارت ارائه شده توسط همه گیر COVID-19 ؛ دررفتگی اخیر بازار جهانی انرژی ؛ توانایی شرکت در تحقق بخشیدن به صرفه جویی در هزینه ها و کارایی های مربوط به ساده سازی راه حل های انرژی خود ؛ توانایی شرکت در مدیریت نقدینگی خود. توانایی شرکت برای ادامه تولید درآمد ، سود و جریان نقدی پیش بینی شده از عملیات در طی همه گیر COVID-19 و هرگونه رکود اقتصادی ناشی از آن ؛ نتیجه و تبلیغات پیرامون ممیزی ها و تحقیقات توسط آژانس های دولتی داخلی و خارجی و نهادهای قانونگذار ؛ اقدامات احتمالی نامطلوب توسط این آژانس ها و نتایج احتمالی نامطلوب و عواقب ناشی از چنین دادرسی ها ؛ دامنه و قابلیت جبران خسارت شرکت از مادر سابق آن ؛ تغییر در هزینه های سرمایه توسط مشتریان شرکت ، از جمله در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 ؛ توانایی شرکت در گرفتن قرارداد از مشتریان فعلی و جدید و انجام تحت این قراردادها ؛ تغییرات ساختاری در صنایعی که شرکت در آن فعالیت می کند. افزایش هزینه های مرتبط با و اجرای پروژه های با هزینه ثابت و توانایی شرکت برای کنترل هزینه های خود در قرارداد خود. ادعا می کند مذاکرات و اختلافات در قرارداد با مشتریان شرکت تغییر در تقاضا یا قیمت نفت و / یا گاز طبیعی ؛ حمایت از حقوق مالکیت معنوی انطباق با قوانین محیط زیست تغییر در مقررات دولتی و الزامات نظارتی. انطباق با قوانین مربوط به مالیات بر درآمد ؛ شرایط سیاسی نابسامان ، جنگ و تأثیرات تروریسم. عملیات خارجی و نرخ ارز و کنترل ارز. توسعه و نصب سیستم های مالی ؛ افزایش رقابت برای کارمندان ؛ توانایی تکمیل و ادغام موفقیت آمیز مالکیت ها ؛ و عملیات مشارکتهای مشترک ، از جمله جوینت ونشرهایی که توسط شرکت کنترل نمی شوند.

KBR اخیراً گزارش سالانه خود را در مورد فرم 10-K ، فرم بعدی 10-Q و 8-K و سایر پرونده های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه کرده است ، در مورد برخی از عوامل خطر مهم که KBR شناسایی کرده است و ممکن است بر تجارت تأثیر بگذارد ، نتایج عملیات و شرایط مالی KBR به استناد آنچه در قانون الزام شده است ، به هر دلیلی تعهدی در بازنگری یا به روزرسانی علنی اظهارات آینده نگر ندارد.

منبع KBR ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.kbr.com