KBR قرارداد 974 میلیون دلاری را ضبط می کند ، خدمات Base Op را به نیروهای هوایی ایالات متحده گسترش می دهد

هوستون، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – KBR (NYSE: KBR) قراردادی هشت ساله برای انجام عملیات روزمره پایگاه برای نیروهای هوایی ایالات متحده در اروپا و نیروهای هوایی آفریقا (USAFE-AFAFRICA) – فرماندهی اصلی نیروی هوایی. این قرارداد جدید تحویل نامحدود / مقدار نامشخص دارای یک قرارداد است 974 میلیون دلار حداکثر مقدار سقف

KBR به حفظ رفاه نیروهای مسلح ایالات متحده در پایگاه هوایی مورون در کمک خواهد کرد اسپانیا، و همچنین پایگاه هوایی اینجیرلیک ، ایستگاه هوایی ازمیر ، دفتر همکاری دفاعی – ترکیه و مرکز پشتیبانی آنکارا نیز در بوقلمون. این شرکت این پایگاه ها و تسهیلات را به راحتی کار خواهد کرد بنابراین کارکنان نیروی هوایی و دولتی مستقر می توانند بدون حواس پرتی ماموریت های خود را انجام دهند.

کار KBR شامل مدیریت برنامه است. مهندسی عمران؛ روحیه ، پشتیبانی رفاهی و تفریحی. عملیات پستی و ایمنی ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت صنعتی و خدمات آمبولانس. همچنین پشتیبانی لجستیکی مانند مدیریت خودرو ، عملیات سوخت رسانی و خدمات ترمینال هوایی را فراهم می کند. KBR این قرارداد را – که دارای یک دوره پایه 5 ساله و سه گزینه یک ساله است – از مرکز پیمانکاری نصب نیروی هوایی دریافت کرد.

KBR ارائه دهنده عمده خدمات عملیاتی پایگاه برای ارتش ایالات متحده است. سال گذشته ، KBR موفق به کسب چندین قرارداد اصلی در بازار شد 82 میلیارد دلار قرارداد V برنامه افزودن مدنی لجستیک. همچنین چندین قرارداد بزرگ با پایگاه پشتیبانی پشتیبانی فرماندهی مهندسی تاسیسات دریایی در داخل منعقد کرده است آفریقا و خاورمیانه.

وی گفت: “KBR به میراث خود در زمینه خدمت به سربازان آمریكایی در سرتاسر جهان از طریق این قرارداد جدید ادامه می دهد.” بایرون برایت، KBR رئیس جمهور راه حل ها. “این پیروزی چشمگیر بیانگر توانایی KBR در تأمین نیازهای مشتری است زیرا ما با بهره گیری از تخصص دامنه عمیق خود ، رشد را افزایش می دهیم.”

KBR موفقیت ماموریت و پروژه را برای مشتریان دفاعی ، اطلاعاتی ، فضایی ، هواپیمایی و صنعتی در سطح جهانی تضمین می کند. KBR با ترکیب مهندسی ، تخصص فنی و علمی با قابلیت های کامل چرخه زندگی ، دانش ماموریت و فناوری های متمرکز بر آینده ، ارزش پایدار ایجاد می کند و باعث ایجاد نوآوری می شود. KBR که به برتری در محیط های پیچیده و شدید مشهور است ، امروز و آینده با چالش های فوری مشتری روبرو می شود.

درباره KBR

KBR یک ارائه دهنده جهانی از خدمات و راه حل های حرفه ای متمایز در سراسر چرخه عمر دارایی و برنامه در بخشهای خدمات دولتی ، فناوری و صنعتی است. KBR تقریباً 28000 نفر در سراسر جهان با مشتری در بیش از 80 کشور و در 40 کشور فعالیت می کند.

KBR مفتخر است که با مشتریان خود در سراسر جهان برای ارائه فن آوری ، خدمات با ارزش افزوده و خدمات و تعمیر و نگهداری طولانی مدت کار می کند تا از تحویل مداوم با نتایج قابل پیش بینی اطمینان حاصل کند. در KBR ، ما تحویل می دهیم.

به سایت www.kbr.com مراجعه کنید

بیانیه رو به جلو

بیانیه های این بیانیه مطبوعاتی که اظهارات تاریخی نیستند ، از جمله بیانیه های مربوط به عملکرد مالی آینده ، بیانیه هایی آینده نگرانه با مفهوم قوانین اوراق بهادار فدرال هستند. این اظهارات در معرض خطرات و عدم اطمینان بسیاری است ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند و می توانند نتایج واقعی را با نتایج بیان شده یا ضمنی اظهارات متفاوت کنند. این خطرات و عدم اطمینان شامل: تأثیرات نامطلوب قابل توجه بر شرایط اقتصادی و بازار بیماری همه گیر COVID-19 ؛ توانایی شرکت در پاسخگویی به چالش ها و اخلال در تجارت ارائه شده توسط همه گیر COVID-19 ؛ دررفتگی اخیر بازار جهانی انرژی ؛ توانایی شرکت در تحقق بخشیدن به صرفه جویی در هزینه ها و کارایی های مربوط به ساده سازی راه حل های انرژی خود ؛ توانایی شرکت در مدیریت نقدینگی خود. توانایی شرکت برای ادامه تولید درآمد ، سود و جریان نقدی پیش بینی شده از عملیات طی همه گیر COVID-19 و هرگونه رکود اقتصادی ناشی از آن ؛ نتیجه و تبلیغات پیرامون ممیزی ها و تحقیقات توسط آژانس های دولتی داخلی و خارجی و نهادهای قانونگذار ؛ اقدامات احتمالی نامطلوب توسط این آژانس ها و نتایج احتمالی نامطلوب و عواقب ناشی از چنین دادرسی ها ؛ دامنه و قابلیت جبران خسارت شرکت از مادر سابق آن ؛ تغییر در هزینه های سرمایه توسط مشتریان شرکت ، از جمله در نتیجه همه گیری COVID-19 ؛ توانایی شرکت در گرفتن قرارداد از مشتریان فعلی و جدید و انجام تحت این قراردادها ؛ تغییرات ساختاری در صنایعی که شرکت در آن فعالیت می کند. افزایش هزینه های مرتبط با و اجرای پروژه های با هزینه ثابت و توانایی شرکت در کنترل هزینه های خود در قرارداد خود. ادعا می کند مذاکرات و اختلافات در قرارداد با مشتریان شرکت تغییر در تقاضا یا قیمت نفت و / یا گاز طبیعی ؛ حمایت از حقوق مالکیت معنوی انطباق با قوانین محیط زیست تغییر در مقررات دولتی و الزامات نظارتی. انطباق با قوانین مربوط به مالیات بر درآمد ؛ شرایط سیاسی نابسامان ، جنگ و تأثیرات تروریسم. عملیات خارجی و نرخ ارز و کنترل ارز. توسعه و نصب سیستم های مالی ؛ افزایش رقابت برای کارمندان ؛ توانایی تکمیل و ادغام موفقیت آمیز مالکیت ها ؛ و عملیات مشارکتهای مشترک ، از جمله جوینت ونشرهایی که توسط شرکت کنترل نمی شوند.

KBR اخیراً گزارش سالانه خود را در مورد فرم 10-K ، هر فرم بعدی 10-Q و 8-K و سایر پرونده های کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده ارائه کرده است ، در مورد برخی از عوامل مهم خطر که KBR شناسایی کرده است و ممکن است بر تجارت تأثیر بگذارد ، نتایج عملیات و شرایط مالی KBR به استناد آنچه در قانون الزام شده است ، به هر دلیلی تعهدی در بازنگری یا به روزرسانی علنی اظهارات آینده نگر ندارد.

منبع KBR ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.kbr.com