LiDAR با کارایی بالا با 128 کانال برای برنامه های رانندگی خودمختار

  • وضوح تصویر: تا 0.1 درجه (H) * 0.125 درجه (V) با نرخ تازه سازی 10 هرتز
  • حداکثر 6،912،000 امتیاز در ثانیه
  • قابلیت تشخیص: 200 متر (10٪ هدف بازتاب)
  • دقت و دقت بازتاب بالا
  • درجه حفاظت بالاتر از نفوذ: IP6K9K

Pandar128 نشان دهنده یک جهش عظیم در عملکرد نسبت به سنسورهای مکانیکی LiDAR موجود است. بهترین وضوح افقی (تا 0.1 درجه) ، 1.5 برابر کل نقاط تولید شده توسط سایر 128 کانال LiDARs موجود را ارائه می دهد و دارای قابلیت تشخیص 200 متر در بازتاب 10٪ است. این فرکانس و فاصله اندازه گیری بی نظیر ، درک عالی را در محدوده وسیعی امکان پذیر می کند ، سیستم های رانندگی مستقل را با زمان واکنش طولانی تر برای عملکرد ایمن در سرعت های متوسط ​​تا زیاد فراهم می کند.

Pandar128 با چندین پیشرفت قابل توجه دیگر طراحی شده است. سطح بالاتری از حفاظت از نفوذ (IP6K9K) را ارائه می دهد ، اطمینان از قابلیت اطمینان در همه شرایط آب و هوایی. علاوه بر این ، ویژگی انحصاری و پیشگیرانه رد تداخل Hesai در صنعت ، با کاهش میزان سر و صدا ، بیشتر اصلاح شده است.

Pandar128 علیرغم وجود دو برابر تعداد تیرهای Pandar64 Hesai ، فاکتور فرم کمی را حفظ می کند: فقط 7 میلی متر بلندتر و فقط 1.63 کیلوگرم وزن دارد. طراحی جمع و جور Pandar128 امکان یکپارچه سازی یکپارچه در نمای بیرونی خودرو را برای پیکربندی زیباتر فراهم می کند. معماری سیستم جدید همچنین با وجود حجم گسترده داده ، مصرف برق را به حداقل می رساند و به حداکثر 27 وات (10 هرتز) نیاز دارد.

از همه مهمتر ، Pandar128 برای تولید حجم خودرو طراحی شده است. این آزمایش جامع را پشت سر گذاشته و با چندین ویژگی ابتکاری مانند تشخیص خودکار برای هر پرتو تعبیه شده است. داده های سنسور نیز برای محافظت در برابر نمایش غلط یا جعل داده ها رمزگذاری می شوند. با مراجعه به آرایه کاملی از استانداردهای بین المللی خودرو در سطح جز component ، محصول و فرآیند ، Pandar128 با دقت موشکافی و بهینه سازی شده است تا از ایمنی کاربر ، یکپارچگی سیستم و قابلیت اطمینان کاربر اطمینان حاصل شود.

یک سنسور حیاتی در سیستم های رانندگی خودکار ، LiDAR – و آمادگی تولید آن – پیش شرط استقرار در مقیاس وسیع وسایل نقلیه مستقل است. با Pandar128 ، Hesai همچنان مرزهای فناوری و مهندسی LiDAR را برای کمک به دستیابی به این هدف نهایی ادامه می دهد.

SOURCE فناوری Hesai

لینک های مربوطه

www.hesaitech.com