Lion Electric 10 کامیون کاملا برقی را به آمازون تحویل می دهد

مارک بدارد، مدیر عامل و بنیانگذار شیر ، گفت ، “این تحویل خودرو برای آمازون نقطه عطف بسیار مهمی برای شیر است. آمازون در اتخاذ فن آوری های کربن زدایی پیشرو است که می تواند پایداری را در ناوگان حمل و نقل آنها بهبود بخشد. کامیون های کاملاً برقی ما علاوه بر کارهایی که برای تحقق اهداف پایداری خود انجام می دهند ، به فعالیتهای حمل و نقل بار آمازون نیز کمک ارزشمندی خواهند کرد. ”

به عنوان بخشی از تحویل ، Lion یک بار آموزش را به آمازون و رانندگانی که با تحویل وسایل نقلیه کامیون ها کار می کنند ، ارائه می دهد. آنها همچنین به عنوان بخشی از شبکه در حال گسترش شیر ، یک برنامه تعمیر و نگهداری برای کامیون ها ایجاد می کنند مراکز تجربه.

این کامیون ها در تاسیسات Lion کانادا تولید می شوند که ظرفیت فعلی تولید 2500 کامیون برقی در سال را دارد. Lion همچنین در نظر دارد در آینده ای نه چندان دور یک مرکز تولید بزرگتر در ایالات متحده افتتاح کند تا تقاضای قابل توجه رو به رشد خودروهای الکتریکی خود را در ایالات متحده تأمین کند.

پیشنهاد کامیون های کاملا برقی شیر در حال حاضر شامل کامیون های کلاس 5 تا کلاس 8 است که با تنظیمات مختلف از جمله کامیون های مستقیم ، تراکتور ، رفر ، سطل و کامیون های قابل استفاده در دسترس هستند. کامیون های Lion برای پیشرانه الکتریکی ساخته شده اند ، برای ظرفیت انرژی مدولار هستند ، از نظر فن آوری شارژ ، دارای قابلیت انتقال خودرو به شبکه هستند و برد آنها تا 250 مایل است. مجموعه کامیون های تجاری تجاری Lion از 10 سال تجربه شرکت در زمینه تولید وسایل نقلیه کاملاً الکتریکی و سیستم های باتری بهره می برد ، از جمله 6 میلیون مایل رانندگی روی سیستم عامل های آن از سال 2016. کامیون های Lion امروز برای خرید در دسترس هستند.

در طول دهه گذشته ، شیر با تحویل بیش از 300 اتوبوس مدرسه کاملاً برقی در ایالات متحده و کانادا.

مارک بدارد بیشتر توضیح داد ، “طراحی و ساخت خودروهای کاملاً الکتریکی روندی چالش برانگیز و طولانی است. ما بیش از 10 سال در آن حضور داشته ایم. ما می دانیم که چه چیزی در عمل کار می کند ، بلکه چه چیزی فقط روی کاغذ کار می کند. ما در موقعیت منحصر به فردی هستیم که می توانیم با ارائه یک محصول کاملاً برقی بی نظیر ، بخش کامیون های سنگین را به هم بزنیم ، همانطور که قبلاً در بخش اتوبوس های مدرسه این کار را کرده ایم. “

درباره Lion Electric

شیر الکتریکی. یک تولید کننده ابتکاری از وسایل نقلیه با انتشار صفر است. این شرکت کامیون های شهری کلاس 5 تا کلاس 8 کاملاً الکتریکی و اتوبوس ها و مینی بوس های تمام برقی را برای بخش های مدرسه ، پارات ترانزیت و حمل و نقل جمعی ایجاد ، طراحی و تولید می کند. شیر یک رهبر آمریکای شمالی در زمینه حمل و نقل الکتریکی است و کلیه قطعات وسایل نقلیه خود از جمله شاسی ، باتری ، کابین کامیون و بدنه اتوبوس را طراحی و ساخته و مونتاژ می کند.

همیشه وسایل نقلیه شیر همیشه فعالانه به دنبال فناوری های جدید و قابل اعتماد هستند ، ویژگی های منحصر به فردی دارند که به طور خاص برای کاربران آن و نیازهای روزمره آنها سازگار است. شیر معتقد است که انتقال به وسایل نقلیه کاملاً الکتریکی منجر به پیشرفت های عمده ای در جامعه ، محیط و کیفیت کلی زندگی ما خواهد شد.

Power Sustainable Capital ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Power Corporation (TSX: POW) ، بزرگترین سهامدار Lion Electric است.

شیر الکتریکی ، حرکت روشن

Thelionelectric.com

منبع شرکت شیر ​​الکتریک

لینک های مربوطه

thelionelectric.com